PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 076
ocen
7,3 10 1 8076
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

Jak sobie pomyślę że to już nie leci w tv, i zapewne nigdy więcej nie będzie lecieć... to aż mnie w klatce
ściska... teraz puszczają te idiotyczne programy typu warsaw shore, wawa non stop, itp. I tak piorą mózgi
młodym ludziom.. nie żebym był stary mam 20 lat, ale patrząc na to co obecnie jest emitowane w tv to
czasami mowę odbiera... Mam nadzieję że nigdy nie zapomnę jak to fajnie w wakacje oglądało się z siostra
ten serial :(

armudia

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Programy typu: warsaw shore, wawa non stop, ukryta prawda, dlaczego ja, trudne sprawy, czy ta durna Natalia Siwiec na vivie to jest już przegięcie. Ludzie młodzi chłoną to, odbierają takie wzorce i potem w niedalekiej przyszłości odwierciedla się stan zachowań. Pamiętam te czasy, My zawsze z bratem oglądaliśmy ten serial we wakacje, jak leciał. Jak na tamte czasy, a nie mówiąc obecnie, to on był wspaniały. Nie to, co dzisiaj mamy. Z chęcią obejrzałbym raz jeszcze:)

ocenił(a) serial na 10
Kane777_filmweb

Napisałem do TVP czy planują w najbliższym czasie ponowną emisję tego serialu. Odpisali że nie planują i pewnie nie będą już planować.. przekazali natomiast propozycję do Redakcji Filmowej z moją prośbą o ewentualny powrót do emisji. Gdyby jeszcze parę osób napisało do nich to może rzeczywiście by się tym zainteresowali. Daje namiary gdzie można do nich pisać: http://www.tvp.pl/o-tvp/kontakt tam klikamy na napis na niebieskim tle: "kontakt z widzami" i rozwinie nam się formularz kontaktowy. Co do serialu to obecnie we francuskiej telewizji puszczają "szkołę złamanych serc" na kanale AB1, link: http://www.ab1.tv/series/histoire-hartley-coeurs-a-vif-1311.aspx szkoda tylko że z dubbingiem francuskim...

armudia

czesc ja tez na pewno napisze do nich to mój ulubiony serial moze zorganizujmy jakos akcje na fb tak jak to było z kevinem na swieta lub tp. moze by puscili jakby duzo chętnych sie znalazło pomyslcie o tym ja jestem za pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
sebol55

Niestety wątpię żeby osiągnęło to taką skale rozgłosu jak kevin :/ dużo osób już nie pamięta o tym serialu... i to jest najbardziej przygnębiające :-/

armudia

No tak nie jest, aż tak popularny ale np. teraz leci zbuntowany anioł i też wznowili emisje na prośbę widzów więc też jacyś fani się znalezli.

ocenił(a) serial na 8
sebol55

tez tak sadze, fajny serial, obejrzalo by sie znowu i na pewno nowi fani rowniez by sie znalezli;)

ocenił(a) serial na 8
sebol55

jestem za! uwielbiałam ten serial! a zwłaszcza drazica ;)

ocenił(a) serial na 7
armudia

Właśnie do nich napisałam. Może ktoś jeszcze się dołączy?

ocenił(a) serial na 10
Juliene

Również jestem za. Mógłby ktoś podać co konkretnie do nich napisać? Pozdro :)

ocenił(a) serial na 10
armudia

oczywiście podpisuje się pod tym pomysłem wszystkim co mam :) Serial mega klimatyczny można się zakochać na zawsze :)

ocenił(a) serial na 10
armudia

pamiętamy i nigdy nie zapomnimy.serial perełka jak dla mnie najlepsze pierwsze serie tak do 130 odcinka jak Charly i reszta ekipy odeszła.
ale o tym że ten serial zostanie kiedykolwiek ponownie wyemitowany można jedynie pomarzyc.
w sieci jest dostępne kilka odcinków z lektorem ale jestem pewien że osób które go nagrywały i mają go w domowej kolekcji jest sporo, tak więc miejmy nadzieję że ktoś kiedyś zdecyduje się udostępnic te ripy z vhs:)

johnny89

Można poprosić o linka do tych odcinków?

armudia

Też pamiętam o tym serialu. Kiedy były wakacje zawsze oglądałam go z bratem tak jak Na wysokiej fali i Przygody Flipera , jeszcze na takim małym telewizorze xD To były czasy, Jedynka kiedyś dawała tyle młodzieżowych seriali a teraz tylko jakieś głupoty...

ocenił(a) serial na 10
Verona_

Będąc w podstawówce/gimbazie myślałem, że dokładnie tak samo będzi u mnie wyglądać szkoła srednia, ach te dziecinne myśli. Niemniej jednak bym wrócił do tego serialu...

quari44

Taa a potem szkoła średnia i wielkie rozczarowanie :)

Verona_

Kurczę, ja też uwielbiam ten serial i tak samo zgadzam się tutaj z opiniami, że te obecne seriale jak Warsaw Shore, Trudne Sprawy, Dlaczego Ja, Ukryta Prawda i inne szajsy, które nic nie wnoszą , są bezwartościowe i bardzo psują mózg obecnej młodzieży.
Co roku sprawdzam co w jedynce puszczą we wakacje a w tym Big Time Rush i iCarly, tylko to nie ma tego "czegoś" jak Szkoła Złamanych Serc , Na Wysokiej Fali ( puścili 1 i2 sezon, a trzeci już nie, a szkoda:( ) bo przez ten serial pokochałam surfing, miałam świetne i udane wakacje

Lyte2103

...a teraz nuuuda, nie obejrzę trudnych gniotów ani powtórek. Szkołę owszem ktoś nagrał i jest kilka odcinków na chommmiku, i z lektorem i wszystkie ze szwajcarskimi napisami,o kiedyś obejrzę :) Pamiętam, że na youtube było te kilka odcinków, a po paru dniach ktoś usunął:/

armudia

mam tak samo z innymi serialami (np. Gilmore Girls, albo Clueless)

użytkownik usunięty
armudia

Też bym bardzo chciała żeby to puszczali, obejrzalam te kilka odcinkow po polsku i tak je szybko pochłonęłam że czułam jakby one trwały po 20 min a nie po 45. Ten serial jest świetny, bardzo wciągający. Chcialabym zeby chociaz raz puscili wszystkie odcinki to bym sobie nagrala i i tez bym wstawila. Na chommmiku sa wszystkie odcinki tylko nie po polsku i to bez sensu. Tęsknie za tym serialem :(

ocenił(a) serial na 8
armudia

Pamiętam...mam 26 lat, a byłam dzieciakiem jak to puszczali. Wakacje i chyba też w soboty w roku szkolnym. Były też ,,Dziedzictwo", ,,Sabrina",,,Słodkie zmartwienia", ,,Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki", ,,Zorro"...specjalnie się wcześniej wstawało :-)
Co do ,,Szkoły..." to pamiętam jak przeżywałam śmierć 2 tych młodych chłopaków z pierwszej serii,te ich miłości i rozstania, przypominam sobie śpiewającą blondynkę, Danielle z piegami, Declana. Drazica, tego hiszpanowatego z kolczykiem...
I te seriale przecież nie były jakieś głupkowate. W ,,Szkole..." albo ,,Zmartwieniach" były tematy seksu, przemocy,inności i człowiek coś z tego wyniósł chociaż miał te 12 czy ileś lat. A teraz 16 latki oglądają te kretynizmy o dawaniu du**** za przeproszeniem, wulgarne to i nie uczy niczego, chyba tylko korci do naśladowania.
Cieszę się, że dorastałam w lepszych czasach.

ocenił(a) serial na 8
Ekranizacja

Czy ktoś znalazł stronę gdzie można obejrzeć od początku?

luk52

Też byłabym chętna, tyle lat minęło od emisji.... masakra

ocenił(a) serial na 8
paranormalnaa96

Na YouTube są pojedyncze odcinki nie znalazłem jakiejś ciągłości niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones