PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479538}

Synowie Anarchii

Sons of Anarchy
8,1 58 462
oceny
8,1 10 1 58462
7,2 6
ocen krytyków
Synowie Anarchii
powrót do forum serialu Synowie Anarchii

Jaki diabeł podkusił Wellera, bo to on byl reżyserem tego odcinka, żeby scenę pościgu okrasić zupelnie nie pasującym do Sonsów piskliwym jazzem.Tak mnie ten jazz zszokowal, że do końca odcinka nie mogłem dojść do siebie. Zepsuł mi łajdak przedstawienie i mu tego nie daruję.

idę dać łachudrze jedynkę.

ocenił(a) serial na 7
HRA

Dla mnie to było doskonałe! Dałbym 20 :)

ocenił(a) serial na 10
HRA

Wedlug mnie rowniez swietnie sie ten jazzik wpasował. Odskocznia od męczonej od 1 sezonu rockbluesowej muzyki :)

ocenił(a) serial na 10
pbass

chyba żeście poszaleli obydwaj. Nawet mój kot: wielbiciel muzyki i wierny fan Sonsów podczas wspomnianej sceny zakrył łapami uszy i wtulił ogon pod siebie. Byl tak załamany, że nawet nie zjadł kolacji.

Tak samo ten jazz tam pasował jak tęcza na Pl. Zbawiciela.

ocenił(a) serial na 10
HRA

Każdy ma swoje zdanie,ale jak na moje ten Jazz to było świetne zagranie,żeby ukazać śmieszność sytuacji czyli tego listu gończego( bo to jest smieszne i żałosne) roboty Tiga i Chibsa u Baroskiego :D i akcji Jaxa z Grubym :D

ocenił(a) serial na 10
Kubson_9

Mi też się bardzo podobało :)

HRA

HRA zgadzm się z Toba w 100%! Sam miałem napisać post o tym jak bardzo zniesmaczyło, zaszokowało i zażenowało mnie użycie jazzowego utworu w tej scenie, zamiast jakiegoś ostrzejszego rockowego kawałka. Scena była naprawdę dobrze nakręcona i ta koszmarna muzyka wszystko zepsuła. Wcale nie wydaje mi się, że ta sytuacja była 'śmieszna' jak to ktoś nade mną ujął.

Ten odcinek był bardzo dobry, ale niestety jest już zbyt późno by uratować 7 sezon, który jest zdecydowanie najsłabszy pod każdym względem. Shame on you Sutter...

ocenił(a) serial na 9
HRA

Przyznam ,ze ta zmiana muzyki też mnie wytrąciła na moment z klimatu i nie powiem, był to dla mnie jakis zgrzyt, ale potem pomysłałam ,ze to może był celowy zabieg? Dla mnie to było jak kubeł zimnej wody - tak podziałalo, jakas dezorientacja, na moment :-)

sola255

Zeby zrozumiec sens wykorzystania tej muzyki, wlasnie w tej scenie trzeba:
a) znac klasykę filmów sensacyjnych z lat 70-tych,
b) rozumieć poczucie humoru Suttera.

HRA

a to przypadkiem nie było nawiązanie do słynnej sceny z "Bullita" ze Steve'em McQueen'em? :-)
http://www.wgrane.pl/b1817deb87d9fdad13c3690abaf35fbe

ocenił(a) serial na 7
marekborkowski

Też tak pomyślałem. Nie rozumiem skostnienia i sztywnego trzymania się szablonów typu jak w filmie mamy motocyklistów, to zawsze musi być pobrzdękiwanie na gitarach. Strach pomyśleć, gdyby wrzucili gdzieś na chwilę Chopina... sądzę, że po 7 sezonie traumę mogą mieć wszyscy aktorzy włącznie z Sutterem i specjalistami od makijażu. Muszą więc odreagować.
Ostatni sezon wydaje się ludziom zły, bo uwierzyli, że mordercy i stręczyciele to takie fajne chłopaki z sąsiedztwa, co to piwo z nimi można wypić i pożartować z nieporadnej policji.

ocenił(a) serial na 9
marekborkowski

Faktycznie może i tak Bullit :-)

ocenił(a) serial na 9
sola255

A w innym wątku tez stwierdzalam ,że to nie misie przytulaki tylko gang , chlopaki moze i fajne , ale niech zostana za szklana szybka :-)

ocenił(a) serial na 7
sola255

Przybijamy piątkę, ale nie po gangowsku, kulturalnie, jeśli pozwolisz :)

ocenił(a) serial na 9
Izukar

Jasne, masz moją piątkę też :-) Jednak stara prawda , zło przyciąga i co będe oglądać jak skończy?
Słyszałam ostatnio wywiad z B.Lindą gdzie mówił ,ze kino poszło w kierunku efektów specjalnych mało się martwiąc o fabułe , a funkcje filmów przejęły niektóre seriale i zgadzam sie z nim. Jakoś nie moge znależć filmu który by zrobił na mnie wrażenie, a może za mało śledzę repertuar?

ocenił(a) serial na 7
sola255

I tu też się zgadzam :) Z seriali może Copper albo Ripper Street?

ocenił(a) serial na 9
Izukar

Dzieki za podpowiedz, zobacze czy moj gust . Bo z rekomendacji film weba wyszlo im ze kreca mnie kreskowki anime, jak zobaczylam to mialam oczy jak spodki haha. Ogladam teraz : Hell on Wheels i Homeland :-)

ocenił(a) serial na 10
HRA

ja myslalem, ze ta scena poscigu to jakis hold w strone Benny Hill'a.

ocenił(a) serial na 6
HRA

Jazz pasuje do wszystkiego, muzyka inteligetna, nie jakies pierdzace brzdekanie na gitarce. W sumie tez bylem w szoku, jak ten jazzik puscili, ale raczej na plus, bo kocham tą muzyke :)

ocenił(a) serial na 10
killafornia

Jazz to pasuje do koncertowych, kameralnych salek wypełnionych zniewieściałymi lemingami, do Sonsów :twardzieli na ryczących maszynach pasują rockowe ballady i taka jest prawda.

Ty lepiej pokochaj jakąś ponętną blondynkę o powabnym zadku, a nie jakiś tam jazz.

pozdrawiam

ocenił(a) serial na 6
HRA

No i wlasnie potwierdziles jak malo wiesz o tej muzyce. Wlasciwie to gowno wiesz, wiec po co sie ośmieszasz ?
Sonsi to cioty na motorkach, bez broni to by byli warci tyle co te pindzie, ktore pracuja w burdeliku Nera.
Ballady i bycie twardzielem ida ze soba tak samo w parze jak Tusk z Kaczynskim.
Prawda jest taka, ze o muzyce wiesz tyle co swinia o programowaniu video.

"Ty lepiej pokochaj jakąś ponętną blondynkę o powabnym zadku, a nie jakiś tam jazz."

Idiotyczne zdanie. Nie wiem ile masz lat, ale sposob w jaki piszesz wskazuje, ze jestes jakim s dzieciakiem. Mozna kocha kobiete i muzyke, nzadne nie wplywa na drugie.

ocenił(a) serial na 10
killafornia

Piszesz jakbyś był ze Słupska, ale nie przejmuj się. Zawsze może być jeszcze gorzej.

pozdrawiam serdecznie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
killafornia

proszę nie przytaczać tu swoich rozmów z narzeczonym. Nie pochwalam tego typu zachowań.

pozdrawiam jeszcze serdeczniej

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
killafornia

a ty znowu o swoim swędzącym zadku. Nie idź tą drogą bo już nawet geje się za ciebie wstydzą.

pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) serial na 6
HRA

Po co odwracasz kota ogonem, skoro juz sam wczesniej sie przyznales do zabawy w pociag i bycie homosiem, nawet stwierdziles, ze lubisz ballady hahhaha, a to klimaty dla ciotek.

killafornia

Kallafiorze, ty naprawdę masz problem ze sobą i to poważny ... w każdej wypowiedzi wspominasz o fekaliach, homoseksualistach albo męskich genitaliach. Chyba rzeczywiście jesteś "parówą udającą gangstera".

ocenił(a) serial na 10
killafornia

Jeszcze kilka postów i opowiesz jak ci stary do wanny wchodził bezwstydniku.
Masz od Hrabcia piosenkę ładną i przestań już gejować

http://www.youtube.com/watch?v=NmYy6Y1XJww&feature=youtube_gdata_player




Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
killafornia

Niechże panienka już świństwa o sobie wypisywać przestanie bo to damie zupełnie nie przystoi.
Może pmsa ma panienka i stąd te humory.

jak zwykle serdecznie panienkę pozdrawiam

ocenił(a) serial na 6
HRA

ale slabe, potrenuj troche riposty pedrylu

HRA

Unikaj go. To krypto-gej i to z gatunku tych niestabilnych emocjonalnie.

ocenił(a) serial na 10
RandyMarsh_SP

Spoko. Poradzę sobie.

ocenił(a) serial na 6
HRA

randy marsz to lokalny pederasta i hipokryta na tym portalu. Sluchaj tego idioty, to bedziesz w klapkach chocil zimą.

killafornia

A ty co pseudospecjalisto informatyczny od tanich pogróżek, jeszcze nie zdążyłeś ustalić IP? To jak chcesz mi złożyć wizytę zgodnie z obietnicą? Czyźby rurka zmiękła, Murzynku?

killafornia

Chyba nie zauważyłeś jeszcze kallafiorze, że niezależnie od tego z kim dyskutujesz na forum, to na samym końcu zawsze ty wychodzisz na parówę i idiotę :)

HRA

Nie wdawaj się z dyskusję z tym multikontowcem, który z braku argumentów potrafi wyłącznie obrażać. Zgłaszaj go.

ocenił(a) serial na 10
adlerxx

Zachęcanie do donosicielstwa jest jeszcze gorszym grzechem niż homotrolling. Proszę się opamiętać i nie zachęcać pobożnego katolika do podobnych bezeceństw.

pozdrawiam serdecznie

HRA

Poczytaj inne jego posty, a podobnie jak ja zmienisz zdanie na temat, jak to ująłeś, donosicielstwa. Ten osobnik, wykorzystując inne konta, od dłuższego czasu, ustawicznie wylewa pomyje na innych użytkowników. Już kilka kont mu zablokowano, potrafił w jednej dyskusji używać 2 a nawet 3 swoich wcieleń na raz. Dlaczego udajesz, że deszcz pada, gdy ktoś pluje Ci w twarz. Moja rada wynikała z dobrego serca. Ale jeśli Ty wolisz być obrażany przez najzwyklejszego chama i prostaka, Twoja sprawa. Pozdrawim serdecznie.

ocenił(a) serial na 10
adlerxx

to jest internet Adlerxxie, tu deszcz nie pada i nikt tu cię naprawde nie opluje. Jesli chcesz sie obrażać na nieznanych ci osobników to twoja sprawa, ale mnie w to nie mieszaj bo mi to zwyczajnie wisi.

Zupełnie nie interesuje mnie ile ktoś ma kont na Filmwebie. Dla mnie może mieć i tysiąc.

pozdrawiam serdecznie

HRA

Twój wybór.

ocenił(a) serial na 6
HRA

"Zachęcanie do donosicielstwa jest jeszcze gorszym grzechem niż homotrolling. Proszę się opamiętać i nie zachęcać pobożnego katolika do podobnych bezeceństw."


Po tym co napsiales do tamtej ubeckiej łajzy, zwracam ci caly honor i przepraszam za wczensiejsze ublizanie.
Tamta konfidencka łajza, ktora notorycznie kazdego zglasza, jest dyzurnym donosicielem, a jego tradycje rodzinne to kablowanie na innych w czasach PRLu, co raczej w naszym pieknym kraju nie jest czyms chwalebnym, wrecz haniebny. Sprzedalaby wlasna matke zeby tylko miec satysfakcje, ze kogos wsypal.
Sam uzywa kilku kont, odpisuje sam sobie, szpiueguje kazdą wypowiedz i co rusz zglasza, bo inaczej ma dzien stracony. Bydle nie czlowiek.

killafornia

Pierwszy raz znalazł się ktoś, kto nie tylko nie poczuł się przez ciebie obrażony twoimi chamskimi tekstami, ale nawet być może sprawiło mu to przyjemność, więc od razu rżysz z uciechy jak koń.
Ty nawet w swoim prostactwie i grubiaństwie nie umiesz być konsekwentny, bo jak tylko ktoś nie zareaguje w sposób normalny i prawidłowy na twoje inwektywy, od razu przepraszasz i prawie na kolanka padasz, Murzynku. Twoje wyzwiska są więc warte tyle, ile zeszłoroczny śnieg i nie warto się nimi zajmować.
Po raz kolejny informuję, że nigdy nigdzie nikogo nie zgłosiłem, tylko dla ciebie zrobiłem niechlubny wyjątek, prostaku.

ocenił(a) serial na 6
adlerxx

"Zachęcanie do donosicielstwa jest jeszcze gorszym grzechem niż homotrolling. Proszę się opamiętać i nie zachęcać pobożnego katolika do podobnych bezeceństw."

hahah ale cie koles podsumowal ubecka szmato. Jestes zalosnym malym polaczkiem, ktory jak kogos nie zakapuje to ma dzien caly stracony.

PS: o miltikontach pisze ktos, kto uzywa coanjmniej 3 inne i sam sobie odpisuje hahhaha. Hipokryto i nieudaczniku wez sie w koncu do pracu, zamiast ciagnac pieniadze z mopsu

killafornia

O, a mialeś mi nie odpowiadać, ale twoje prymitywne instynkty wzięły w końcu górę. Ubliżaj, wyzywaj i płacz dalej, funkadelic killafornia, kikizjada guziki, blackbastard, pasikonik, wielokrotnie ci mowiłem, że ci nie daruję twoich prostackich, chamskich i wulgarnych zaczepek i prowokacji.
Poza tym, zdecydowałeś się w końcu, czy jesteś chłopem czy babą, ofiaro 'stalkingu'?
Udowodnij mi, że mam chociażby dwa konta, i wtedy nazywaj mnie hipokrytą.
Po raz kolejny nazwaleś mnie ubecką szmatą, podczas gdy sam wielokrotnie plakałeś, że cię 'nękam' i szlochając prawie twierdziłeś, że zgłosiłeś mnie za rzekomy stalking. I kto tu jest hipokrytą?

ocenił(a) serial na 6
adlerxx

Zrobilem wyjatek, zeby oszczedzic tego biedaka od twojej prostoty mentalnej oraz kultury rodem z rynsztoka w ktorym nabywales kultury slowa od dziecka.
Niech wie, ze z takimi konfidentami nie ma co nawet dyskutować, ale widac gosc ma wlasny rozum i cie niezle podsumowal.
To ty efekcie dorastania wsrod codziennego donoszenia na innych oraz nieustannego obcowanie z wódką jako ekstraktu podtrzymującego wiezi rodzinne, udowodnij, ze mam wiecej niz jedno konto. Ja wiem, ze ty masz conajmniej dwa.
Stalking, a donoszenie na innych za byle przewinienie, to dwie rozne kwestie bezrobotny nieudaczniku.

killafornia

Hahaha, aleś mnie rozśmieszyło, stworzenie nieboże, ale proszę bardzo:
killafornia (z którego się teraz produkujesz);
kiki_zjada_guziki (na którym udajesz babkę, a może faktycznie niewiastą jesteś); - aktualnie z niewiadomych powodów nie używasz;
funkadelic - zablokowane
black_bastard - zablokowane
pasikonik1977 - zablokowane.

Śmieszny jesteś w swej bezradności. Wielokrotnie ludzie udowadniali ci posługiwanie się wieloma kontami, a ty teraz zgrywasz niewinną ofiarę. Przypominam ci, że posługiwanie się kilkoma kontami jest zabronione na tym serwisie. Ty sobie z tego nic nie robisz, a człowiekowi, który ci to wytknął, bezpodstawnie zarzucasz to samo, nie mając nic sensownego do powiedzenia.
Wystarczy poczytać twój bełkot na temat programowania pralki, video czy innego sprzętu, cytaty o głupocie co się zabrała do myślenia, teksty o lekarzu, który coś tam powiedział po urodzeniu twoich adwersarzy, a przede wszystkim wulgarne i chamskie wyzywanie wszystkich naokoło od pedałów, dziwek, k.urew, szmat, ch.ujolizów itp., ordynarne zaczepianie ludzi na nie twoich tematach. Ponadto te same literówki typu "EJSTEŚ", "NAPSIAŁEM", które występują w wypowiedziach twoich wszystkich inkarnacji. Czy potrzeba więcej dowodów?
Poza tym, zgłoś mnie za posiadanie kilku kont, dlaczego jeszcze tego nie zrobiłeś? Odpowiem ci - wiesz doskonale, że mam tylko jedno konto, a Randy widocznie zupełnie tak jak ja stwierdził, że takie prostackie stworzenie jak ty nie będzie go bezkarnie obrażać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
killafornia

Przepraszam ,że przeszkadzam w arcyciekawej dyskusji ale czy nie wygodniej by panienkom było gawędzić o swoich bólach w jakimś ustronniejszym miejscu.

pozdrawiam serdecznie

killafornia

Prawda w oczy kole, co?
Poza tym umiejętność czytania ze zrozumieniem i wyciągania wniosków to dla takiego indywiduum jak ty wyższa szkoła jazdy, wielokrotnie dawałeś/dawałaś temu dowód, murzyńska panienko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones