PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479538}

Synowie Anarchii

Sons of Anarchy
8,1 58 434
oceny
8,1 10 1 58434
7,2 6
ocen krytyków
Synowie Anarchii
powrót do forum serialu Synowie Anarchii

Sezon 3

ocenił(a) serial na 8

Mam małe pytanko a nie chcę przeglądać forum, jako że spojlerów od groma....

Ogólnie słyszałam całą masę dobrego o tym serialu. Pierwszy i drugi sezon przeleciałam w mig.
Tak że się oderwać nie mogłam.
Doszłam do 3sezonu i.... wypaliło mi się. Niby jest super. Niby jest dużo mojej ulubionej postaci
(chibsa :) ) ale jakoś tak..... przerwałam w połowie odcinka i w zasadzie całkowicie straciłam
zainteresowanie serialem.
I tu pytanie: mam się przemordować przez tą 3 bo np jej poziom jest kiepski, czy już lepiej nie
będzie?

ocenił(a) serial na 9
Deddlith

Owszem, nie wiem na jakim odcinku skończyłeś, ale ja właśnie obejrzałem sezon 3 do końca. W połowie miałem takie uczucia jak Ty, jednak musisz mi uwierzyć na słowo, że warto wytrwać choćby do samego finału tego sezonu : ) Czwarty z tym światłem co rzuciła końcówka trzeciego, bardzo ciekawie się zapowiada :)

ocenił(a) serial na 8
pawel9726

dziwny się ten wątek zrobił.....
był dłuuuuugi a teraz żadnej odopwiedzi.... ciekawe

Tak. przetrwałam i obejrzałam w końcu :) finałowy na raty bo były momenty, gdzie musiałam przerwać + akcje pod busem musiałam koniec-końców przewinąć, bo była wściekle przerażająca.
Ogólnie naprawdę świetny finał.

Fakt, że wcześniejsze odcinki wymęczyły na tyle, że straciłam sentyment. Dlatego już 4sezonu nie zaczynałam. Dlatego serial skończyłam z naprawdę mega pozytywnym wspomnieniem :)

ocenił(a) serial na 9
Deddlith

Cóż, końcówka pozamiatała, moim zdaniem :) Jestem teraz pod koniec 4 sezonu, i uwierz mi, wiele tracisz rezygnując. Nie spoilerując, więcej zmienia się w ciągu trzech odcinków, niż przez cały 3 sezon: )

ocenił(a) serial na 10
pawel9726

Poczekaj jak zakonczy sie 6 sezon :) to dopiero pozamiatane :) i popieram, koncowka 3 wymiotla :)

ocenił(a) serial na 9
dapo9

Skończyłem, Zdruzgotany, ale z mieszanymi uczuciami : D

ocenił(a) serial na 10
pawel9726

Miazga, co ? :D

ocenił(a) serial na 9
dapo9

Konkretna, powiem Cisczerze, że to było ostatnie co się spodziewałem, aż nie mogłem patrzeć na tą scene : D

ocenił(a) serial na 10
pawel9726

No to miales dokladnie tak samo jak ja :) uwielbiam ten serial :)) umieram z ciekawosci co bedzie dalej ...

ocenił(a) serial na 9
Deddlith

Finał 4 sezonu jest może mniej dynamiczny ale za to MEEGAAA klimatyczny. Dużo tracisz przerywając Sonsów teraz.

ocenił(a) serial na 8
pawel9726

Tak w ramach mej prywatnej ciekawostki :P
Tak psioczyłam na wątek Belfastu, teraz robię tu 3miesięczny staż. Czyli powrót do serialu, może jakieś lokalizacje wynajdę :)

ocenił(a) serial na 9
Deddlith

obejrzyj :) trzeci sezon zdecydowanie najsłabszy, ale końcówka rekompensuje wszystko,a sezony 4-6 naprawdę świetne. Polecam ! :)

ocenił(a) serial na 9
Deddlith

S03 można dokończyć, ale tak na prawde nie trzeba ;) tez sie przemordowałem... @jaga 5, a jak sie konczy s03, bo nie pamietam? --> PW :)

ocenił(a) serial na 9
zeicc

Agentka Stahl.

ocenił(a) serial na 10
Deddlith

Gdzie można obejrzeć 1-3 sezon? obejrzałem ostatnio na jakimś portalu kilka pierwszych odcinków ale dalej nic nie mogę znaleźć. Napiszcie proszę bo serial wydaje się mega klimatyczny :/

ocenił(a) serial na 10
marcin261287

To mi pomogłeś.. Może coś więcej. Nie jestem idiotą ale na torrentach nie znajdę polskich odcinków.

Menthol_White_Mind

Jakich polskich? Wchodzisz przykładowo na the pirate bay i wpisujesz czego szukasz. Proste.

ocenił(a) serial na 8
Menthol_White_Mind

Np. na polskiej stronie z torentami wpisz lektor i 5 sezonów jest z lektorem

joozek_filmweb

UWAGA będzie mały SPOILER !!!!!!! Polecam serwis: dodane.pl - są wszystkie sezony 1-5 po polsku 6 z napisami. Aktualnie jestem pod koniec 4 sezonu. Nadrabiam zaległości tj. po kilka odc. dziennie. 3-ci sezon faktycznie w pewnym momencie mógł nieco znużyć - ale potem rusza z kopyta. Dla mnie najbardziej poruszająca scena to.......SPOILER!!!!!!(zabójstwo rodziców zastępczych małego Abla). Niby co chwila w tym serialu ktoś ginie - ale w tym wypadku....coś pęka.

ocenił(a) serial na 7
Deddlith

Mam ten sam problem. Pierwsze dwa sezony obejrzałem w mgnieniu oka i byłem zachwycony, natomiast trzeci męcze już od paru miesięcy i nie mogę się doczołgać do końca.

ocenił(a) serial na 10
Pjoter_GO_SZ

Wiem, że data i pewnie już obejrzałeś, lub nie.Pamiętam jak kilka lat temu oglądałem sezon trzeci i wiem że wątek w Belfaście okropnie mnie zmęczył, nie wiem dlaczego, ale warto poczekać do finału.Pózniej sezon czwarty - jak dla mnie miazga, jeśli lubisz wątek karteli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones