PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762339}

Strzelec

Shooter
7,4 9 111
ocen
7,4 10 1 9111
7,0 3
oceny krytyków
Strzelec
powrót do forum serialu Strzelec

pierwsze 2 odc sa ok , pozniej tylko gorzej. Postac zony tak rzeczywista, ze chce sie plakac, agentka fbi nie lepsza, sam glowny bohater z kapelusza wyciaga wnioski i prowadzi dalsze sledztwo a ekipa od spisku chyba wyciagnieta z piaskownicy. 7.5 ocena jest baaardzo mocno zawyzona.

ocenił(a) serial na 3
mlecz19_filmweb

ja po obejrzeniu 5 odcinków już nie oglądam... poziom dialogów coraz bardziej niestrawny...

ocenił(a) serial na 3
mlecz19_filmweb

Ja jednak dobrnę do końca tego sezonu i potem odstawię. Do kotleta można lookać, ale rzeczywiście strasznie to durnowate.

ocenił(a) serial na 4
per333

Najdziwniejsze, że mimo tej głupoty nadal to oglądam. Odmóżdżam się przy tym serialu. Ocena naprawdę mocno zawyżona.

mlecz19_filmweb

czyli miałem słuszne uprzedzenia...

ocenił(a) serial na 5
mlecz19_filmweb

To i tak wytrzymałeś dłużej niż ja. Mam identyczne odczucia i już po 3 odcinku mam dosyć ale jeszcze spróbuję dzisiaj zobaczyć czwarty. Dam mu szansą - jeśli bardzo mnie znudzi to zakończę oglądanie tego serialu, szkoda czasu, czekają inne, lepsze. Dodam tylko, że film pod tym samym tytułem jest bez porównania lepszy.

ocenił(a) serial na 2
mlecz19_filmweb

otoz to... z cyklu "zabili go i uciekl". kinowy pierwowzor z 2007 r. arcydzielem nie byl, ale w porownaniu z serialem to majstersztyk. Netflix coraz czesciej razaco obniza poziom...

grizley

?? A co ma do tego serialu Netflix

ocenił(a) serial na 2
buterfly

wydawalo mi sie, ze to produkcja Netflix'a... moge sie mylic

grizley

Serial owszem jest dostępny na Netflixie, ale platforma nie jest jego producentem .

ocenił(a) serial na 2
buterfly

dzieki za korekte. pozdrawiam

grizley

Nie ma za co - Również pozdrawiam :)

buterfly

Ciekawe, bo obok serialu jest napis "Netflix Originals"...

Robbypl_2

Wątpię aby był produkcji Netflixa bo od nich seriali w telewizji nie uświadczysz, a serial był emitowany w TVN7 a jeszcze we wrześniu starują z 2 sezonem .

ocenił(a) serial na 4
Robbypl_2

Możliwe, że któryś z dalszych sezonów był produkowany dla netflixa i wtedy oni go podpisują jako swój.

ocenił(a) serial na 4
Robbypl_2

Jeszcze inaczej. Netflix zalicza do originals seriale, na które ma wylączne prawa do dystrybucji w danym kraju.

mlecz19_filmweb

ja wytrzymałem 30 minut. poza wszystkim o czym piszecie, tam wszyscy się ciągle modlą! katotaliban!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones