PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39190}

Szkoła Przetrwania

Higher Ground
7,6 3 456
ocen
7,6 10 1 3456
Szkoła Przetrwania
powrót do forum serialu Szkoła Przetrwania

Napisałam petycję o emisję "Szkoły przetrwania" w Polsacie. Chciałabym aby fani tego serialu podpisali się na tej petycji. Wszystkich fanów tego serialu zapraszam do podpisu bo wtedy zrealizujemy naszą prośbę. Każdy podpis proszę przesyłać na meila kate1597@wp.pl. Dzięki z góry!

ocenił(a) serial na 10
kate1597

na maijlu pisze ze bledny adres

klaudia123_filmweb

leci od wczoraj na cbs drama o 21.00

kate1597

od lipca 2014 w cbs drama

ocenił(a) serial na 7
kejtlin

Emisja z tego co widze jest o 14:00 i 21:00 i jeszce jakoś koło pólnocy. Mam nadzieję że ktoś nagrywa.

ocenił(a) serial na 10
jak0074

le macie na myśli ten serial z 2003 roku czy inny ? bo są dwa seriale o tym samym tytule. mam na myśli tą grupę młodzieży którzy uczyli się różnych sztuczek przy pomocy dwóch trenerów-facet i kkobieta

ocenił(a) serial na 10
klaudia123_filmweb

jeśli to t seria z polsatu to tak jak kolega wyżej napisał może bd te odcinki nagrywane przez kogos

ocenił(a) serial na 7
klaudia123_filmweb

http://cbsdrama.tv/articles.php?feature=401

ocenił(a) serial na 10
jak0074

zgadza ię to ten serial o którym wam pisałam

ocenił(a) serial na 10
klaudia123_filmweb

ktoś nagrywa po polsku odcinki?

ocenił(a) serial na 8
klaudia123_filmweb

W internecie jest dostępnych 16 odcinków z lektorem

ocenił(a) serial na 10
gossipgirl5

ooo to super dziękuję a był już odcinek 19?

ocenił(a) serial na 8
klaudia123_filmweb

19 odcinka jeszcze nie ma.. też czekam aż ktoś wrzuci z tego tygodnia.. brakuje tam odc 8 i 17, w rmb jest 11. W początkowych była kolejność zamieniona ( chyba 3 z 4- ale pewna nie jestem) więc jak zobaczysz scenę na początku której nie było to sobie ustal właściwą

ocenił(a) serial na 10
gossipgirl5

podasz link?

ocenił(a) serial na 8
klaudia123_filmweb

Mam problemy z podaniem tutaj linka ;/ musisz wpisać sobie w wyszukiwarce KONWALIA3010 i wyskoczy Ci strona c ho mikuj

ocenił(a) serial na 10
gossipgirl5

o to super bo jak wpisywałam szkołe przeetrwania to albo mi ten dokumentalny wyskakiwał albo inny serial zupełnie, a jak wpisuje higher ground to są po angielsku ale kiepsks jakość

ocenił(a) serial na 10
gossipgirl5

o super dziekuje, znalazlam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones