PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609260}

Statek

El barco
7,8 6 601
ocen
7,8 10 1 6601
Statek
powrót do forum serialu Statek

Co możecie polecić fajne Seriale Hiszpańskie ;)
Albo nie tylko :)

ocenił(a) serial na 10
zzuziaaa

Na pewno 'El Internado' :) kieyś jeszcze oglądałam 'Rebelde' :D całkiem przyjemny serial :)

A seriale nie hiszpańskie to : 'Supernatural' , 'Revenge' , 'Pretty Little Liars' , 'Teen wolf' , 'Vampire Diares' , 'Glee' i ciekawy jest również serial 'Once upon time' , a z braku laku oglądam '90210' i 'Gossip girl' :) później mogę podać więcej seriali ale w tej chwili mam czarną dziurę i nie pamiętam ha ha :D

Natalie_x3

internat również oglądałam i też mi się spodobał, ale jednak statek jak na razie bardziej mi się podoba :)

ocenił(a) serial na 10
zzuziaaa

Mi również bardziej się podoba :) ponieważ El Internado dopiero w późniejszych odcinkach się rozkręciło a El Barco trzyma w napięciu od samego początku :)

Natalie_x3

Eee, ja się nie zgadzam. W EI jest więcej wątków, jest bardziej tajemniczy, więcej się dzieje, a El Barco... hmm, no po prostu mnie aż tak nie wciągnął, jak EI, choć też dobry.

ocenił(a) serial na 10
Natalie_x3

Mi oba podobają się tak samo, ale El Internado miał więcej akcji

ocenił(a) serial na 10
Natalie_x3

Gran Hotel jest świetny :)

ocenił(a) serial na 8
zzuziaaa

Odcinki Gran Hotelu z napisami pl (na razie tylko 1 odc)
http://www.filmweb.pl/serial/Gran+Hotel-2011-630096/discussion/ODCINKI+Z+NAPISAM I+PL,1976291

ocenił(a) serial na 10
zzuziaaa

el internado<3 rebelde, prison break, Vampire diares, pretty little lires, lying game,white collar, covert affairs, gossip girl, veronica mars, 90210, awkward, breakuot kings, californication, lost, dr house, greek, hellcats, hotel babylon, jak poznałem waszą matke, pan am, radjostacja roscoe, the good wife, the killing, mentalista
do tego polecam film "tres metros sobre el cielo" i "tengo ganas de ti "<3

ocenił(a) serial na 7
Snicers

a starcza ci czasu na życie ? :D

kamil665544

tak a Tobie nie starcza ....

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

jak ktoś umie dobrze organizować swój czas to owszem da się, nie mowię ze wszystkie na raz oglądam tylko większośc już widziałam w wolnych chwilach

Snicers

No właśnie ;p Kto się obija i nie jest zorganizowany, ten nie ma czasu

ocenił(a) serial na 7
Hmm_Ciastko

Chciałabym umieć organizować czas jak wy.... Zostaje mi czasu na pół odcinka ale jakoś zawsze mi tak wychodzi (prawie), że nie mogę się zebrać na coś, by to oglądnąć. Jedynie w weekendy wykorzystuję tak czas, że serialu oglądam ile się da (piątek i sobota i kawałek niedzieli), a reszta tak jakoś mi nie wychodzi, bo trzeba coś zrobić itp....

Ellen Page

a ja jestem od niedawna mama i już trochę żoną pracuje dbam o dom ... i mam czas na przyjemności wystarczy tylko dobrze się zorganizować i starczy Ci czasu na wszystko ...

ocenił(a) serial na 7
zzuziaaa

Mi niby starcza, ale zbyt często ode mnie kumpele czegoś chcą, a jak już przyjdą to potrafimy siedzieć do 19.....

Ellen Page

Niby jestem zorganizowana, ale to zależy. Np. ludziom, ktorzy mają jeszcze jakąś szkołę muzyczną, trudno jest być zorganizowanym, skoro do domu wracają koło 20. Ja mam tylko psa, książkę do napisania, czasem wyjadę gdzieś na weekend (też w celu rozwijania hobby), ale praktycznie z nikim się nie spotykam, więc pewnie dlatego mam w ogóle czas.

ocenił(a) serial na 7
Hmm_Ciastko

Ja piszę opowiadania, ale często nie chce mi się pisać więc po prostu mam wszystko w głowie, siedzę na necie i jakoś tak nie mogę się do tego zabrać. Poza tym jak wracam muszę nakarmić kota (a nie zawsze jest) i coś przy obiedzie zrobić, jak się wezmę do zadań to się bałagan zrobi i do 20 się w miarę wyrabiam ale za serial mi się nawet łatwo zabrać lecz gorzej z filmami... Widziałam 60 min El Barco (nowego odcinka), bo niestety mam limity ... :(

Ellen Page

dobrze zrozumiałam książki/opowiadania piszecie :) a jakie :) ???
Jeśli chodzi o statek to ja często ściągam z cho mika :)

ocenił(a) serial na 7
zzuziaaa

Statek to ja oglądam na kinomaniaku.
Opowiadania piszę o fantastyce. A to zarys fabuły:
Dziewczyna się wprowadza do takiego instytutu dla nadmiernie uzdolnianych. Żeby się tam dostać musi przejść 3 próby: fizyczna, psychiczna i też tak jakby fizyczna (musi kogoś lub coś pokonać.... Potem zapoznaje się z ludźmi, ma różne "misje", jej ojciec ją odnajduje, nie brakuje też wątków miłosnych. Następna "część" jest o Planty (dziewczyna władająca roślinami), była ona w poprzedniej części tylko rozwinięcie jej osoby. Przez pewne osoby wplątuje się w kłopoty (nawet bardzo ciekawe...), okazuje się, że zna przywódcę, nawet zbyt dobrze, a potem niespodziewanie znika a inni jej szukają. Wprowadziłam też wątek z jej siostrą bliźniaczką... Trzecia część - do instytutu wprowadzają się July i Wolf. Rudowłosa July aczkolwiek spokojna jest na tropie pewnych zagadek, a gdy odkrywa prawdę jest w dość dużym niebezpieczeństwie chociaż ma opiekuna.... Wolf za to jest nie do końca rozbudowaną postacią. Wymyśliłam tylko, że Lubi mroczne klimaty i znała pewnego człowieka, który chciał zrobić krzywdę dziewczynie z 1 części... Nie wymyśliłam jeszcze historyjki związanej z nią.... Za to czwarta część opowiada o kolejnej dziewczynie (Joy/ Viki), tym razem znającej zwyrodnialca, który prowadzi cały instytut. Była ona jego ukochaną lecz tak się zmieniła, że nawet jej nie poznał, bo myślał, że ją zabił (XD). Ma związek z tym co odkryła July. Jest trochę odizolowana od pozostałych dziewczyn, bo chce odciągnąć July od pozostałych... Okazuje się też (bo są tam takie drużyny), że przywódca instytutu jest też w jednej drużynie jako zwykły człowiek, a July się z nim właśnie zaprzyjaźnia, bo odkryła prawdę. No to takie streszczenie.... Trochę zagmatwane i to tak z głowy, bo mi się niezbyt chciało pisać to gdzieś (układanie zdań i rozwijanie akcji stopniowo jest czasochłonne....)

zzuziaaa

Jedyne, co mogę napisać, to fakt, że niedługo kończę i na razie mam koło 250 stron A4.

ocenił(a) serial na 7
Hmm_Ciastko

Wow. Mi nigdy się nie chce spisywać tego. Jak na razie mam kilkanaście stron A4, chociaż mam tyle pomysłów....

Ellen Page

Też jestem zaskoczona, że tyle napisałam. Bo wcześniej to nigdy nie kończyłam zaczętych opowiadań

ocenił(a) serial na 7
Hmm_Ciastko

Ja też nic nie skończyłam... Szkoda, że nie chce mi się tak pisać...

Ellen Page

Ja El Barco kończę 1 sezon :)

ocenił(a) serial na 7
Hmm_Ciastko

Ja widziałam 1 odcinek 3 sezonu i czekam na tłumaczenie następnego...

Ellen Page

ej bez limitów ludzie to tylko na kinolive :P tam są i filmy i seriale i bez limitów ! nawet nietrzeba sie logować :D to najlepsza strona jaką znam :P

ocenił(a) serial na 7
rysia199710

Ano tak, dzięki ale i tak już dawno znalazłam jakieś inne serwery... Chyba putlo.cker o ile dobrze pamiętam...

zzuziaaa

Polecam hiszpański serial Anioł czy Demon( Ángel o demonio ) bardzo wciągający

ocenił(a) serial na 9
tatia89

można go gdzieś obejrzeć online?

olka0412

ja pobierałam ze stronki ten serial tez szukałam ale niestety online go nie ma

ocenił(a) serial na 10
olka0412

na ekino tv jest tam cała 1 seria

ocenił(a) serial na 9
ayashi21

dzięki;)

zzuziaaa

Los Hombres de Paco (Paco i jego ludzie). Świetny serial...

jarek1990

Los Protegidos :)

zzuziaaa

Pamiętniki wampirów, Orphan black, THE WALKING DEAD!, CIENIE CALENDY!, PLL, Twisted

ocenił(a) serial na 9
zzuziaaa

Velvet, el Principe, Sin tetas no hay paraiso, secreto de puente viejo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones