PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479538}

Synowie Anarchii

Sons of Anarchy
8,1 58 473
oceny
8,1 10 1 58473
7,2 6
ocen krytyków
Synowie Anarchii
powrót do forum serialu Synowie Anarchii

ostatni odcinek 6 sezonu - poprostu WOW!! nie spodziewałam się tego. :(

claudia_fan

Finał mnie zmiótł, nie spodziewałam się że tak sprawy się potoczą. MIAZGA!

claudia_fan

I na kolejny sezon teraz trzeba czekać do września :/

ocenił(a) serial na 9
claudia_fan

Finał świetny. Dawno nie widziałem tak świetnego zakończenia sezonu, a przynajmniej tak mocnego. W pewnym momencie oglądając odcinek można było się spodziewać co się stanie z Tarą, ale przecucie a zobaczenie tego to dwie różne sprawy. Aż łapałem się za głowę jak Tara wchodziła do domu.

Sezon generalnie był dobry, choć wyraźnie słabszy od pozostałych. Za to końcówka była wyśmienita.

ocenił(a) serial na 9
claudia_fan

witam, smierć Tary byłą do przewidzenia, myslałem że zginie w poprzednim odcinku ale kurt podciągnoł to na finał, nawet sie założyłem ze nie zginie z rąk jaxa:) a tu prosze:) naćpana mamuśka zrobiła swoje hehe,Juice sie w końcu doczeka kulki bo widac że mu sie życ nie chce i pcha sie coraz bardziej pod topór,ogólnie bardzo dobrze zakończony sezon, poczekamy teraz chwile:)kolejny bardzo dobry odcinek z nero, O.G pełna gębą!

ocenił(a) serial na 10
david_dz

nie mogę dojść do siebie :( ten serial ryje mi mózg :P popłakałam się. Wiedzialam, ze coś bedzie nie tak, po rozmowie Jaxa z Tara, to było zbyt piękne aby mogło się urzeczywistnić :(

ocenił(a) serial na 10
kamajo

To było niezłe po prostu szczena opada

ocenił(a) serial na 8
kamajo

mam jedno pytanie, czy jax wie ze tara nie jest kapusiem??

ocenił(a) serial na 8
rutaJolowicz

Wie, przecież sam jej to załatwił.

ocenił(a) serial na 9
david_dz

widac że z dobrej stali szpikulec do steków miała Gema :) wbijała i wbijała a on się nie zagiął :) kupiłem raz taki w "oszołomie" to sie na kiełbasce zagioł:) haha

david_dz

Smieszne jest to, ze Gemma wbija ten szpikulec kilka razy w glowe i szyje Tary i nic sie z nim nie dzieje, a pozniej Juice bez problemu lamie go na smietniku :)

david_dz

Ten Juice nie może sobie w łeb strzelić skoro nie chce żyć. Po co zabił tego szeryfa?

ocenił(a) serial na 9
RAB

żeby chronić Gemme?

ocenił(a) serial na 9
RAB

juice ma po zawodach zabija go a tak z gemma u cieknie bo ona tez ma przesrane

ocenił(a) serial na 9
Avatar_3

jak na razie wszystko spada na Juice,a raczej on wszystko wziął na siebie

ocenił(a) serial na 10
macrac1068

Ja się ciągle zastanawiam "co on sobie myśli, że niby co teraz zrobi?" :|

ocenił(a) serial na 9
macrac1068

niby wziol ale dowiemy sie co bedzie dopiero za rok i tu jest problem znowu tyle czekac masakra

ocenił(a) serial na 7
Avatar_3

Juice już w 4 sezonie zachowywał się psychicznie, widać, że ma coś z głową i tyle.

ocenił(a) serial na 9
LordWieslaw55

a nie w 3-cim co sie chcial powiesic na drzewie a mu nie wyszlo??

ocenił(a) serial na 10
Avatar_3

Chciał się powiesić przecież w czwartym, przez shit z kartelem i to że zabił członka przez dragi które sam zabrał

ocenił(a) serial na 7
claudia_fan

Mocne, zaskakujące zakończenie. Przypuszczałam ze Tara w końcu zginie ale nie w taki sposób. :O

ocenił(a) serial na 10
Ms_Paulla

Kurt Sutter to drama queen na najwyższym poziomie :P Gemma nie mogła jej zabić normalnie (np kulka w łeb) to musiało tak wyglądać, może Kurt ma jakiś fetysz i lubi patrzeć jak jego żona zabija ludzi (w serialu) :D

ocenił(a) serial na 7
kamajo

Kazdy ma hobby.

kamajo

O, o to, to właśnie chodziło mi po głowie od kiedy tylko zobaczyłam ostatni odcinek. Gemma to dla mnie jakaś niespełniona fantazja Suttera na temat własnej żony plus głęboko w podświadomości chowane mommy issues. A dzięki wyeliminowaniu Tary, Gemma dostanie jeszcze więcej czasu antenowego w Gemma Teller & Sons of Anarchy Show :) Sutter już nikt jej nie chce oglądać! Kiedy to do Ciebie dojdzie...

ocenił(a) serial na 10
MonaMurmaider

Gemma od poprzedniego już sezonu irytuje coraz bardziej z kazdym odcinkiem. Unser umrze a ona (jeśli zwieje) zostanie sama jak palec i na dodatek znienawidzona przez wszystkich których kochała (to dla niej największa kara) .
Poza tym nieudolność Unsera w tym odcinku sięgnęła zenitu, wpatrzony w Gemme jak w diament, głupi stary cep

ocenił(a) serial na 9
kamajo

Dokładnie. Ja nie mogę patrzeć na nią już od samego początku. Walnięta mamuśka z obsesją rodziny. Jakby ktoś mi się tak w życie wpierdzielał to bym wyjechał.
Unser też idiota.

Nie wiem czy będzie chciało mi się oglądać ostatni sezon. Serial przybrał formę dramatu, a wszystkie moje ulubione postaci zginęły (Jax też).

ocenił(a) serial na 10
drantzell

pomyśleć, że na początku ją nawet lubiłam :/ teraz czuje obrzydzenie :P przyznam szczerze, że końcówka mnie zmiotła, zbyt emocjonalnie traktuje ten serial (ale tylko ten)

ocenił(a) serial na 8
kamajo

jak walnela unserowi tekst o tych tabletkach nasercowych w lazience to nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac. a wayne: "tak, pani. tysiackrotne dzieki, o pani" <facepalm>

ocenił(a) serial na 10
MonaMurmaider

Ale rozumiesz że SoA jest na podstawie Hamleta, co nie?

SubzQ

Wow, serio?

ocenił(a) serial na 10
MonaMurmaider

Wow, czyli nie może wyeliminować Katey Sagal!

SubzQ

Z tego co pamiętam to matka Hamleta umiera, wypijając zatrute wino więc... Katey Sagal może zostać wyeliminowana. A dla sprostowania, mój post był o nadmiarze czasu jaki w serialu poświęcony jest Gemmie i jakiego kalibru jest to postać, podczas gdy ten czas mógłby być poświęcony innym wątkom. No ale co ja tam mogę wiedzieć o własnej wypowiedzi ;)

ocenił(a) serial na 10
MonaMurmaider

Przepraszam że źle zrozumiałem Twoją wypowiedź.... Gemma jest jedną z głównych ról, więc dlaczego mieliby zmniejszać jej udział w serialu? Poważnie Ciebie aż tak drażni?

ocenił(a) serial na 6
SubzQ

A mógłbyś podać jakieś podobieństwa? To nie jest żadna złośliwość, serio jestem ciekawy, bo sam nigdy bym nie połączył serialu z Hamletem, może tyle co śmierć przyjaciela.

ocenił(a) serial na 10
duraq

Szczerze to nie za bardzo się zagłębiałem bo nie chcę sobie spoilerować sonsów. Kurt oficjalnie to potwierdził. Oczywiście nie słowo w słowo, poszukaj na necie podobieństw bo nie chce sie teraz rozpisywać

ocenił(a) serial na 10
MonaMurmaider

Rozumiem że hormony buzują, ale takie komentarze po prostu zapychają wartościowe.

ocenił(a) serial na 10
MonaMurmaider

A nieprawda, ja chcę ją oglądać :) Był moment, że mnie bardzo irytowała, bo coś jej się stało z głową :O Ale teraz, że tak powiem - wróciła do formy :D Ja lubię jej postać. I uważam, że sama aktorka świetnie odnajduje się w tej roli.

ciastko.

To dobrze, że ktoś ma do niej cierpliwość! :) Gemma kiedyś była jedną z moich ulubionych postaci, ale to chyba dobrze świadczy o serialu. Zmiana faworytów wiąże się z rozwojem postaci. Pisałam to świeżo po obejrzeniu finału, więc mogło zabrzmieć trochę szorstko ;) filmwebowi specjaliści już zdiagnozowali to za mnie jako wybuch hormonów, dobrze wiedzieć, że mamy lekarza na sali! Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
claudia_fan

Po prostu o ku*wa miazga. Zniszczył mnie ten odcinek.

ocenił(a) serial na 10
claudia_fan

Szkoda gołębia :c A tak serio, to nie wiem czy dla mojego zdrowia psychicznego nie olać tego serialu. Skończył się odcinek a ja przez 5 minut jeszcze patrzyłem w ekran z wodą lejącą mi sie z oczu.. wtf sutter...wtf...

ocenił(a) serial na 10
SubzQ

Ja miałam tak samo. Cały sezon czekałam aż ze sobą porozmawiają jak normalni ludzie bo wiedziałam,
że jak do tego dojdzie to wszystko wyprostują. Za bardzo się kochali, żeby mogło być inaczej on nigdy by jej krzywdy nie zrobił. Doczekałam się i muszę przyznać, że ta rozmowa bardzo mi się podobała.
Teraz tylko czekam, żeby zobaczyć jak Gemma będzie cierpieć i mam nadzieje, że nie zginie od zwykłej kulki bo zasługuje na całą serie wymyślnych i strasznych tortur. Juce powinien dostać kulkę w łeb bo się o nią prosi już od 2 sezonów.
Jak Jax się dowie to ich oboje rozerwie gołymi rękami.
Najgorsze, że te biedne dzieci bez matki zostaną. Może ta młoda dziewczyna będzie z Jaxem wydaje się być miła i łagodna.

ocenił(a) serial na 10
Maharet

Jax to przede wszystkim pójdzie teraz siedzieć. Nie bez powodu pokazali ten pistolet na koniec.

ocenił(a) serial na 10
siger00

Nie pójdzie siedzieć... Będzie głównym podejrzanym, inną broń miał Jax czyli inne naboje. Zadźgał Tarę pistoletem głowę? Możliwe że pójdzie na Azjatów albo brązowych brudasów xd tzn. tak pomyśli SoA. Zobaczy się...

ocenił(a) serial na 8
SubzQ

Naboje niekoniecznie muszą być inne, to chyba taki sam kaliber. Co nie zmienia faktu, że cała ta akcja dokonana przez Jaxa zwyczajnie by nie miała sensu.

ocenił(a) serial na 10
Madoq

Kaliber, rodzaj pocisku i tak dalej, seria różnią się facecik

ocenił(a) serial na 8
SubzQ

No tak, tylko że w wielu pistoletach używa się takich samych pocisków.

Ale w tym przypadku prawdopodobnie masz rację, nie znam się na broni za bardzo, ale poszperałem w necie, i Colt, którego używa Jax, używa innej amunicji niż Beretta (czy to na pewno była Beretta?), z której strzelał Juice.

ocenił(a) serial na 8
Madoq

Nawet gdyby broń i pociski były identyczne to co?Słyszałeś kiedyś o badaniach balistycznych?Nawet w Charming je robią!!!

ocenił(a) serial na 8
Baal71

Rozmowa dotyczyła pocisków używanych w pistoletach, nigdy nie twierdziłem, że Jax powinien zostać oskarżony.

ocenił(a) serial na 10
Madoq

To nie była na pewno beretta, nie jestem pewien co. Ale to by było głupie gdyby Jax poszedł siedzieć za to...

ocenił(a) serial na 8
SubzQ

Dla mnie to wygląda jak Beretta Px4, ale pewien nie jestem.

ocenił(a) serial na 6
Madoq

Jax używa 1911-A1 od Springfield Armory (kaliber .45 ACP). Juice miał przy sobie CZ-99 / SIG Sauer P226, są bardzo podobne, a słabo widać, w każdym razie są one wytwarzane w kalibrach 9mm Parabellum i .40 S&W najczęściej. Co nie ma żadnego znaczenia, ponieważ bardzo łatwo można sprawdzić, czy pociski tkwiące w szeryfie zostały wystrzelone z broni Jaxa, nawet jakby oba pistolety były załadowane z tej samej paczki nabojów.

Jaxowi nic za to nie grozi, ważne było mrożące krew w żyłach pierwsze wrażenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones