PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652870}

Szczury laboratoryjne

Lab Rats
6,3 1 854
oceny
6,3 10 1 1854
Szczury laboratoryjne
powrót do forum serialu Szczury laboratoryjne

Przecież to najlepszy w historii serial Science Fiction dla młodzieży

ocenił(a) serial na 4
jano37

najgorszy*, dla dzieci*

ocenił(a) serial na 6
13Gniewny

Każdy ma swój gust

ocenił(a) serial na 4
jano37

Prawda.

13Gniewny

Widziałem już gorsze kierowane też dla dzieci .

ocenił(a) serial na 9
jano37

Do najlepszych bym go nie zaliczyła. Szczury bije na głowę taki serial jak np. "Dziwne przypadki w Blake Holsey High" emitowany swego czasu na Jetixie (obecnym Disney XD). Ale gatunkowo dla dzieciaków jest w porządku. Na pewno jest inny niż reszta tego chłamu jaki serwuje dzisiejszy Disney jak np. Austin i Ally czy Liv i Maddie (choć wiem, że to zupełnie inne seriale). Czasami humor jest trochę niesmaczny (lekko obrzydliwe teksty dyrektorki Perry), ale całość jest fajnie zrobiona. Jako jedna z niewielu komedyjek Disney'a ma w miarę zwięzłą fabułę. We zwykłym sitcomie zawsze jest tak, że odcinki nie są ze sobą niczym powiązane, każdy opowiada o czymś innym. Tutaj z kolei mamy dzieciaki z niezwykłymi mocami i historię ich pochodzenia. W miarę jak upływały odcinki całość nabierała sensu i zostały ujawnione kolejne sekrety rodziny Davenportów . W 3 sezonie akcja nabrała jeszcze większego tempa. Generalnie każdy kolejny sezon zaskakuje coraz bardziej. Mam nadzieje na czwarty :)

ocenił(a) serial na 6
Lola140392

Zgadzam się z twoją wypowiedzią ;)

jano37

wiesz są na pewno lepsze, ale to i tak mój ulubiony serial. Lubie takie seriale o super bohaterach jak Szczury laboratoryjne, Oddział specjalny czy Grzmotomocni. W USA ten serial jest jednym z najpopularniejszych seriali na DXD

Cravlin

Co ja pierdo*iłem xDDDDD, nie lubię Grzmotomocnych xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones