PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609260}

Statek

El barco
7,8 6 604
oceny
7,8 10 1 6604
Statek
powrót do forum serialu Statek

Jest na TVN Player !

użytkownik usunięty

od paru dni serial jest dostępny na TVN player :)

ocenił(a) serial na 6

Po pierwsze jeśli ktoś chce to obejrzeć do końca jako SF to najlepiej poczekać aż będzie całość w bazie bo mi ciężko przymuszać się do kolejnego odcinka ;)

Po drugie trzymam kciuki, że ktoś weźmie ten pomysł i zrobi prawdziwy serial SF dziejący się na statku zamiast najtańszego kręcenia minut tej opery żeby tylko w budżecie się zmieścić i utrzymać chociaż minimalne zainteresowanie kogoś kto nie prowadzi dziennika kto z kim i kiedy chce się przespać i o co z kim pobić.

A po trzecie jeśli ktoś z tego nakręci serial SF to proponuję zakończyć wyprawą do czarnej dziury, cofnięciem się w czasie i końcową sceną gdzie jeden Statek wypływa, a zaraz po nim wpływa ruina tego samego statku i ludzie biegną zablokować eksperyment... :-D

Myślę, że dotrwam do końca tego prawie gniota ale chyba tylko z tego powodu, że prawie nigdy nie widziałem nawet tak kiepskiej produkcji SF hiszpańskiej.

ocenił(a) serial na 6
ArchieIl

Na Player jest od jakiegoś czassu komplet chyba z możliwością obejrzenia dla każdego.

Wraz zresztą z Next ;-)

Sumarycznie warto przebrnąć przez początkowe odcinki bo wraz z wyluzowaniem ram budżetowych serial się rozkręca acz z niecierpliwością czekam na remake żeby zobaczyć co wyszło i co zostało zaprzepaszczone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones