PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710660}

Skorpion

Scorpion
7,2 5 165
ocen
7,2 10 1 5165
Skorpion
powrót do forum serialu Skorpion

Zauważyłem, że na początku odcinka 18 pierwszego sezonu, mowa o kryzysie na Białorusi a w tle pokazują kościół mariacki w KRakowie;]

pawlas00

Na początku drugiego sezonu, a dokładniej odcinek dziewiąty jest również "śmieszny" akcent skierowany na Polskę. Toby, jako tłumacz polskiego konsula podczas zgromadzenia ONZ. (wybacz za mały spoiler). Ps. Nawet polski aktor tam występuje, ale chyba również gdzieś wcześniej też w epizodach minęła mi Iza Miko.

ocenił(a) serial na 3
avitt

Tak była w odcinku o zbrodniarzu wojennym.

danielpocztol

Dokładnie, dziękuję za przypomnienie. : )))

avitt

Iza Miko występuje w 2 odcinku drugiego sezonu.

ocenił(a) serial na 7
Marysia1407

Nie wiem czy zauważyliście, ale w tym serialu w ogóle jest sporo wątków z Polską w tle. Oprócz Izy Miko i Karoliny Wydry, która grała znajomą agentkę Cabe'a, czy polskiego dyplomaty granego przez naszego aktora, często coś wspominają o naszym kraju przy różnych okazjach. Właśnie jestem po odcinku z drugiego sezonu o Fort Knox i tam też był motyw pruskiego berła, które Polska chce odzyskać. Zaczynam podejrzewać, że nasi maczali palce przy tym serialu:) Ale dzięki temu jeszcze bardziej go lubię:)

ocenił(a) serial na 1
avitt

To nie pierwszy serial gdzie pokazuja polaków jako idiotów czy zbirów - chociaż to nie dziwi mnie

ocenił(a) serial na 8
avitt

Odcinek 10 gwoli ścisłości !! Al sezon 2
Marek Probosz i Aleksandra Kaniak
https://www.imdb.com/title/tt5136948/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast

ocenił(a) serial na 8
avitt

Poprawka EPG Pulsu jest do bani faktycznie odcinek 9

ocenił(a) serial na 8
pawlas00

Tez byłam zaskoczona.. i Tobi z tym polskim. Ło matko :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones