PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772776}

Szefowa

Girlboss
6,7 15 281
ocen
6,7 10 1 15281
Szefowa
powrót do forum serialu Szefowa

Cudeńko :)

ocenił(a) serial na 8

Nie spodziewałam się czegoś TAKIEGO! Na początku, jak zobaczyłam Britt Robertson, która nigdy moją faworytką nie była, nie miałam ochoty oglądać tego serialu. Jednak okładka jakoś do mnie przemawiała, opis zresztą też, więc postanowiłam obejrzeć tą nowość. No i można by powiedzieć "spadłam z fotela". Główna bohaterka jest świetna i tu Britt naprawdę mnie zaskoczyła. Zagrała to zachwycająco. Inne postacie też bardzo fajnie zagrane i ciekawie rozwinięte. Fabuła (która jest oparta na prawdziwych zdarzeniach!) sama w sobie się broni. Oprócz tego cudowna muzyka i stroje, a także piękne miasto, w którym wszystko się odbywa. Zdecydowanie polecam!

Chelenka

zgadzam się ze wszystkim ;) Britt zawsze, wszędzie mnie wkurzała, ale tu gra mega super!

ocenił(a) serial na 8
Chelenka

Cudowny serial, dla mnie fenomen na miarę Master of None. I również obejrzany przypadkiem. :)

liberty

Hej.Może ktoś mi przybliżyć fabułę tego serialu?

ocenił(a) serial na 5
tysia1316

dziewczyna szuka pomysłu na życie, brakuje jej kasy i zaczyna przerabiać ubrania vintage i sprzedawać je w internecie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones