PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735466}

Supergirl

6,4 11 340
ocen
6,4 10 1 11340
Supergirl
powrót do forum serialu Supergirl

...to jak to możliwe, że ona ma przekłute uszy?

Raltariki

Może przekuła kryptonitem?

ocenił(a) serial na 7
matiwww2

Możliwe, ale kryptonit pokazał jej dopiero ten dowódca tej organizacji po tym jak ją postrzelili.

Pewnie to tylko przeoczenie ze strony twórców, chyba że to jakoś wytłumaczą.

ocenił(a) serial na 2
Eph

Gdy miała 13 lat opuściła Krypton, a tam nie miała nadludzkich mocy. Pewnie tam przekuła.

ocenił(a) serial na 1
Raltariki

Hahaha, zauważyłem to samo i właśnie chciałem tu napisać... :D

ocenił(a) serial na 5
Raltariki

może miała już przekłute na Kryptonie? Ja to się za to zastanawiałam jak ona ścina włosy

anika1983

Superman goli brodę wzrokiem. On też musiał ścinać włosy, które nie są tak mocne ja sam on sam.

matiwww2

tez sie zastanawialem jak supermen goli wlosy?? i dlaczego jego ciuchy sie nie niszcza!! a nastepna sprawa gdzie on pod tym garniakiem chowa ta peleryne

Avatar_3

Możliwe, że też wzrokiem. W Nowych przygodach Supermana, było coś o powłoce na ciele która chroniła kostium i golił się laserowym wzrokiem.

ocenił(a) serial na 10
Avatar_3

Mnie pilot się spodobał, aktorka grająca Klarę bardzo ładna, ale mam małe zastrzeżenie, serial był kręcony w Los Angeles, widać w serialu budynki charakterystyczne dla LA, ale mimo to, serial próbuje nam wmówić że to jakieś National City. W filmach/serialach ktore dzialy sie w fikcyjnych miastach starano się zakamuflować rozpoznawalne obiekty, tutaj nie.
Dziwi mnie też jedna scena, otóż jak Supergirl biegnie przez zaułek aby poleciec ratować samolot, to zdejmuje i wyrzuca swoją kurtkę, tylko po co? Przecież nie miała stroju pod spodem więc po co swoją kurtkę zdjęła i wyrzuciła? Nie rozumiem tego. Może po nią później wróciła ale nie rozumiem sensu. Ja rozumiem jak by ją zdejmowała aby strój odkryć ale wtedy nie miała stroju, nawet na Wiki pisze o tym https://pl.wikipedia.org/wiki/Supergirl_(serial_telewizyjny)...

ocenił(a) serial na 6
mati100c

może kurtka by jej krępowała ruchy

ocenił(a) serial na 10
Dzango360

No ale chodzi mi czy wrocila potem po nia. Mnie by szkoda bylo by ja wyrzucic

ocenił(a) serial na 8
mati100c

Myślę, że powrót supergirl po kurtkę był tak nieistotny dla fabuły, że odpuszczono sobie tą scenę, ale to tylko moje zdanie ;)

Makoko

hahaha :D

Makoko

może miała być scena po napisać, ale czas antenowy za krótki. kurtkę miał jej podać 'przypadkiem' jakiś złol istotny dla fabuły.

Avatar_3

A nie może normlanie ścinać włosy? Przecież włoś nie ma w sobie ciała które reaguje na słońce przez co Superman ma moce

Raltariki

To w koncu babka ze stali a nie z adamantu :P

ocenił(a) serial na 6
Raltariki

Przekuła sobie laserem z oczu.

Jeśli ktoś ciągle nie wie jak to zrobiła:
Odbiła promień od lusterka.

Raltariki

Ale są jakieś dowody, że jej laser jest w stanie uszkodzić jej ciało? Wg mnie wręcz przeciwnie - skoro używa lasera "na pełnych obrotach" do podgrzania tego supertopora, żeby zainicjować wybuch, to wydaje się oczywiste, że laser miał mniejszą "moc destrukcyjną" niż wybuch - a skoro wybuch krzywdy jej nie zrobił, to tym bardziej laser nie powinien.
Poza tym - nawet jeśli, to rana natychmiast powinna zarosnąć.
Poza tym - czy ona przypadkiem nie mówi w filmie, że od lat (od dawna?) nie używa swoich mocy? Więc włosów od lat też by nie ścinała. Ani nie goliła nóg...
I skąd ma bliznę na czole, jakby ślad po ospie? Nie miała jej, lądując na Ziemi; trochę włosy w tej scenie zasłaniają czoło młodej Kary, ale widać, że jej nie ma. :)

Raltariki

Może Kryptonianki nie mają owłosionych nóg :D a włosy ciachała laserem z oczu jak Superman swój zarost tyle że nie używała latania i lasera od tak, poza tym ona ma nadludzkie moce więc odkręcenie słoika pewnie nie sprawia jej kłopotu :D no to chyba używała naturalnie swoich mocy.

ocenił(a) serial na 10
Raltariki

To już trochę takie czepianie się szczegółów, co do wyboru aktorki. No już bez przesady...

ocenił(a) serial na 2
Raltariki

Gdy miała 13 lat opuściła Krypton, a tam nie miała nadludzkich mocy. Pewnie tam przekuła.

Quatr0

Wreszcie myślący człowiek.

Raltariki

Takie samo pytanie. Jak to możliwe że ma bliznę między brwiami nad nosem, Dostała kawałkiem kryptonitu w czoło?

Czarnobrody89

Blizna po prostu mogła zostać jej z Kryptona.

Raltariki

może ma klipsy

użytkownik usunięty
Raltariki

Jak czytam ten wątek to wiecie co... chciałbym mieć takie problemy. :P

ocenił(a) serial na 7
Raltariki

Rozwalił mnie ten temat xD hahahaha ale abstrahując, jak ona goli sobie części bikini o.O ??? Laserem z oczu to chyba nie wypada XD.

ocenił(a) serial na 7
kruszonika

Czy wypada czy nie, ale co jakby sobie na amen zaspawała? :) haha

ocenił(a) serial na 1
Raltariki

a jak to mozliwe ze rzucona na maske samochodu nawet jej nie rysuje i nie wgniata? serial gowno i obrza dla fanow!!!!!

ocenił(a) serial na 9
lgorajski

Nie jestem fanką "Supermana" (o niego chodziło?), ale wydaje mi się, że większą obrazą dla fanów jest inny fan, który staje się ich w pewnym sensie reprezentantem, a nawet nie stara się poprawnie zdania sklecić...

ocenił(a) serial na 1
Kira91

A moge wiedziec co takiego nie odpowiada Ci w mojej wypowiedzi?

ocenił(a) serial na 9
lgorajski

Brak dużych liter, zdanie zaczęte od "a", brak znaków diakrytycznych, z 5 wykrzykników (nawet nie będę mówić, co psychologowie mówią na temat osób, które wstawiają więcej niż 3 wykrzykniki), literówki i brak kultury w wypowiedzi.

ocenił(a) serial na 6
Raltariki

Laser z oczu na pewno może ją uszkodzić bo w bitwie ze swoją ciotka biją się na lasery więc jakby one nic nie mogły zrobić im to po co by ich używały tak więc użycie laseru do ścinania włosów czy golenia nóg jest bardzo prawdopodobne tak samo jak przekuwanie uszów itp .

Raltariki

Pomijając przekute uszy, jaki mężczyzna zrobi z niej kobietę? Chyba, że poprosi o pomoc kuzyna.

baca130

hehe co to za durne pytanie?

baca130

Człowieku, wygrałeś tym komentarzem wszechświat :D

baca130

Może tak samo jak uszy, błonę dziewiczą przebili jej na Kryptonie...

ocenił(a) serial na 4
baca130

Też mnie nurtuje to pytanie, Jimmy mimo, że czarny będzie miał problem ;) a jeśli Mi_ikani ma rację to dobrze że cały perwersyjny i zboczony Krypton pochłonęły ognie piekielne >:-)

Raltariki

Uszy to jej "pięta achillesowa" ;)

Raltariki

Sama sobie przekuła, tak samo jak Superman golił się swoimi paznokciami.

ocenił(a) serial na 7
Raltariki

Mnie bardziej zastanawia skąd Supergirl ma bliznę po ospie :D

ewelinabeer

Ciekawe ile budynków ulega zniszczeniu jak kichnie.

ocenił(a) serial na 7
ChubakaCieLubi

Pomyśl jakie szkody (od huraganu po tsunami) może wywołać po grochówce. :)

romek_krakow

Nie wiem czy pamiętacie ale w jednym odcinku tajemnic smolwill były tak wielkie wybuchy na słońcu ze Clark miał problemy z mocą raz jej nie miał innym razem miał jej zbyt dużo efekt wyrzucił ciągnik na samochód młodego Perrego i miał problemy właśnie np jak kichnął wywalił drzwi do stodoły. Wiem że to nie temat na supcia ale Kara pewnie też miałaby takie same problemy bo to słońce ich napędza!!!

ocenił(a) serial na 8
Raltariki

https://www.youtube.com/watch?v=ucI3IpuM-NQ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones