PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9771}
7,5 32 980
ocen
7,5 10 1 32980
7,0 5
ocen krytyków
Stawka większa niż życie
powrót do forum serialu Stawka większa niż życie

Co sądzicie o tym, żeby serial został pokolorowany??

ocenił(a) serial na 7
MateuszS2010

Mam nadzieję że nigdy do tego nie dojdzie :) Nie wszystko musi być kolorowe...

ocenił(a) serial na 7
Feldwebel

Z przyjemnoscią obejrzał bym Hansa Klossa w kolorze ale to raczej nie możliwe. Koloryzacja serialu jest bardzo kosztowna i pracochłonna a kasy nie ma kto wyłożyć.

Feldwebel

Zgadzam się! Fakt, że istnieje możliwość koloryzacji, nie oznacza, że musimy ją wykorzystać. Prawdę mówąc nie wyobrażam sobie oglądać "Stawki..." albo "Czterech pancernych..." w kolorze, który odebrałby tym serialom klimat lat 60-tych.

nevout

Lata 60., powiadasz?
https://www.youtube.com/watch?v=0Fy7opKu46c

ocenił(a) serial na 9
MateuszS2010

wolalbym zeby podniesli do HD ten serial

dylon

już jest w HD na TVP HD

ocenił(a) serial na 10
MateuszS2010

Nigdy w życiu!!!!! Jeśli zostanie pokolorowany straci swój klimat.

StatusQuo

Koloryzacja wcale nie spowoduje przecież całkowitego usunięcia z archiwów wersji oryginalnej, więc w takim wypadku każdy miałby wybór, w jakiej wersji chciałby sobie akurat obejrzeć. Myślę że taka pokazowa koloryzacja, np. tylko jednego odcinka, byłaby dobrą inicjatywą i chętnie bym serial w tej wersji obejrzał.

ocenił(a) serial na 10
lukaszlbnkoziel

Nie nie nie i jeszcze raz nie. Spójrz jak wyglądają "Sami swoi" jakby ktoś film animowany zrobił.....

lukaszlbnkoziel

Od czasu kiedy "Sami swoi" zostali pokolorowani nie przypominam sobie, żebym oglądała wersje oryginalną, niestety. Wszystko jest narzucone odgórnie. Zdecydowne NIE koloryzacji starych, dobrych filmów i seriali.

MateuszS2010

W żadnym wypadku, nie! To byłaby profanacja ducha serialu. Czarno-białe nie znaczy gorsze. Moim prywatnym zdaniem często jest o niebo lepsze...

ocenił(a) serial na 10
MateuszS2010

A w życiu. I mam nadzieję że do tego nie dojdzie bo wtedy znając naszą TVP wersja oryginalna nigdy by się już nie pojawiła.

MateuszS2010

Do przeciwników koloryzacji: A kto wam zabrania ustawić czarno-białe kolory w swoim telewizorze?

ocenił(a) serial na 10
MateuszS2010

czemu nie. przecież wtedy będzie wybór między wersią klasyczną i barwną.

ocenił(a) serial na 10
MateuszS2010

http://www.youtube.com/watch?v=FF3JFXjzOTo
ja znalazlem cos takiego i tam sa wstawki z orinalnej stawki ale pokolorowane, wiec juz niewiem czy jest ten kolor czy nie, bardzo mozliwe ze po koloryzacji nikt by juz nie wlaczyl wersji czarno bialej i co dalej za tym idzie nadeszla by smierc pierwowzoru

ocenił(a) serial na 10
MateuszS2010

Jestem za.

ocenił(a) serial na 10
MateuszS2010

Tak jak jest, jest ok. To też jeden z elementów kultowosci Stawki.

MateuszS2010

Wszystkie filmy czarno-białe powinny być w kolorze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones