Świetne postapokaliptyczne anime

Sukałem postapokaliptycznych/sci-fiction tytułów i natrafiłem na to,oglądałem z wielką ciekawością choć przez większą część serialu nie widziałem głównego toru fabularnego gdyż pokazywano tylko pojedyńcze przygody głównego(anty)bohatera -którego tak naprawdę trudno polubić jednak po pewnym czasie odcinki zaczęły się łączyć pewnymi elementami wątków bardzo fajnie, mamy tu ciekawe walki z bandytami, ochranianie osób itd etc a to wszystko dzieje się na pustyni (aż czuć klimat Fallouta śmiem napisać) widać jak okropne warunki klimatyczne panują na pustyni (postacie noszą specjalne kombinezony chłodzące w dzień a grzejące w nocy).
Choć nie mogę powiedzieć że to super poważne anime gdyż od czasu do czasu mają miejsce nieco zbereźne sceny które wywołują powalajacy śmiech przynajmniej u mnie, to pustynia jest okrutnym miejscem i to widać.
Co mnie jednak nie podobało się tu to długość serii, 24 odcinki to stanowczo za mało kiedy to w ostanich kilku fabuła się wyklarowała i w dodatku nie została zakończona
(przynajmniej nie rozstrzygająco), tak jakby zostawiono miejsce na następny sezon ale nic mi o tym nie wiadomo, a chciałbym bardzo by powstał następny sezon aż żal ściska że nie mogę dowiedzieć się jak potoczą się dalsze losy postaci które tu poznałem.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: