PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725481}

Strażnicy Galaktyki

Marvel's Guardians of the Galaxy
7,5 983
oceny
7,5 10 1 983
Strażnicy Galaktyki
powrót do forum serialu Strażnicy Galaktyki

Premiera

ocenił(a) serial na 6

Wie ktoś może kiedy premiera

roman876

Już krąży po sieci, napi PL do 3 pierwszych odc,

roman876

Tak . Premiera jest na Disney Xd od 14 Marca tego roku o 18:25.

ocenił(a) serial na 6
marvelfan_filmweb

Dzięki :)

roman876

Spoko skomentujesz odliczanie do rogue one lub głosowanie na najlepszy biust aktorek w filmach MCU?

ocenił(a) serial na 6
marvelfan_filmweb

A gdzie ten drugi temat ?

roman876

Na forum pierwszej części Ant Mana . Jak wrażenia po nowym trailerze CW?

ocenił(a) serial na 6
marvelfan_filmweb

Świetny i pokazali w końcu Spider-Mana

roman876

Może to tylko takie moje odczucie i wrażenie ale ten Spidey wyglądał dla mnie trochę plastikowo, ale co mi tu oceniać widziałem go zaledwie 2 sekundy na ekranie:P Poza tym uwielbiam pajączka, wszystkie komiksy, animacje(te stare) i filmy...

roman876

No świetny trailer , tylko ten kostium Spideyego słaby , reszta spoko .

marvelfan_filmweb

http://cdn-static.denofgeek.com/sites/denofgeek/files/3/19//spidey_animated.jpg

Właśnie podobny do tego oldschoolowego z animacji, intrygują mnie tylko te ruchome "białe źrenice" w animacji jakoś się nad tym nie zastanawiałem czy w komiksach czemu mu się zwężają i rozszerzają, ciekawi mnie tylko jak wytłumaczą to w filmie... Co o tym sądzisz?

WujekChu1ek

I co najważniejsze, mam nadzieje, że pod maską nie jest czarny:P

ocenił(a) serial na 6
WujekChu1ek

Nie pod maską jest biały, a tak naprawdę wolę kostium z TASM2 ten nie wyglądał sztucznie tylko realistycznie

roman876

To fakt, tamten kostium wyglądał realistycznie i też mi się podobał, ale ten ma taki oldschoolowy klimat;)

WujekChu1ek

Nie wiem zobaczymy w filmie , pod maską nie jest czarny lecz biały bo gra go biały aktor Tom Holland .

marvelfan_filmweb

Wiem, wiem to był sarkazm, chodziło mi raczej co się dzieje obecnie w kinematografii i ta poprawność polityczna, Czarny Human Torch, Nick Fury, Zielona Latarnia(Aczkolwiek było ich kilku, akurat Hal Jordan był biały)... No i to:
http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--QHDEcKYf--/c_fit,fl_progress ive,q_80,w_636/n4q8nddajqssaks3xkud.jpg

Więc wiesz, nie wiadomo czego się spodziewać, czarnego Hulka??:P:P:P:P:P

WujekChu1ek

No fakt trochę tych czarnych postaci jest , ja też mam nadzieję ,że Hulk nie będzie czarny , czerwony mógłby być .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones