PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657154}

Spartakus: Wojna potępionych

Spartacus: War of the Damned
7,9 38 988
ocen
7,9 10 1 38988
8,7 3
oceny krytyków
Spartakus: Wojna potępionych
powrót do forum serialu Spartakus: Wojna potępionych

Wcześniejsze sezony były do wyboru w obu wersjach a teraz wydaje się, że takiej opcji nie ma, bo nie chce mi się wierzyć żeby serial tak nagle złagodniał.

hellboyjr

Mi sie wydaje (juz to pisalam kiedys zreszta) ze ten pierwszy odcinek jest z cenzura a ten drugi pozniejszy bez cenzury. Powtorki we wtorek i srode chyba tez sa bez cenzury. Ale od razu mowie ze tylko to moje zdanie bo pewnosci nie mam. Ale w tym pierwszym odcinku ostatnio tam byla scena ze glowa poleciala i tego nie pokazali a w tym drugim bylo w poprzednim odcinku i normalnie pokazali te glowe i tryskajaca krew.

monia198923

Pierwszy odcinek widziałem w niedzielę a drugi w środę, (był to ten powtórkowy) i oba wyglądały mi na ocenzurowane, dlatego wydaje mi się, ze nie ma innej wersji, stąd moje pytanie. Prawdę mówiąc dla mnie psuje to całkowicie odbiór całego serialu.

ocenił(a) serial na 10
hellboyjr

Dla mnie też, szczególnie jak się porównuje oba odcinki w niedzielę, jeden z cenzurą, drugi bez niej. Wolałbym, żeby dali emisję później, ale oba odcinki bez cenzury.

ocenił(a) serial na 10
hellboyjr

Tak, dokładnie. W niedzielę pierwszy odcinek jest z cenzurą, a drugi bez. Mój chłopak uważa, że te z cenzurą są lepsze, bo drażni go ta sztuczna krew i że jej tak pełno jest :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones