PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94336}

Strażnik Teksasu

Walker, Texas Ranger
6,1 23 759
ocen
6,1 10 1 23759
5,8 5
ocen krytyków
Strażnik Teksasu
powrót do forum serialu Strażnik Teksasu

Dziś jak odwiedzałem moją mamę, to se włączyłem TV i leciał "Strażnik Teksasu". Nie pamiętam tytułu odcinaka, ale fabuła była taka, że Jakiś wariat, opanował gmach sądu i uwięził w nich kilkoro ludzi, oraz Alex. Przez cały odcinek, policjanci stali jak dupy i nie starali się nawet nic zrobić, chociaż mieli gościa na kamerze, więc widzieli co robi i w którym miejscu sali się znajduje. Więcej, gostek, nie miał cały czas broni w ręku, bo czasem ją gdzieś odkładał, tym bardziej można było go zaskoczyć i forsując drzwi sprzedać kulkę pomiędzy oczy. Dopiero Walker, który był wcześniej na jakiejś innej misji, i nie mógł się wcześniej pojawił, zrobił to co potrzeba, czyli sforsował drzwi i sprzedał gościowi kulkę. A więc, zrobili w tym serialu z policjantów, niezłych debili i łamagów, którzy potrzebują Walkera, żeby cokolwiek zrobić.

albertos25

Z twojego opisu wynika ze to byl odcinek zatytulowany Proces LaReu tak jest a wiekszosci amerykanskich seriali po prostu WALKER musi zalatwic glownego wroga w danym odcinku.

Ruben_fw

Nie no, już w dzieciństwie rozumiałem o co chodzi w tego typu filmach, ale o ile wtedy, starcie głównego bohatera ze złoczyńcą wyglądało spektakularnie, tak teraz wygląda bardziej komicznie.

albertos25

Tak Strażnik po kilku odcinkach jest nudny już lepiej odpalić Drużyne a albo Maca przynajmniej w Drużynie lepiej to wygląda tzn bójki .

Ruben_fw

tak to był proces La Rue.... oglądało się z zapartym them...

ocenił(a) serial na 10
albertos25

Mało tego - CD Parker serwował mu jeszcze wymyślne kanapki, których potem niewdzięczny psychol i tak nie docienił. ;)

Sylabarius

mówisz o kanapce z masłem orzechowym i boczkiem, który miał być niby wędzony? :)
to raczej nie była kanapka od CD'iego

ocenił(a) serial na 10
_Ka_ro_li_na

Z tego co pamiętam, to CD zajął się zleceniem, a Jimmy dostarczył. A jak się tam podzielili między sobą nakładem pracy, to już nie wnikałem. :D

albertos25

Najlepsze były odcinki, które cofały nas w czasie do XVIII wieku. Walker był wtedy jedynym szeryfem na dzikim zachodzie, który znał karate i naparzał złoczyńców z półobrotu.

Militiades

A ja ich nie znosiłam, serio :).

mdusia123

Ja tak samo jakoś mi to nie pasowało do serialu.

ocenił(a) serial na 5
albertos25

https://www.youtube.com/watch?v=QyodDpon5bg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones