PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657154}

Spartakus: Wojna potępionych

Spartacus: War of the Damned
7,9 38 989
ocen
7,9 10 1 38989
8,7 3
oceny krytyków
Spartakus: Wojna potępionych
powrót do forum serialu Spartakus: Wojna potępionych

Końcowe sceny

ocenił(a) serial na 9

Agron I jego końcowe słowa do Spartakusa: "Pewnego dnia,wielki Rzym upadnie,ale pamięć o
twoich czynach pozostanie na zawsze w sercach Tych,co pragną wolności" Po czym niebo się
zachmurzyło(z tego co pamiętam) nie no,pełna rewelka naprawdę aż słów brakuje by to opisać...

ocenił(a) serial na 6
Agron334

A ja najbardziej zachwycałem się tymi pięknymi zdjęciami w naturze, tymi wspaniałymi dialogami,
tą genialną grą aktorską, wielowątkową fabułą i realistycznymi efektami :):):)
A tak na serio. Z tego miałem właśnie największą polewkę,
bo na tle Rzymu czy Gry o tron ten serial to jakaś kpina.

ocenił(a) serial na 7
returner

No widzisz a moim zdaniem jest na odwrót.Rzym czy Gra nie dorasta Spartacusowi do pięt.Wybitny serial moim zdaniem,i jeden z moich ulubionych oczywiście ^^.

ocenił(a) serial na 6
patryk250

Proszę, nie mów, że ty tak na poważnie.
Przecież Rzym jest lepszy niemal pod każdym względem od Spartacusa.
Są ludzie o dobrym guście i smaku oraz ludzie zachwycający się nawet tandetą :)
No chyba, że ktoś ma jeszcze poniżej 20 lat to może piać z zachwytu nad czymś takim.

ocenił(a) serial na 7
returner

Wiesz co teraz w tej chwili to ty się zachowujesz jakbyś był poniżej 20 lat....Każdy ma prawo do swojej opinii a jeżeli nie umiesz tego zrozumieć i zaakceptować to po prostu słaby jesteś i dzieciuch w dodatku :>.Jednym bardziej się to podoba,drugim to.Nawet mój kuzyn 15 letni wie o tym.Więc zbytnio nie zabłysnąłeś teraz inteligencją.Dla mnie tandetą kompletną jest serial Rzym i tyle,moja ocena,moje zdanie do czego mam prawo :).Pozdrawiam, cześć.

ocenił(a) serial na 6
patryk250

Masz prawo do swego zdania. Ale głównie ludzie ze słabym gustem rzucają tekst " o gustach się nie dyskutuje".
Oczywiście, że dyskutuje się. Każdy ma swój gust, ale gusta są wysublimowane, przeciętne oraz słabe i to jest fakt.

ocenił(a) serial na 7
returner

Oo widzę,że mi tu coś odpisałeś,jakoś chyba wcześniej nie a zauważyłem,albo po prostu tego nie skomentowałem.Już widać jakiego typu człowiekiem jesteś i według mnie serial jest genialny i tyle w temacie i według mnie twój gust jest słaby.

Nie pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 6
patryk250

Zastanawiające jedynie może być jaki ty musisz mieć przeciętny gust,
by Spartacusa wyżej cenić od np: Rzymu czy Gry o tron :)

ocenił(a) serial na 7
returner

Ale przecież każdy ma prawo do własnej opinii i to samo tyczy się gustu.Znało się takich ludzi jak ty i widać że burak jesteś co myśli że pozjadał wszystkie rozumy.Taki jest świat i pogódź się z tym dzieciaczku,nie każdy musi lubić to co ty.A jeśli nie potrafisz przyjąć krytyki to nie masz prawa nawet przebywać na filmwebie.

ocenił(a) serial na 6
patryk250

A ty nie potrafisz przyjąć do swej szlachetnej świadomości, że są lepsze i gorsze gusta :)
I nie mów, że tak nie ma bo hańbisz się naiwnością. Są koneserzy ambitnego kina,
zarówno azjatyckiego, europejskiego, starego i tak dalej i są pożeracze papki.
Oczywiście to akurat skrajności.
Różnice w poziomie tych seriali są delikatnie mówiąc duże na niekorzyść Spartacusa.
Zdjęcia, realizm, dialogi, aktorstwo, scenariusz, rozmach.
W Spartacusie wyróznić mogę postać Batatiusa i Lukrecji.

ocenił(a) serial na 9
returner

Pytanie, co na końcu. Czy na końcu nie liczy się nasza przyjemność z oglądania? I tutaj tzw. dobre czy gorsze czy najgorsze gusta biorą w łeb. Liczy się zadowolenie widza. A pisanie o tym, że oglądałem ambitny, wartościowy film dla samego pisania o tym nie ma sensu i świadczy raczej o małostkowości piszącego (chwalącego się).

W dobrym guście jest żyć po swojemu i dać żyć innym.

patryk250

zgadzam się seral wspaniały :)

ocenił(a) serial na 10
returner

Tak na przyszłość . Nie WOLNO mieszać GRY O TRON ZE SPARTAKUSEM .... -_- Po 1. Gra o tron to fantasy i połączenie dark fantasy , a Spartakus to realia które kiedyś się ukazały -_- 2. W GoT są smoki a tu nie ma ;) 3. tam jest więcej efektów specjalnych ;) /..... debilu

ocenił(a) serial na 10
Richard_Cypher

a PS : ten deszcz na końcu to jest także po tym jak zabił Theoklesa ;) . I było tam chyba w 1 czy 2 sezonie ze ,, Spartakusem " , że jak zginie to wszystko bedzie tak jak on zabił theoklesa :D

Agron334

to tak jakby świat zapłakał nad Wielkim Spartacusem, że umarł, ten deszcz jak krople łez

ocenił(a) serial na 9
isw138

Dokładnie,człowiek,który twierdził,że największym zwycięstwem jest wolność człowieka,po prostu geniusz.

ocenił(a) serial na 7
Agron334

Zgadzam się w 100%, a co do Gry o tron to serial jest tylko dobry ale fajerwerek jakoś nie ma a Rzym zbrzydł mi po 7 odcinkach.

ocenił(a) serial na 7
Agron334

Aa i chciałem jeszcze polecić Wikingów,według mnie arcydzieło :).

ocenił(a) serial na 10
patryk250

Wikingowie i Spartakus = najlepsze seriale :)

ocenił(a) serial na 7
x_Mari_x

Dokładnie tak :D.

ocenił(a) serial na 8
patryk250

Dokladnie

ocenił(a) serial na 10
mariiox

Serial wspaniały.
Wiem że niektórzy oceniają ten film bardzo ostro go krytykując i wiem za co... za puste słowa, hasła i płytkie dialogi. Trzeba jednak wziąć pod uwagę iż kiedyś to nie dziś, i właśnie kiedyś inaczej podchodzono to wielu spraw oraz kwestii niż dzisiaj: honor, poświęcenie, odwaga, braterstwo itp. a film ukazuje właśnie bardzo odległe nam czasy.
Ogółem tak jak pisałem, moim zdaniem wyśmienity, rewelacyjny i spektakularny serial z ciekawymi zwrotami akcji, którego na pewno nigdy nie zapomnę...
Aż trochę szkoda że właśnie obejrzałem ostatni odcinek całego serialu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones