PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 217 979
ocen
7,6 10 1 217979
7,0 11
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

Ten serial to jakby 2 różne seriale. Pierwszy to premierowy sezon. Genialny, nieprzewidywalny.
Bardzo przyjemnie patrzyło się na to jak Scofield wymyśla te wszystkie rzeczy aby wyjść z więzienia.
Przejmowałem się jego losem, stresowałem się czy to się wszystko uda. Drug sezon to już przeciętny
serial kryminalny, który z każdym odcinkiem zatraca klimat pierwszej serii. A dalej było tylko coraz
gorzej i przestałem oglądać. Takie odczucie miałem też z Lost, pierwszy genialny przełomowy sezon a
potem coraz gorzej, brak klimatu z pierwszej serii. Wygląda to tak jakby twórcy mieli inny pomysł na
te seriale, ale zachęceni dużą oglądalnością na siłę chcieli rozciągnąć je na jak największą liczbę
serii. Niestety nie kupuję tego.

ocenił(a) serial na 8
TomasT

mam dokładnie takie samo zdanie. Pamiętam jakie ogromne wrażenie zrobił na mnie prison break, jeszcze w czasach licealnych kolega podrzucił mi płytę bo "fajny serial"
-"a o czym?"
-"o takim gościu co chce uciec z więzienia"
-"łe, to mi się raczej nie spodoba" ;)
a tu proszę, od pierwszego odcinka genialny, wsiąkłam całkowicie. Drugi sezon już taki sobie, trzeci oglądałam co któryś odcinek, a czwartego już nawet nie tknęłam :/ wielka szkoda, że tak genialne seriale są tak marnowane dla kasy.
Z lost wytrzymałam do 4 czy 5 sezonu i stwierdziłam, że odpuszczam. A początkowe dwa były niesamowite.

fibi_3

Dokładnie tak jest. Lubię jak serial jest zaplanowany od początku do końca. Tak było z Rzymem- powstały dwie obsypane nagrodami serie i na tym się skończyło, mimo wysokiej oglądalności. Spartakus miał mieć więcej sezonów niż powstało. Z powodu śmierci głównego aktora skonsolidowano materiał do 2 serii i ani chwili się nie nudziłem. Lepiej mniej a lepiej, niż dużo a byle jak.

TomasT

No ja też wsiąkłam w "Prison Break", dzięki koledze...czasy liceum...ach... Wsiąkłam przy pierwszym sezonie, przy drugim już trochę mniej... Trzeci oglądałam choć nie chciało mi się już tak jak poprzednie... a czwarty to sporadycznie, tak więc nie wiem czy nie pamiętam jak się to wszystko skończyło. I jakoś nie jest mi z tym źle ;) Dlatego też nie wiem jak oceniać... Bo kurde niestety nie jestem w stanie oglądać co niektórych seriali, które obracają cały czas ten sam temat, jak tutaj. Taki jeden serial młodzieżowy postanowiłam sobie zobaczyć - "Little Pretty Liars". No ok, przez kilka odcinków cały czas to samo, w następnych też - kłamstwa, oszustwa, kłamstwa, oszustwa... ja pier...Wkurzyłam się, przestałam oglądać.

co do "Lost" nie widziałąm wszystkich odcinków wszystkich serii. Ale zaczęłam znów oglądać, ciekawe czy może też będę mieć dość? Choć wątpię, do "Lost" oprócz tematu serialu przyciąga mnie egzotyka pleneru... hm jak może znacie jakieś seriale w których dużo akcji dzieje się wśród natury...możecie polecić:)

joka_2

Mogę z czystym sumieniem polecić serial Wikingowie. Piękne widoki dziewiczej natury Brytanii i Skandynawii. Jeśli chodzi o cieplejsze klimaty to zbierający nagrody Piraci z 2014 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones