PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36703}

Srebrne krzesło

The Silver Chair
8,0 580
ocen
8,0 10 1 580
Srebrne krzesło
powrót do forum serialu Srebrne krzesło

Poprzednie sezony ukazały się w Polsce na płytach i mam kupione, a Srebrnego krzesła nie mogę znaleźć. :/ Czyżby się w ogóle nie ukazał? A może był, tylko nakład się skończył? Ktoś coś wie?

DarthDream

Poprzednie sezony serialu "Opowieści z Narnii" były wydawane wraz z premierą nowej ekranizacji. Myślę że "Srebrne Krzesło" z BBC ukaże się wraz z premierą filmu 4 części (prawdopodobnie grudzień 2017)

adidos09

To ma sens. Dzięki za odpowiedź. Sobie poczekam. :3

DarthDream

Tez wyczekuje tego serialu na Dvd. Poczekamy sobie razem. :)

adidos09

No to fajnie, będzie raźniej. :) A możesz mi coś o nim powiedzieć, jak wyszedł? Lepszy, gorszy od poprzednich? Ja nie oglądałem, bo z neta nie ściągam a w TV dawno nie było.

DarthDream

Wiesz to zależy. Moim zdaniem jest to najfajniejsza część z całej serii BBC, ale każdy ma odmienne zdanie. Ja jako fan książek o Narnii mogę ci powiedzieć tylko tyle że dość dobrze oddaje ducha powieści.

ocenił(a) serial na 9
adidos09

Wiem, ze ten watek to odgrzewane kotlety, ale gdybyscie znalezli to dajcie znac gdzie :) Pozostale czesci mam...

anikamtb

Jeśli chciałbyś zakupić sobie serial, to musisz poczekać na premierę "Srebrnego Krzesła" w kinie, natomiast jeśli chcesz to mogę ci jakoś przesłać te filmy, o ile się da. Jak chcesz napisz wiadomość na priv. :)

ocenił(a) serial na 9
adidos09

Ponoć są na jutubie, ale jeszcze nie szukałam. Jak nie znajdę to się odezwę :)
Właśnie chcę mieć, jako psychofanka Narnii (pomijając ostatnie ekranizacje)

anikamtb

Na youtubie są ale w kiepskiej wersji dźwiękowej. Ja mam cały serial zgrany z napisami, więc jakby dało radę, to mogę podesłać.
Ps. sorry za literówkę "chciałbyś" ;)

DarthDream

Wie ktoś może z Państwa, gdzie można obejrzeć? Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Srebrne krzesło jest tutaj do pobrania /Jolenka2/*e2*99*a5*e1*83*a6+Film-Opowie*c5*9bci+z+Narnii/*e2*99*a5*e1*83*a6+Sre brne+krzes*c5*82o

adidos09

wrzuć w wyszukiwarkę gogle :) bo nie mogę tu podawać linków. :)

DarthDream

Czy mógłbym prosić o podesłanie serialu?

DarthDream

Hej udało ci się kupić srebrne krzesło? Zdobyłem jedynie te serie z BBC które były wydane przez Gaby International, Czarownice, ksapiana i wędrowca do świtu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones