PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94336}

Strażnik Teksasu

Walker, Texas Ranger
6,1 23 757
ocen
6,1 10 1 23757
5,8 5
ocen krytyków
Strażnik Teksasu
powrót do forum serialu Strażnik Teksasu

Szukam tych odcinków

ocenił(a) serial na 8

1. Odcinek, w którym jakiś zabójca zabijał ludzi za pomocą noży z lodu. Jedną z ofiar był CD, przeżył chyba tylko, bo ostrze ominęło serce o 1 cm

2. Odcinek, w którym kierowca tira naćpał się, po czym wsiadł za kierownicę i rozjechał matkę z dzieckiem, po czym wylądował w szpitalu. Później do niego przyszli Walker i Trivette i on Walkerowi na ucho coś szepnął po czym umarł

3. Odcinek, w którym w początkowej scenie jakiś facet przeszkadzał gołębiom, Chuck Norris to zauważył i dał mu po ryju

4. Odcinek, w którym młodzi policjanci przeniknęli do gangu motocyklistów, a ten młody (co grał w późniejszych sezonach) na niby zabił policjanta z drogówki

Hubert7671

1.Z 8 lub 9 serii Ślub cz 1 i 2 gościnnie z Tonym Denisonem .reszty nie kojarze .

Hubert7671

1. "Ślub" (Wedding bells) - raniony lodowym nożem był ojciec Alex, a nie CD.

3. "Złote studnie" (Money talks) - CD zatrudnił się jako szef ochrony kurortu. Scena o której wspominasz nie była początkowa.

2. i 4. . "Unsafe Speed" (bodajże "Ostra jazda" w polskim tłumaczeniu) - Twoje opisy to jeden i ten sam odcinek ;)

ocenił(a) serial na 8
_Ka_ro_li_na

Dzięki, tak dawno te odcinki oglądałem, że muszę je sobie odświeżyć.

Hubert7671

nie ma za co ;)
jestem Ci jednak winna małe sprostowanie.
otóż
odcinek ze staruszkiem karmiącym gołębie to nie były "Złote studnie" tylko "Full recovery".

i scena faktycznie była na początku.


w "Złotych studniach" był napad na jubilera, który udaremnił Walker idąc na lunch z Alex.
z kolei w "Full recovery" był napad na staruszka, który -o zgrozo - także udaremnił Walker idąc na lunch z Alex.

ot - powielanie niektórych schematów sprawiło, żem się zgubiła
moja pomyłka wynikała z faktu, że obie sceny - i ta z gołębiami i ta ze "złotych studni" była nagrywana w tym samym miejscu. ten sam most, fabuła sceny niemalże identyczna.
a wpadłam na nią, bo sprawdzałam, kto reżyserował "Full recovery", więc sorry za błąd,
a niektóre odcinki warto sobie odświeżyć
po latach potrafią rozbawić do łez ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones