PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96165}

Smerfy

Smurfs
7,8 51 783
oceny
7,8 10 1 51783
7,4 9
ocen krytyków
Smerfy
powrót do forum serialu Smerfy

Ta bajka to rewelacja

użytkownik usunięty

Wielka szkoda że już takich bajek nie robią i nie lecą w telewizji.Zamiast tego jakaś przemoc
która robi dzieciom pranie mózgu

ocenił(a) serial na 9

dokładnie... jak widzę "bajki" typu POKEMONY czy inny SHIT, to zaczynam tęsknić za Smerfami czy Scoobym Doo....

Cililing

co ty ciotka masz uraz do pokemonow z dziecinstwa czy ich tylko nienawidzisz

wyluzuj

pokemony nie istnieja

ocenił(a) serial na 9

No tak, bo w "Smerfach" nie było przemocy, zwłaszcza jak Gargamel wrzucał je do gara, żeby ugotować z nich gulasz :-)

Uwielbiam te bajke!!! Dla mnie 10/10. P;)

Był taki odcinek,że Gargamel ukradł coś cyganom i póżniej taka cyganka z innymi dwoma cyganami szukała,gdzie mieszka,Psibrzuch wskazał im droge,który to odcinek,który sezon?

ocenił(a) serial na 9

Najlepsze bajki robili według mnie w latach 80. Teraz jak widze ze juniory i inne kanaly dla dzieci to mi sie wydaje ze tez robia im pranie mozgu, albo po prostu ja juz doroslem i mi sie tylko tak wydaje :)

ocenił(a) serial na 7

No tak, bo przecież w "Zwariowanych Melodiach" z lat 40. i 50. nie było przemocy, zwłaszcza w "Strusiu Pędziwiatrze" ani "Kocie Sylwestrze". W "Tomie i Jerrym" również nie. Ani w "Wyspie Niedźwiedzi". Ani w starych animacjach Disneya, np. "Szalonym Doktorze" z 1933.

Pranie mózgu to dzieciom robią te pseudo bajki puszczane teraz oraz dubbingowe seriale na Nickelodeon i Disney Chanell z debilnym humorem. Są absolutnie o niczym. Do tego zamiast puszczać stare dobre tytuły z Cartoon Network i innych (nie wspomnę już o anime, bo Polska to kraj zbyt zacofany na tę sztukę) to się je jeszcze przemiela przez maszynkę, pozbawia wszystkiego co dobre i wychodzą takie pierdoły dla umysłowo chorych:
- http://www.filmweb.pl/serial/Młodzi+Tytani%3A+Akcja-2013-685663
- http://www.filmweb.pl/serial/Sonic+Boom-2014-703756
Ostatnio przejeżdżając przez kanały natrafiłem na Atomóki, pomyślałem o fajnie zerknę i wrócę do czasów dzieciństwa, ale to też spie...przyli.

ocenił(a) serial na 10

Może mi ktoś wyjaśnić jak to się stało że w odcinku,, Czasem podczas pełni" Smerfuś został przez pomyłkę wysłany do wioski Smerfów?
To nielogiczne zupełnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones