PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657154}

Spartakus: Wojna potępionych

Spartacus: War of the Damned
7,9 38 992
oceny
7,9 10 1 38992
8,7 3
oceny krytyków
Spartakus: Wojna potępionych
powrót do forum serialu Spartakus: Wojna potępionych

stosunki homo

ocenił(a) serial na 5

w odcinku 3 pokazano stosunek homo, zniesmaczył mnie,tak bez mycia, w brudną kiszkę, jaki to smród musi być,odechciało mi się serialu

ocenił(a) serial na 10
klcw57

w czasach starożytnego Rzymu stosunki homoseksualne nie były czymś nadzwyczajnym, nie było to czymś dziwnym tak jak teraz.

ocenił(a) serial na 7
pietreek

Jakieś źródło?

FU3G0

Idź na lekcje łaciny i kultury antycznej to się dowiesz wiele kontrowersyjnych rzeczy ;)

ocenił(a) serial na 8
FU3G0

W starożytnej Sparcie przyszli żołnierze byli trenowani w koszarach gdzie nie było kobiet przez wiele lat, dlatego często zdarzały się przypadki homoseksualizmu. To jako jeden z przykładów, który jest akurat spowodowany swoistą izolacją. Ludzie w tamtych czasach mieli inną mentalność, ale dlaczego to sam w sumie nie wiem, muszę z ciekawości poczytać na ten temat.

ocenił(a) serial na 9
FU3G0

Nigdy nie słyszałeś o "pięknych efebach" w Starożytnej Grecji? ;)

ocenił(a) serial na 8
FU3G0

historia jest najlepszym źródłem kolego, zadając takie pytania ukazujesz, że nie masz pojęcia o realiach tamtego okresu. Teksty pisarzy rzymskich dają aż nadto przykładów jak to wyglądało...

ocenił(a) serial na 7
marpolek

To już nie można zapytać o jakieś źródło, aby ową historię poznać? Na przyszłość, chociaż nie chcę Cie 'kolego' pouczać-może nie oceniaj ludzi zbyt szybko ;)

ocenił(a) serial na 10
pietreek

Zgadzam sie z toba kiedys to bylo normalne ale w naszych czasach to juz inna bajka :)

pietreek

>w czasach starożytnego Rzymu stosunki homoseksualne nie były czymś nadzwyczajnym, nie było to czymś dziwnym tak jak teraz.

Jest to dziś tak dziwne, że w wielu krajach osoby homoseksualne mogą zawrzeć małżeństwo ;)

ocenił(a) serial na 5
pietreek

ale to nie znaczy że jak w brudną to smrodu nie

pietreek

"w czasach starożytnego Rzymu stosunki homoseksualne nie były czymś nadzwyczajnym, nie było to czymś dziwnym tak jak teraz." był ale tez był marginalny zawsze w naturze zdarzają się wynaturzenia.

Damian24

chodz nie dokonca jest jasne czy to choroba czy urodził sie taki pewnie to i to.

ocenił(a) serial na 8
Damian24

Czy ty w ogóle znasz definicje choroby? Czyli kiedy coś jest chorobą, a kiedy nie?

Karirsu

Wiem że homoseksualności z NSDAP wsadzili moja rodzinę gdzie zrobiła turę po obozach koncentracyjnych gdzie potem pradziadek uciekł z KL DACHU. Wiem że Nikołaj Iwanowicz Jeżów https://pl.wikipedia.org/wiki/Niko%C5%82aj_Je%C5%BCow został zgwałcony w okopach I wojny światowej i spodobało mu się to jest odpowiedziany za wydanie rozkazu Rozkazu NKWD Nr 00485 https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_polska_NKWD_(1937%E2%80%931938) w operacji antypolskiej gdzie homoseksualista gdzie opisuje to w swoim pamiętniku i inni zboczeńcy są odpowiedzialni za ludobójstwo milionów ludzi z powodów rasowych i klasowych wiec myślę że muszą być chorzy psychicznie. https://www.youtube.com/watch?v=3N-f4tkzCnM

Damian24

I nie chce nawet myśleć o tym bo mi się nóż w kieszeni otwiera.

Damian24

przepraszam KL DACHAU szybko pisałem.

ocenił(a) serial na 8
Damian24

Czyli
1. Oceniasz grupę milionów ludzi na podstawie działań jednej osoby z historii?

2. Co z homoseksualistami, którzy walczyli przeciwko nazizmowi i Hitlerowi, jak np. grupa Weisse Rose i "przywódca" tej grupy Hans Scholl, który został aresztowany za homoseksualizm?

3. Czy ty w ogóle masz jakąkolwiek wiedze podstawową o historii? Homoseksualiści byli wysyłani do obozów koncentracyjnych i tam brutalnie zabijani, tak samo jak Polacy, Cyganie, czy żydzi. Homoseksualizm był nielegalny w Niemczech

4. Mojego dziadka to heteroseksualni naziści wysłali do obozu koncentracyjnego w Dachau. Czy to znaczy, że heteroseksualni są chorzy psychicznie?

5. Czy ty masz jakikolwiek kontakt z rzeczywistością. Czy słyszysz kiedykolwiek o homoseksualnym terroryźmie, czy przestępstwach? Przecież wyraźnie widać, że to normalni ludzie, co swoje życie chcą żyć i nikt nie ma prawa ich życia kontrolować. Heteroseksualiści nienawidzący homoseksualistów to to samo zło, co Naziści nienawidzący Polaków.

6. Twoje video z YouTuba nie może być brane na poważnie. To kanał jakiś gości, którzy chcą swoją ideologię i poglądy propagować i to co mówią nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Karirsu

Odszronisz ty naukę fakty od opinii i zdania fakty walisz propagandami panie drogi sprzecznymi z faktami historycznymi a jakie są fakty. Wiesz w ogolę ty sobie piszesz ja se mogę napisać ze 2+2 = 5 Nie niestety nie jeden osoby panie drogi niestety nie.

Udokumentowane jest przebywanie w obozie z powodu homoseksualizmu 64 osób, z których zginęło 51. Byli to wyłącznie Niemcy, aresztowani jeszcze przed wybuchem wojny i osadzeni w różnych obozach na terenie Niemiec na równi z kryminalistami i więźniami politycznymi - zgodnie z obowiązującym wtedy w Niemczech (i w większości krajów europejskich!) prawem że homoseksualizm jest karany.

Proponuje se przeczytać książkę różowa swastyka bo nie będę sie rozpisywać na kilometry sam dojdziesz do tego.

Ernst Röhm twórca brunatnych koszul i odpowiadali za dojsie hitlera do władzy był homoseksualista i wcale tego nie krył panie drogi całe SA to był jeden wieli harem ojcowie mówili sowim dzieciom nie idźcie do SA z powodu Homoseksualizmu. Nigdy Hitler nie potępił homoseksualizmu panie drogi żyjesz w matriksie.

Ty nie odróżniasz pewnie Lewicy od Prawicy nawet pewnie drogi.

Jesteś albo niewolnikiem albo dzieckiem niewolników no chyba że dzieckiem komunistów nawet wieszanie pewnie gdzie masz pradziadów pochowanych ani co twoja rodzina robiła przed wojną ani rozbiorami bo się rodzice bali mówić. W ogóle wiesz kto to Jest Polak bo piszesz że osobno cygan. Nie ty jesteś jesteś normalny.

W naturze panie drogi życie polega na tym by przekazać życie każde żyjątko mrówka o to walczy jeśli coś jest z tym sprzeczne jest nienormalne. Albo się urodził nienormalny albo zachorował i ty jak tego nie rozumiesz to jesteś wariat i tyle.

Damian24

Mój pradziadek służył w legionach polskich potem walczył w bitwie warszawskiej, drugi był przedwojennym Policjantem wcześniej był w Policji carskiej mówili na to Policmajster. Moja rodzina pochodzi jeszcze od elit z przed rozbiorów I RP. Nic nie wiesz bo cię złe uczyli w szkole albo w ogóle nie mówili. W obozach koncentracyjnych tez była moją rodzina i wiem od świadków z życia realnego a nie jakiś książek nie naukowych które nie maja nic wspólnego z prawdą. Mi bejach chłopak. Ile masz lat 30 - 40 lat ? Nie ma czegoś takiego panie drogi nie skupiał się na żydach homoseksualistach. Nie nie denerwuj mnie i nie ubliżaj swoja propagandą prawdziwym ofiarom. Powtarzasz socjalistyczne propagandy jesteś dla mnie Naziolem i tyle.

Damian24

*nie skupiał się na żadnych homoseksualistach.

Damian24

I mordowali z powodów rasowych i kasowych czyli miedzy innymi polskie elity które były jagiellońskie i były wieloetniczne bo Polakiem się stawałeś Polskość zawsze była deklaratywna kulturowa tak było od 1000 lat czyli Polskich tatarów, polskich Litwinów, polskich Rusinów itd. wszystkich tych co nie byli Niemcami. A nie jakiś gejów

Damian24

przepraszam za literówki i przecinki szybko pisze.

ocenił(a) serial na 8
Damian24

W Niemczech aresztowanych homoseksualistów było około 100.000. Z nich 50.000 było skazanych na więzienie, zaś z nich pomiędzy 5.000 do 10.000 zostało wysłane do obozów. To więcej niż 64. Skąd bierzesz swoje informacje? I czemu twoja rodzina miałaby mieć wiedzę o tym co spotkało niemieckich homoseksualistów? Oczywiście, że się skupiali na żydach, Cyganach, czy Słowianach, bo homoseskualizm nie był wielkim tematen w tamtym czasach, o tym się nie gadało, i było o wiele łatwiej się ukryć.

Hitler tolerował SA, bo się to dla niego opłacało. Jak ich już nie potrzebował to kazał ich wymordować. I ich czyny nie definiują reszty homoseksualistów tego świata. Naprawdę myślisz, że jakiś gej byłby zdolny mordować niewinnych - jeśli tak to żyjesz w bąblu.

Te video, którego link wysłałeś może i historyczne fakty pokazywało, ale wykorzystywało je by grać na twoich emocjach, by przekonać cię do ich ideologii. A ideologia, mówiący, że homoseksualiści są niemoralni to nie fakt, to opinio i to oddalona od realności.

I czemu nazywasz mnie Naziolem? Wiesz, że ci co najchętniej innych od Nazioli wyzywają zazwyczaj sami są faszystami, próbującymi tak obrazić i wyciszyć innych?

Co to jest choroba:
Choroba to odstępstwo od normy, które utrudnia życie. Homoseksualizm jest odstępstwem od normy, ale nie utrudnia życia, więc nie jest to uznawane za chorobę. Homoseksualista może wszystko robić, co heteroseksualista może. Jak dwóch gejów chce mieć dzieci, to mogą sobie wynająć surogatkę, która im biologiczne dzieci da.

A nawet gdyby to było chorobą, to i tak nie masz prawa kontrolować ich życia. A jeśli tego nie rozumiesz, to jesteś faszystą.

Karirsu

Całokształt trzeba zakreślić. W normalnych krajach na zachodzie przekazywali se z pokolenia na pokolenie jak było i te nitki tworzą tak zwana wspólne narodową u nast tego nie było przez 45 lat. To dlatego jeden drugiego nienawidzi drugi drugiego by zajebał w Polsce. Skąd wiem bo mi akurat opowiadano. Ale przez 45 lat w Polsce bała się większość mówić cokolwiek (zagubiona pamięć).
by nie zrobić problemów dzieciom, mogli by cie uznać za Nonkonformistę i wsadzić do komunistycznego obozu koncentracyjnego który miedzy innymi uruchomiono po wojnie jak np https://pl.wikipedia.org/wiki/Centralny_Ob%C3%B3z_Pracy_w_Jaworznie byłym podobozie KL Auschwitz-Birkenau. Ale są rodziny co mówiono u mnie mówiono wiele to ze byli np co dzisiaj się mówi żołnierze wykręci ja wiedziałem z domu jak i o Katyniu itd. Ty se sprawy nie zdajesz jakie jaja się tu działy.
-------------------------------------------------------------------------------- --------
Skąd masz ta wiedze co ? Odróżniasz ty naukę zdanie od opinii w ogóle. Bo ty mi cały czas mówisz 2+2=5. Mówię ci że to propaganda. (z pośród 1,2 mil niemieckich homoseksualistów, tylko 2% było represjonowanych przez nazistów, a 75% sympatyzowało z NSDAP).
http://wolnosc24.pl/2017/05/16/homoseksualna-tozsamosc-nazizmu/. Nazizm jest pogański nawet świata wprowadzili pogańskie. Nie zabił przywódcy SA z powodów homoseksualizmu ale chodziło o władze to tez fakty historyczne. Nawet masz organizacje neonazistowska która te tradycje kultywuje nazistów homoseksualistów. Wiele wskazuje nawet na to że sam Hitler był Homoseksualistą.

"Naprawdę myślisz, że jakiś gej byłby zdolny mordować niewinnych - jeśli tak to żyjesz w bąblu." jaja se robisz oO. Jak nie był już ci podałem na początku oO co ty w ogolę pieprzysz jesteś opętany ideologicznie naprawdę. Nikołaj Iwanowicz Jeżow przydomek „krwawy karzeł” homoseksualizm był to jeden z nielicznych punktów aktu oskarżenia, do których się przyznał.
-------------------------------------------------------------------------------- -
Odstępstwo od normy czyli nienormalne walisz ideologią. To jest nienaturalne to co mówisz to ideologia obserwowałem przez lata przyrodę bo mam z tym tez ze tak powiem wspólnego zawodowo i nie ma czegoś takiego w naturze. --------------------------------------------------------------------------------
Druga sprawa słowianie jak chodzi o polaków to trochę przesadzone bo nie wiadomo nie masz rasowego słowianina polaka to wymysł Kominternu ? ty chyba nie rozumiesz wytłumaczę co nie jest moja bajką a wiem.xD Dlatego tez mamy tych z celtykami tez co uważają się za narodowców mówią ze są rasowi hahaha co za niewolnicy. Ja mam korzenie tatarsko austriacko mam nawet żyda w rodzinie ale większość tego nie wie.

"Do polskiego narodu należą spolszczeni Niemcy, Tatarzy, Ormianie, Cyganie, Żydzi, jeżeli żyją dla wspólnego ideału Polski. Murzyn lub czerwonoskóry może zostać prawdziwym Polakiem, jeśli przyjmie dziedzictwo duchowe polskiego narodu zawarte w jego literaturze, sztuce, polityce, obyczajach, jeśli ma niezłomną wolę przyczyniania się do rozwoju bytu narodowego Polaków." - Wincenty Lutosławski 1939 działacz narodowy, filozof, przyjaciel twórcy Polskiego
nacjonalizmu Romana Dmowskiego którego wioska była tatarska był etnicznym Tatrem.
Józef Piłsudski etniczny Litwin, Stanisław Piasecki Narodowiec etniczny żyd. Członkowie i założyciele przedwojennego ONR Stanisław Piasecki, Rossman, Mosdorf, Todtleben normalnie nazwiska słowiańskie. Polskość zawsze była deklaratywna w przeciwieństwie do Niemców czy Ukraińców. Polak to jest coś co było i kontynuacja tego i obrona tych tradycji a my mamy korzenie Jagielońskie elity były jagiellońskie wieloetniczne.
-------------------------------------------------------------------------------- --
To się nazywa zagubiona pamięć.
-------------------------------------------------------------------------------- ---
Polska to jest projekt zupełnie wolnościowy szlachty miałaś ok. 10-15 % bo się stawałeś chodziło o służbę często szlachcic był na poziomie chłopa a w Niemczech miałeś ok. 1% różnie to podają genetyczne świry od tego masz rasistowski nacjonalizm w Niemczech. Wymysł z słowniami to bzdura przeczytaj se Nadberezyńcy - Florian Czarnyszewicz to tak jak Pan Tadeusz dla Polaków. O Rusinów wiernych rzeczpospolitej napisana przez Nadberezyńca zakazana książka w PRL byś takich rzeczy nie wiedział. Nawet po polsku nie umieli mówić. Zamordowani przez komunę w operacji anty-polskiej NKWD za to że byli Polaki kontynuacja tego jest Katyń.
-------------------------------------------------------------------------------- ----
"Polska czekać musiała tysiąc lat na pojawienie się hasła, że Rzeczpospolita zamieszkała być powinna tylko i wyłącznie przez Polaków. Hasło to wysunęła i urzeczywistniła u nas dopiero agentura sowiecka, nie znajdziemy go u żadnego z polskich myślicieli." Adam Doboszyński (polski polityk i
pisarz, członek Stronnictwa Narodowego, działacz Obozu Wielkiej Polski ).
-----------------------------------------------------------------------------
Jeśli uważna się jakiś w Polsce narodowiec za etnicznego to znaczy że jest niewolnikiem i ten co uważna ze są etniczni tez jest niewolnikiem chyba ze propagandzista. Bo trzeba zrozumie komuna polskie zniewoliła zrobiła z polaków niewolników.

NIC NIE WIESZ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM CHYBA ZE RESORTOWE DZIECKO.

Damian24

Dlaczego tez mówię że jesteś nazista bo nazizm to niemiecka lewica narodowa. Wymysł że to prawica to nazizm jest od czasu jak Sowieci zmienili sojusznika z III rzeszy na Aliantów jak ich napadli. przed wojną każdy wiedział i pisali po gazetach że to to samo socjalizm narodowy i miedzy narodowy. Po prostu nie wiedzieli jak na zachodzie wytłumaczyć ludziom dlaczego biorą ich za sojusznika jak to to samo tedy zaczęli pisać nie nie nie Nazizm to jest skrajna prawica Komunizm to skrajna lewica i tak to poszło w świat.
--------------------------------------------------------------------
Ernst Röhm
Z niezwykłym miłosierdziem rzad Hitlera wziąwszy władzy wyeliminował bez litości wszystkich przedstawicieli systemu liberalnego (REPUBLIKA WEJMARSKA) czy też systemu monarchistycznego którzy istniał jeszcze przed. Bez żadnych wyrzutów sumienia skręcimy karki starego systemu jeśli ośmiela się wprowadzić w życie reakcyjne zasady (KONSERWATYWNE Prawica). Reakcjoniści burżuazyjni konformiści specjaliści w opluwaniu nas wszystkich z natury uważają rewolucje za potworność. Z naszej strony chce sie nam wymiotować gdy o nich myślimy ale jako niewzruszony bastion rewolucji SA (BRUNATNE KOSZULE) powstaje przeciw reakcji (konserwatystą - prawica) opluwaniu nas i konformizmowi.
Sturmabteilung (SA) są wszystkie wartości które tworzą ducha rewolucji.

Ernst Röhm (twórca SA brunatne koszule)
------------------------------------------------------------------------
"Więcej nas łączy niż dzieli od bolszewizmu, a przede wszystkim prawdziwa mentalność rewolucyjna.
zawsze sobie z tego zdawałem sprawę gdy dawałem rozkaz przyjmowania nowych komunistów do partii narodowo socjalistycznej. Socjaliści i komuniści musieli się czuć w NSDAP jak w domu"
- Adolf Hitler
------------------------------------------------------------------------
Narodowy socjalizm to socjalizm w stadium ewolucji ciągłej zmiany. narodowy socjalizm to najprawdziwsza demokracja, a rasistowsko
socjalistyczna konstytucja była prawdziwie demokratyczna.
- Adolf Hitler
--------------------------------------------------------------------------
"nasza partia nie jest tylko robotniczą w wąskim znaczeniu tego słowa reprezentuje interesy ona wszystkich uczciwie pracujących jest to partia kochająca wolności partia ściśle ludowa, dlatego walczy ona z wszelkim reakcyjnym prądom. Przeciw KOŚCIELNYM arystokratycznym i kapitalistycznym przywilejom"
Program NSDAP Narodowych-socjalistów
-------------------------------------------------------------------------
Współautor Manifestu komunistycznego (publikacja Krytyki Politycznej nr 20/21), w dziele pt. "Kwestia żydowska" str.48-49:

"Jaki jest sekularny kult Żyda? Oszukańcze handełesowanie.
Jaki jest jego świecki bóg? Pieniądz."

Żyd wyemancypował się w sposób żydowski, nie tylko zdobywając potęgę pieniądza, ale również dlatego, że pieniądz stał się, przez niego i też mimo niego, potęgą światową, podczas gdy praktyczny duch żydowski stał się praktycznym duchem narodów chrześcijańskich. Żydzi wyemancypowali się sami w taki sposób,że chrześcijanie stali się Żydami." - Karol Marks
-----------------------------------------------------------------------
Tego jest bardzo duzo

Damian24

Tak propagandy walisz ze ręce opadają myślisz ze wiesz a nic nie wiesz.

Damian24

Nie mam zamiaru z tego powodu mordować Homoseksualistów nawet mnie denerwuje jak widziałem co zrobiło ISIS z homoseksualistami to się noż w otwiera w kieszeni. Ale tolerować coś a uznawać za normalne to dwie różne rzeczy.

Damian24

"I czemu twoja rodzina miałaby mieć wiedzę o tym co spotkało niemieckich homoseksualistów?" Czy ja ci mówiłem o jakieś wiedzy od rodziny wsadzonych do obozu koncentracyjnego ? xD

ocenił(a) serial na 8
Damian24

Po pierwsze, często gdy piszę o temacie A, ty piszesz o temacie B. Np, wiem, że rasowana/etniczna identyfikacja nie ma zbyt dużo sensu z biologicznego punktu widzenia i to jest wytworem społecznym, ale kiedy nazwałem Polaków Słowianami, to robiłem to jako uogólnienie / uproszczenie. Nie potrzebuje o tym żadnych wykładów. Nie mam też zamiaru pisać o tym czym był nazizm.

To że jacyś homoseksualiści z SA byli zdolni to robienia takich rzeczy, nie oznaczy że ówcześni homoseksualiści by coś takiego zrobili. Powtórze hasło, które często słyszy. W każdej grupie ludzi są dobrzy i źli. Jakiś naziol był gejem? OK, a co z gejem, który przewodził Weisse Rose, czyli grupą antynazistowską? Jego czyny się nie liczą? Skoro jakiś tam procent społeczeństwa jest homo, to i pewną część polskich żołnierzy byli gejami. Dla niektórych konserwatystów w Polsce jest to fakt nie do przełknięcia. Jak dla mnie, to co robili jacykolwiek homoseksualiści w przeszłości nie powinno mieć w żadnym stopniu wpływu na tą dyskusję. A wolnosc24.pl to nie jest wiarygodne źródło, to strona szerząca
mocno prawicowe poglądy, nie szanująca nauki, czy neutralności w żaden sposób. Dyskutowanie z osobą, która twierdzi, że nazizm nie prześladował homoseksualizmu, lecz go nawet wspierał jest jak dyskutowanie z kimś kto uznaje węże za ptaki, lub jak dyskusja ze ślepcem o kolorach.

Homoseksualizm występuje w naturze. To fakt: https://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual_behavior_in_animals . Lecz to i tak nieistotne, czy coś jest naturalne, czy nie. Okulary, religia, małżeństwo, czy samoloty też są nienaturalne. To nie znaczy, że są niemoralne.

Tak, czy inaczej, to nie gra żadnej roli, co ty o homoseksualiźmie myślisz. Chodzi o to, by nikt sobie nie myślał, że ma prawo zabiareć innym prawo do wyboru. Jak mężczyzna chce poślubić innego faceta, to powinien mieć taką możliwość, bo to jego prywatne życie, a w to nikt nie powinien się mieszać. Równie dobrze, możesz homoseksualizmu nienawidzić. Dopóki nie próbujesz kontrolować ich prywatnego życia i szanujesz ich prawa, to zachowujesz się tak, jak się należy, czyli moralnie.

Karirsu

Aż to oczywiście tego nie przeczę że są dobrzy i źli ale mówienie że jacyś wszyscy dobrzy czy jacys łagodni oO Ba nawet nie pisze co robili homoseksualiści w starożytności oO matko boska aż się za głowę łapie w skrócie palonko w piecyku chrześcijan oO. Propagandy kompleta bzdura sprzeczna z faktami i w historii gdzie się zapisali bardzo krwawo wśród największej zbrodni w historii ludzkości.
-------------------------------------------------------------------------------- ----
W Niemczech jak byli tacy ludzie to były wyjątki przykro mi możne brutalne ale prawdziwe zafałszowana jest historia o wiele spraw, nie tylko o gejów niech się nie czuja wyjątkowi jak chodzi o to hehe. Tak jak uczyłeś się że było powstanie listopadowe a nie było powstania listopadowego tylko wojna polsko-rosyjska można bez końca wyliczać. To z Niemka i homoseksualista to też takie zamazywanie historii przez Niemcy za swoje zbrodnie taka zasłona dymna. Takie negowanie holokaustu by odwrócić uwagę tez byli dobrzy Niemcy i ple ple. A prawda jest taka że wybrali w demokratycznych wyborach w Niemczech i to jest kropla w morzu.
-------------------------------------------------------------------------
Nie małżeństwo się wytworzyło się naturalnie oddolnie nikt w to nie ingerował w społeczeństwo puki nie przyszli socjaliści i zaczęli robić inżynierie społeczne naziści i komuniści. Tak samo jak chrześcijaństwo krzyżowali na początku prześladowali potem dopiero Starożytny Rzym zaakceptował. To był proces naturalny oddolny. Zafałszowana historie ludzie się uczą. Tak samo co to jest rozdział kościoła od państwa myślisz ze to jak kościół nie wtrąca się od polityki. A to nie jest prawda po prostu był kiedyś miałeś Cezaropapiez i władza przejęła władze nad religia. I jak byś poszedł naskarżyć na władce to cesarz mógł przyjść i ukrócić cię o głowę i takie rzeczy się zdarzały. I przyszedł rozdział kościoła od państwa że mogłeś pójść do kościoła i naskarżyć na władce i nic ci nie groziło to masz rozdział kościoła od państwa tam była wolność. Na przykład w Rosji nie masz rozdziału kościoła od państwa obecnie. Tak samo kłamstwa o świętej inkwizycji czy palenia na stosach czarownic te czarownice to byli katolicy paleni przez luteran bo nie chcieli się nawrócić na religie świra którego mówili w 19 wieku Führer on był pierwszym Führerem oO. A książęta chciały obrabować kościół katolicki i stać się super bogaczami. Łamania na kościach na kole masz na obrazach, ściąganie księżny ogólne ludobójstwo oO itd. Nie przeczytasz o tym w badziewnej Wikipedii.
-------------------------------------------------------------------------------- -
Wikipedia https://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual_behavior_in_animals i to nie są fakty. Z twoimi Wikipedii jest wiele rzeczy sprzecznych z faktami chodź by o rasowym polaku i tak samo w szkole cie uczyli rzeczy sprzeczne z faktami bo jest jakaś polityka państwa historyczna. Kiepski argument. Dwa zajmowałem się ornitologia akurat, dlatego się z tego śmieje bo masz tam dwie kaczki krzyżówki. Ptaki takie coś ci zadziobią ale się nie będę rozpisywał na kilometry ;). Trzy w dalszym ciągu jest to nienormalne sprzeczne z natura nawet jeśli by było takie coś by było w dalszym ciągu wynaturzeniem. Widziałeś jelenia którzy żyje w patologicznym środowisko czyli np. koło autostrady zapewne nie ja widziałem. Wiesz jego poroże powykrzywiały się w nienaturalny sposób.
-------------------------------------------------------------------------------- --

klcw57

Ee tam kiedyś to było w miare do przyjęcia (choć już wtedy niektórym to nie odpowiadało) Ale zobacz to- Rzym kiedyś to znosił a teraz we Włoszech homoseksualizm jest nietolerowany prawnie.. no poprostu przejeba/ne koło czasowe. Nie lubie gejów ale skoro im ten 'smród' nie przeszkadał to ich sprawa.

ocenił(a) serial na 1
klcw57

Dokładnie oglądał to mój synek 8-letni nie spodziewałem się takiej sceny nagłośnione dziadostwo.

tomisiepodoba1

pozwoliłaś synkowi oglądać jeden z najbardziej krwawych i zarazem erotycznych seriali jaki jest (to wiadomo od 1 odcinka 1 seri) gratuluje

ocenił(a) serial na 1
akrome

Jesteś kolejną z tych matek co zamyka dziecko w komórce pomalowanej na różowo przed światem a potem sobie tacy nie radzą w życiu codziennym. A gejostwo zawsze bedzie dla mnie obrzydliwe

tomisiepodoba1

No widać że ty radzisz sobie wyśmienicie w życiu, skoro oglądasz z dzieckiem takie seriale (zamiast zaoferować mu inne przyjemności).

ocenił(a) serial na 8
tomisiepodoba1

Jeśli ktoś ocenia film "Uwolnić orkę 4" na 10/10 to po co się zabierasz za rzeczy krwawe, brutalne i pełne nagich scen? Wiesz rozumiem, gdyby twój dzieciak miał chociaż 15 lat to możesz mu pokazać takie filmy jeśli uważasz to za słuszne, ale nie dzieciakowi 8 letniemu. Przecież on nawet nie powinien wiedzieć o co tam chodzi, bo jego rówieśnicy w stosunku do dziewczynek nie odczuwają żadnego pociągu seksualnego, brzydzi ich nawet całowanie. Po cholerę przyśpieszać ten proces? Ostatnio wryło mnie w ziemię jak szli przede mną chłopacy z 4-6 klasy podstawówki i mówili o kulkach analnych. Sam byłem w ich wieku i sorry, ale o takich rzeczach słyszało się dopiero 3-4 lata później.

ocenił(a) serial na 1
gwozdziuuu

Czyli uważasz że takie rzeczy powinny być częściej pokazywane w tv to dlaczego panuje w tym temacie zbiorowy temat tabu nikt tego nie pokazuje tylko się mówi?

ocenił(a) serial na 8
tomisiepodoba1

Tzn. jeśli masz na myśli, że nikt nie pokazuje homoseksualistów to chyba dobrze, prawda? Mówić, a robić to zupełnie inne rzeczy, chodzi o to, żeby nie utwierdzać ludzi w przekonaniu, że homoseksualizm jest dobry, bo nie jest. Jest nieproduktywny i nienaturalny choć występuje w historii od tysięcy lat. Czym więcej byśmy pokazywali scen tego typu tym więcej osób przyzwyczajałoby się do takiej sytuacji, a dziecięcy umysł jest wyjątkowo chłonny wiedzy.

ocenił(a) serial na 1
gwozdziuuu

Co oczy nie widzą im tego więcej pokarzesz tym znajdziesz więcej przeciwników ja jestem przeciw to jest zboczenie i tyle.

tomisiepodoba1

Skąd wyciągnełaś naiwna istoto takie wnioski ? na podstawie tego ze cie skrytykowałem ?a raczej skrytykowalem twoja niezmierna i wręcz kująca w oczy Glupote ? masz dziecko i nie zainteresujesz się tematyka filmu za nim mu ją pokażesz ? jak mowie fanfary i owacje na stojąco. Strasznie mi cie zal gdyz w odpowiedzi na to - odrobina skruchy przyznajac sie ze nie sprawdzilas dajesz sie poniesc jakiejs chorej wodzy fantazji w ktorej uwazasz ze ktos taki jak ja nie interesuje sie swoimi dziecmi - strasznie jest to przykre ale pokazuje przecietny poziom polskiego uzytkownika filmebu - jak sie domyslasz jest wyjatkowo niski - powstrzymaj sie przed dalszymi komentarzami i oszczedz sobie wstydu. Wiem tyle ze jak bym miał swoje maluchy to bym sprawdził dwa razy tytul SPARTAKUS WOJNA POTEPIONYCH - chociaz nie ja bym nie potrzebowal tego sprawdzac gdyz orietuje sie doskonale w histori i wiem co sie dzialo w starozytnym rzymie , a juz napewno po tym bym nie pisal rozalony ze ojeju ojeju - pokazali homoseksualistow w serialu - na tamte czasy co bylo absolutnie i akceptowalne przez spoleczesntwo (w przeciwienstwie do wloch np) a wiesz co juz naiwna istotko jest najsmieszniejsze ? ze nie przeszkadzalo ci to ze sa mega krwawe sceny czy sceny hetereoseksualne w filmie - ale rozumiem ze twoj osad rodzica w tej sprawie wie lepiej co powinni ogladac 8 latkowie - serdecznie nie pozdrawiam i mam nadzieje ze juz nigdy wiecej nie bede musial tracic swojego czasu na Pania.

akrome

Stary, nie ma się co denerwować, to dziecko nie istnieje :) To tylko taki skrót myślowy, chłopina bardzo chciał użyć jakiegoś nowego argumentu antyhomo, ale nie przemyślał sprawy do końca, i nie przewidział, że mu ludzie wytkną forsowanie cycków i juchy na owego dzieciaka.
Tak że luz, "dziecku" nic nie jest :P

emo_waitress

zapewne masz racje ale sama myśl sama idea ze to mogłaby być prawda jest przeraząca

akrome

Dlatego cieszmy się, że nie istnieje, bo byłoby go bardzo żal. No i trzeba by było wezwać opiekę społeczną.

ocenił(a) serial na 1
emo_waitress

Opieke społeczną wiesz od czego jest opieka społeczna do kontroli takich jak ty którzy pokazują dzieciom gejów w akcji i uważających to za normalne.

tomisiepodoba1

Nie pokazałabym dziecku Spartacusa.

ocenił(a) serial na 1
akrome

Wiesz co mnie zawsze rozśmiesza taki dzieciak co przeczytał książkę i się uważa za najmądrzejszego internetowy mądrala wpisujący słowa w google a co do wychowania dzieci to nie zaczynaj tematu skoro jeszcze sper...y nie masz. Do twojej wiadomości do scen drastycznych nie dotrwałem bo zakończyłem na tym gejostwie.

ocenił(a) serial na 5
tomisiepodoba1

załamałeś mnie, to są tak kretyńscy rodzice, taki film dziecku??kryminał ta znęcanie się nad synem

ocenił(a) serial na 1
klcw57

szybciej wejdzie w życie dorosłe człowieku ty nie wiesz w jakie gry gra twoje dziecko jak cie niema

tomisiepodoba1

Wejdzie w ten sposób, że gdy osiągnie 15 lat, to ty zostaniesz babcią.

ocenił(a) serial na 8
filip151

Albo zabije kogoś, bo powie, że tak było na filmie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones