PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624034}

Spartakus: Zemsta

Spartacus: Vengeance
7,8 39 792
oceny
7,8 10 1 39792
6,2 5
ocen krytyków
Spartakus: Zemsta
powrót do forum serialu Spartakus: Zemsta

Nie chodzi mi o realia historyczne, ale o krew i walkę, której oglądanie daje podobnej
przyjemności jak przy Spartakusie.

elbondo13

Może "Rzym"?

ocenił(a) serial na 10
Mazurian

Dokladnie Rzym jest jeszcze ale to nie to co Spartacus. Tez chcialbym ogladac takie seriale. Nie znalazlem niestety takich seriali ale moze wy cos wiecie?

ocenił(a) serial na 8
Mazurian

Rzym kompletnie inny pod tym względem :/. Zresztą tutaj też jest kiepsko i to bardzo w porównaniu do 1 sezonu i GotA.

ocenił(a) serial na 10
tomciog18

jak slabiutko to nie ogladaj, mam cos dla ciebie - Xena: Wojownicza księżniczka :D to ci pewnie sie spodoba.
Jak dla mnie to Krew i Piach byl super ale Zemsta tak samo jest cool. A te z Gannicusem byly najslabsze. Dobre jedynie tam bylo jak olali Batiatusa :))))

ocenił(a) serial na 8
siwyCTX

Trzeba było nie oglądać, tylko włączyć sobie Xenę, tak łatwo dajesz rady, do których sam się nie stosujesz?

ocenił(a) serial na 10
tomciog18

hhahaha ziomek pisz co chcesz, tylko nie marudz co chwile bo co odcinek piszesz ze slaba ta seria. Mi sie podoba i nie musze czytac za kazdym razem ze tobie sie nie podoba.

ocenił(a) serial na 8
siwyCTX

Dokładnie, nie musisz, a że to robisz, nie wiń mnie, wcale tak często tego nie piszę (może ty trafiasz, akurat na te moje posty), ale jak podoba mi się mniej niż poprzednie serię, również pod względem, walki, a temat jest o walce, na forum właśnie tego serialu, to wypada to napisać, zamiast jakiegoś kłamstwa. Jednak serial wciąż pozostaje w moich MUST SEE, FAVORITE, I LOVE IT itd. i wciąż nie mogę się doczekać kolejnych odcinków, mimo to nie mogę przeciw sobie na siłę go wychwalać. Zresztą myślałem, że obiektywizm jet tutaj większą zaletą niż subiektywizm.

ocenił(a) serial na 10
tomciog18

to masz tak jak ja ;)

siwyCTX

Polecam "Gra o tron" - bardzo wciąga

ocenił(a) serial na 9
Wodzinio

autorowi wątku chodzi o krew i walkę a nie o gadanie, gadanie, gadanie, gadanie ...
więc Gry o tron mu nie polecaj

Kasiek_haz

GoT oglądałem, imo nie dorównuje Spartacusowi.
Dochodzę do wniosku, że drugiego takiego serialu nie ma... Spartacus jest niepowtarzalny

ocenił(a) serial na 5
elbondo13

"Gra o tron" oraz "Rzym" są dużo lepsze od Spartakusa który jest tylko niezły, ale na tle tych wymienionych wypada niestety bladziutko.

ocenił(a) serial na 9
returner

O.k. Ale ja mam podonie jak koega. Z tym,że uważam GoT i Rzym za superfilmy. Tylko,że Rzym już idziałam ,Spartakusa też ,GoT oglądam, a szukam czegoś jeszcze w tych klimatach

elbondo13

a moze The Walking Dead ? zupelnie inne czasy i fabuła ale słyszalam ze jest tyle samo przemocy krwi i brutalnosci ;) http://www.filmweb.pl/serial/The+Walking+Dead-2010-547035

denimka123

Oglądam, 3 sezon jest naprawdę świetny ^^

elbondo13

mam zamiar dzis zaczac ... i podchodze do niego bardzo sceptycznie ale slysze mase pozytywnych opinii wiec nie moze byc tak zle ;) dzieki

denimka123

Myślę, że Ci się spodoba. Daj znać po kilku odcinkach co o TWD sądzisz. Ja tak się w to wciągnąłem, że czytam nawet komiks.

elbondo13

pewnie ... pobrałam sobie caly pierwszy sezon zobaczymy ;) oo no to podobnie jak mnie wciagnela gra o tron ze az ksiazki w miedzy czasie zaczelam czytac ;) napisze po paru odcinkach jakie moje odczucia zaraz sie biore za przyjemnosci ;)

elbondo13

Bałam sie tego serialu ale zupełnie niepotrzebnie .... jest swietny wciaga strasznie a momenty z krwia sa chyba jeszcze gorsze od spartacusa czasami az mi sie niedobrze robilo heh jednym slowem MASAKRA ale pozytywna ;)

denimka123

Im dalej tym bardziej brutalnie, ogólnie serial naprawdę fajny, jedynie 2 sezon trochę odstaje... ale nie będę spoilerował ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones