PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1428}

Syzyfowe prace

6,3 1 482
oceny
6,3 10 1 1482
Syzyfowe prace
powrót do forum serialu Syzyfowe prace

bardzo wzbudziło we mnie dumę narodową , w scenie gdy Bernard Zygier wypowiadał "redutę Ordona"

Mariuss

robił to o kilka minut za długo (ta scena trwała kilka minut) i efekt w moim odbiorze był odwrotny do oczekiwanego... już nie wspominając o tym, że chyba nigdy by się nie nauczył tego na pamięć

Tymoteusz81

Jak to się mówi " Chcieć to móc ,a móc to chcieć " Ja uważam że to najpiękniejsza scena w całym serialu .

Tymoteusz81

Oj nie znasz możliwości ludzkiej pamięci. Co najmniej kilka osób w tym kraju zna "Pana Tadeusza" w całości na pamięć i na wyrywki. Także Sołżenicyn pisząc swoje łagrowe dzieła, uczył się ich na pamięć, by brudne łapska NKWD nie mogło mu skonfiskować rękopisu. A scena wg mnie świetna, zastanawiałem się od razu, czy aktor jedzie z pamięci, czy czyta z promptera, pozdro.

Pyrogenus

Podejrzewam, że z pamięci, bo w kulminacyjnym fragmencie, w którym najbardziej się wczuł "Boś ją ukradł i skrwawił, synu wasilowy", zgubił natychmiast po tym kilka zwrotek.

Ketosz

Tfu! Chciałem powiedzieć wersów.

Pyrogenus

Faktycznie nie znam bo mam fatalną pamięć i nie pamiętam żadnego wiersza ze szkoły, choć wszystkie recytowałem na 5 lub 6 :). Podziwiam tych z dobrą pamięcią. Faktycznie podobno niektórzy znają Pana Tadeusza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones