PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654205}

Szpiedzy w Warszawie

The Spies of Warsaw
5,6 2 751
ocen
5,6 10 1 2751
Szpiedzy w Warszawie
powrót do forum serialu Szpiedzy w Warszawie

TEN serial tak mnie znudził, że nie dotrwałam nawet do połowy. Serio, po prostu odpadłam, nie
obejrzawszy nawet do końca drugiego odcinka. Ale zastanawia mnie, czy na mój odbiór tego serialu
nie wpłynęło to, iż główną rolę grał tam David Tennant, a ja za nim nie przepadam.

Zatem pytanie kieruję do tych, co wyżej wymienionego pana LUBIĄ i "Szpiegów w Warszawie"
obejrzeli - jaki był Wasz odbiór?

MofD21

Ja ogólnie lubię Tennanta, ale kiedy po raz pierwszy oglądałam "Szpiegów" nie kojarzyłam go jeszcze tak dobrze i ogólnie serial mi się podobał :)

ocenił(a) serial na 5
MofD21

Ja Davida uwielbiam, obejrzałam ze 3/4 jego filmografii, ale Szpiedzy w Warszawie to jedna z najsłabszych pozycji w jego dorobku. Nie z powodu jego gry aktorskiej, to po prostu było nudne :D Obejrzałam do końca tylko ze względu na Davida. I w dodatku oglądałam to po angielsku, a angielski niektórych naszych aktorów doprowadzał mnie do szału :D

ocenił(a) serial na 6
MofD21

Nie mam żadnych odczuć wobec tego aktora. Kojarzę go z kilku filmów, ale ani lubię ani nie lubię.
A serial..taki średniawy, jedynie końcówka dobra. I mam problem, bo nie wiem czy to też nie przez dubbing..

MofD21

Uwielbiam Tennanta. Nie dotrwałam do końca pierwszego odcinka. Opinia: Jeżeli nie pomaga nawet buźka Davida, to musi być źle...