PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624034}

Spartakus: Zemsta

Spartacus: Vengeance
7,8 39 789
ocen
7,8 10 1 39789
6,2 5
ocen krytyków
Spartakus: Zemsta
powrót do forum serialu Spartakus: Zemsta

Hahaha, wczoraj mnie to naszło oglądając znowu 10 odcinek. Po tym jak czwórka
wychodzi na przeciw rzymianom, atakują powstańcy z Wezuwiusza, Spartacus daje
rozkaz do ataku. I widać jak Crixus skacze, Spartacus siecze, a za nim widać 2
metrowego lebiegę który próbuje coś tam uciachać...
I tak właśnie do mnie dotarło, że największą rzycią wołową w tym sezonie jest nikt inny
tylko Agron :)
1) nie przyłącza się do odbicia Naevii tylko idzie na fochu pod Wezuwiusz...
2) na arenie się przyłącza, ale dużo nie robi - Crixus odpiera ataki kilku gladiatorów,
Spartacus siecze jak szatan, Gannicus i Onomajos klepią się aż miło, a ten jak taka
ciotka...
3) olewają go kumple Germani co ich sam pomagał uwolnić, nawet wklep dostaje od
nich jak takie popychadło,
4) Onomajos pierze mu tyłek aż miło,
5) że już nie wspomnę o bitwie pod wozem z bronią, gdzie poszedł spać wyrżnąwszy
łbem o framugę...

Jednym słowem - zero mięśni, zero umiejętności, nieporadne ruchy i non stop klęska za
klęską, a mimo to lubiany przez wszystkich...

Ale najlepsze jest to, że każdy ciśnie Crixusowi, jaka to z niego dupa wołowa, że
Onomajos jest cinki w tym sezonie, czepiają się nawet Spartacusa. A nikt się nie czepia
tego ananaska. I do tego te soczyste całuski...

Bartes123_2

lol
dobre :)

Bartes123_2

Nie bez powodu dał sie złapać w siaty i wywieźć do Rzymu. :P Tak jak lubiłem tę postać dzikusa z dredami w 1 sezonie, tak teraz stał się wystylizowanym, etatowym homosiem łatającym dziurę, wraz z syryjskim kochankiem, po Barcy i jego murzynku.

Mimo, że jest więcej walk zbiorowych, to tak ogólnie są w wiekszości gorszej jakości niż te wypracowane pojedynki na arenie w 1 sezonie.

Cirxus "krowie oczka" też podupadł jeśli chodzi o umiejętności. Gannikus trzyma formę, może dlatego, że nie ma baby na stałe - Keitch Richards tamtych czasów. Born to Rock. :P

ocenił(a) serial na 10
Bartes123_2

tak naprawde Baby nas osłabiaja ...

ocenił(a) serial na 9
Bartes123_2

http://www.youtube.com/watch?v=G33SvpetqrI

ocenił(a) serial na 10
Bartes123_2

Wszyscy czepiają się Crixusa bo to były mistrz Kapui (Niepokonany Gal) A Agron nigdy nie był jakimś super gladiatorem. Wolałbym, żeby zamiast Agrona był Rhaskos i te jego chamskie zachowanie :P

ocenił(a) serial na 8
Notorious Gomez

Haha, niezle ;)

Ja ogladajac dzis powtornie Blood And Sand rzucila mi sie w oczy smieszna rzecz ;)
Gdy Crixus walczyl po swojej przerwie z Theoklesem - gdy trwaly igrzyska na czesc Pompeji ( czy cos w tym stylu ;) )
To gdy kamera przechodzi na trybuny, widz moze uswiadczyc obraz tlumu, ktory wije sie i krzyczy na widok krwi. A tu nagle w dolnym rogu ekranu mozna zobaczyc jakiegos modlacego sie mnicha :)

Coz, zamiast do kosciola - przyszedl pomodlic sie przy walce gladiatorow ;)) Czy to bylo normalne w tych czasach ? ;)


ocenił(a) serial na 9
kaishaku27

Jaki mnich, jaki kościół??? Ty się choć odrobinę orientujesz w tematach historycznych?

Bartes123_2

Crixus największa dupa wołowa i pantofel
Spartacus wygląda jak cieplak
ci dwaj najgorsi w tym sezonie

Bartes123_2

ja nie przepadam za Agronem i też nie rozumiem tego uwielbienia dla niego ze strony innych

cały czas ma obrażoną minę i ciska się jak pchła na grzebieniu

fajnie mu Crixos powiedział, że nie zapomni mu że uratował mu życie na arenie jak i tego że przez jego kłamstwo Naevia musiała siedzieć w kopalni

ocenił(a) serial na 9
Seiya

No właśnie,gdyby nie Agron,Crixus mógł być martwy,powinien okazać Germanowi choć odrobinę wdzięczności,mimo tej sytuacji z kopalnią i Naevią to była zaliczona wtopa,to każdy uczy się na błędach,ja tam lubiłem Agrona,ze względu na jego lojalność do Spartakusa,jak i losy pobitewne,co z tego że był homo ? to jego wybór i nic do tego nie mam,ale tu chodzi o jego "styl" i wgl a nie preferencje sexualne,także Agron to jedna z moich ulubionych postaci w Spartakusie(dlatego mam taki nick ;D).

Agron334

nie należy do moich ulubieńców wcale nie z powodu swoich preferencji, po prostu jako postać jakoś do mnie nie przemawia ale też nie powiem że go nie lubię - bardziej obojętny dla mnie

Bartes123_2

onomajos - urocze :)

Bartes123_2

Może ma foszki,ale jakoś go lubię. Moim ulubionym bohaterem jest Gannikus,lubię też Saxę -potem jej postać się rozwija taka baba z jajami ;) Spartakusa nowego z czasem polubiłam,głownie w ost. sezonie. Do krixosa się przywiązałam,więc brakowałoby mi go. Cóż, nikt nie jest idealny i chyba tych mniej idealnych się bardziej lubi :D

Bartes123_2

Gdy okazało się że i on jest gejem to już było dla mnie trochę za wiele ; )

Bartes123_2

A najlepsze jest to, że on i jego kochaś jako jedyni ze wszystkich czołowych wojowników przeżyli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones