PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94665}

Star Trek: Następne pokolenie

Star Trek: The Next Generation
8,0 8 894
oceny
8,0 10 1 8894
Star Trek: Następne pokolenie
powrót do forum serialu Star Trek: Następne pokolenie

Czołem,
temat przyszedł do głowy oglądając the next generation - czy nie uważacie że byłoby ciekawie gdyby powstały dalsze części po latach tej wyjątkowej serii? patrząc na seriale które powstają obecnie jestem pewien, że mógłby wyjść rewelacyjnie. Stara obsada minus Data (niestety), który zginął w ostatnim filmie, ale nowe wyzwania i zawiązanie akcji, które uzasadniałoby zebranie załogi z tng. Ehh - oglądam ten serial co kilka lat i w ogóle się nie starzeje. Moim zdaniem mogłoby być to coś wyjątkowego...

takie myśli :) pozdro

ps żadnej wzmianki ani niczego o tym nie znalazłem. Hmm może zrobić jakiś ruch na nacie czy fanklub takiego powrotu... takie tam...
piszcie co myślicie bo w mojej opinii potencjał ogromy.

barnabaszu

Ja jestem za :) Chociaż z tego co wiem sam statek również został zniszczony, wiec musieliby dać nowy. No i Picard musiałby być admirałem (wypadałoby, po tylu latach). Jak skończyłam TNG, obejrzałam Deep Space Nine i też jest niezłe. Teraz oglądam Voyagera. Żałuje, że nie kręcą już jakiejkolwiek kontynuacji serii, już nie ważne z jaką załogą.

ocenił(a) serial na 10
CardamomTea

Czołem , ja bym tam nie rezygnował . Kolejny serial z logo Star Trek na bank powstanie , to legenda która od ponad 50 lat cieszy ludzi . Powstały tu legendarne postaci , od spocka po date . Kwestia zrobienia nowego serialu musi wykraczać jeszcze bardziej w przyszłość by dzisiejsza młodzież się zainteresowała tym serialem . Ja uwielbiam wszystkie części star treka , mam nadzieję że kolejne pokolenia dostaną swoje Star Treki i będą do nich wracać i świetnie się bawić przy nich tak jak i ja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones