PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479538}

Synowie Anarchii

Sons of Anarchy
8,1 58 461
ocen
8,1 10 1 58461
7,2 6
ocen krytyków
Synowie Anarchii
powrót do forum serialu Synowie Anarchii

Hej. Zaczęlam oglądać serial jakiś czas temu, obecnie skończyłam na którymś tam odcinku 4 sezonu. Kurde, jako że 2 pierwsze sezony były genialne, 3 też bardzo dobry, to ten 4 w ogóle mi nie podchodzi. Nudzę się jak go oglądam, niektóre sceny mam ochotę przewijać. Oczywiście zdarzają się perełki, nadal są świetne sceny czy coś, ale zaczyna mnie powolutku nudzic i po dwutygodniowej przerwie w ogóle nie mam zamiaru wracać do niego, tylko zabrać się za jakiś inny serial. W związku z tym mam pytanie.
Przez przypadek zobaczyłam spoiler dotyczący finału 6 sezonu. Chodzi o to, że Gemma zamordowała Tarę. Kurde, na moim etapie serialu to wręcz niemożliwe żeby ona mogła coś takiego zrobić! Owszem na początku skakały sobie do gardeł, ale potem przecież stały się sobie bliskiimi powierniczkami itp. Możecie mi wyjaśnic, jak to w ogóle doszło do tego że ona ją zabiła? I jeszcze, coś tam mi się rzuciło w oczy że podobno Jax miał to zrobić ale wyszło na Gemme? Co? Czego ja się tu dowiaduje? Jak to możliwe? xD Jeżeli to prawda, to lol, co za głupia p*zda, jak ona mogła to zrobić? :D

ocenił(a) serial na 10
nutria_00

Za duzo sie wydarzylo, zeby moc opisac to w kilku zdaniach. To trzeba zobaczyc :)

ocenił(a) serial na 9
nutria_00

SPOILER
Chodziło o to, że Tara chciała wyjechać z dziećmi i Jaxem z Charming, żeby odciąć je od klubu. Początkowo Jax na to przystawał, ale po zostaniu prezydentem coraz mniej mu to odpowiadało, aż Tara postanowiła sama wyjechać, co oczywiście nie odpowiadało Gemmie. Oczywiście to tylko część tego wątku, we wszystko mieszał się jeszcze pobyt Tary w więzieniu, symulowanie celowego poronienia itd. Szczerze to już wiele z tego nie pamiętam :D

ocenił(a) serial na 10
nutria_00

To i ja dorzucę swoje trzy grosze. Relacja Tary i Gemmy znacznie się pogorszy. Tara chciała odciągnąć Jaxa i dzieci z dala od Charming i klubu, natomiast Gemma widziała Jaxa jako prezydenta SAMCRO, nie chciała też by synowa zabrała jej syna i wnuki. Pogorszy się również między Tarą i Jaxem, do tego stopnia, że Tara wręcz ucieka przed mężem z dziećmi i boi się wyroku z jego ręki. Jax i Tara dogadali się i zawarli sojusz, o którym nie wiedziała Gemma. I tak myśląc, że Tara chce pogrążyć Jaxa i cały klub, Gemma wzięła sprawy w swoje ręce.


Generalnie to trafienie na ten spoiler to najgorsze co mogło cię spotkać, odnośnie oglądania SoA ;p Scena, o której się dowiedziałaś, była dla wielu widzów kompletną niespodzianką : najpierw wiedząc o ciążki aktorki, obstawialiśmy śmierć Tary, ale kiedy pogodziła się z Jaxem, dużo osób pomyślało, że jednak po prostu wyjedzie chociażby do tego Oregonu

nutria_00

W skrócie: Gemma myslała, ze Tara poszła na układ i donosi na klub.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones