PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750189}

Pete kombinator

Sneaky Pete
7,5 1 633
oceny
7,5 10 1 1633
Pete kombinator
powrót do forum serialu Pete kombinator

Dobry, wciagajacy, swietna obsada i gra. Lubie Ribisi ktory swietnie pasuje do filmu. Cranston gra bandziora...tez niezle. Widac, ze caly film ustawiony pod niego, wiele dlugich monologow w jego wykonaniu, co ma sens bo jest gwiazda serialu. Karolina ktora gra Karoline tez wypada swietnie. Caly serial to niemal jak historia z fillmu Zadlo, wszystko o oszustwach i przekretach. Polecam. Nie jest to Breaking Bad ale tez niezly

dabram17

Jak dla mnie to Karolina gra bardzo średnio i wypada dosyć blado na tle innych aktorów. Przydługie monologi w wykonaniu Cranstona nudzą mnie i irytują. Ribisi i reszta "rodziny" pierwsza liga!

ocenił(a) serial na 8
perun_6

te przydlugie dialogi Cranstona to wszystko celowo, bo generalnie on jest producentem serialu i pewnie chce tez pokazac jak sie powinno grac...hehe. Karolina .... coz, duzo sie nie nagrala ale przyjemne ze ladna Polka gra w takim skladzie i ze jakos utrzymano jej prawdziwe imie dla postaci w filmie. Jakis znak szacunku, jesli nie do niej to do imienia.

dabram17

Wracając po drugim sezonie do tematu, to racji nie miałeś, że cały serial ustawiony pod niego. Ba, nawet bez niego jest ciekawiej, bo dla mnie drugi sezon lepszy od pierwszego.

ocenił(a) serial na 8
perun_6

tez skonczylem sezon 2 i przyznaje ze jak dla mnie lepszy niz s01. Fakt, Cranston zniknal, za to mnostwo bardzo ciekawych postaci no i fabuly jak z Ocean11 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones