PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654205}

Szpiedzy w Warszawie

The Spies of Warsaw
5,6 2 754
oceny
5,6 10 1 2754
Szpiedzy w Warszawie
powrót do forum serialu Szpiedzy w Warszawie

Skandal

użytkownik usunięty

Dla mnie osobiście jest po prostu skandalem to, jak beznadziejnie zły jest ten film. To wprost niewiarygodne, jak można było zrobić tak nudny serial szpiegowski. Kompletnie nierealne sceny (facet strzela do samochodu, zamiast go gonić, ryzykując, że trafi kolegę, potem drugi bohater wysadza auto papierosem i ucieka jak gdyby nigdy nic z rak dwóch doświadczonych agentów, a wojsko odnajduje ich nie wiadomo jak - AAAA!). Aktorstwo tak okropne, że niektórych aktorów, zwłaszcza ta stare baby, miałem ochotę rozszarpać gołymi rękami, naiwna muzyka, niespecjalne zdjęcia, do tego historyczna papka - usprawiedliwianie komunizmu. Dubbingu nie będę nawet komentować. Czy jest w tym serialu cokolwiek dobrego?

Jestes idiota. Mysle ze poprostu powinieneś zrobic lepszy serial i sie nim pochwalić w odpowiedzi na moj post.

użytkownik usunięty
naserkiciu

Największym idiotyzmem na świecie jest myślenie w stylu "Jak krytykujesz, sam zrób lepiej". Jeśli ktoś decyduje się występować z czymś publicznie, to musi się liczyć z krytyką. Takie jest prawo nas wszystkich. Jakby ktoś nagrał film, w którym przez dwie godziny facet siedziałby na krześle i mówił: "Dupa, gówno, dupa, gówno", to tez byś napisał, żeby ktoś zrobił to lepiej?

Nie, wtedy bym napisał że film mnie zupełnie nie zainteresował.

użytkownik usunięty
naserkiciu

To widać masz problemy z rozwijaniem wypowiedzi.

Brak Ci zdolności perspektywicznego patrzenia na rzeczy. Widzisz tylko czarne i białe i dlatego tak Ci cieżko zaakceptować ze moze jednak Twoja opinia na dany temat jest śmieszna i mało kogo obchodzi.

użytkownik usunięty
naserkiciu

Ni,e drogi Rozmówco, mi ciężko akceptować jest to, że chodzą po tym świecie mądrale, którzy nieznanych sobie ludzi wyzywają od idiotów tylko dlatego, że mają inne zdanie i potrafią o tym napisać w więcej niż jednym zdaniu.

To czy jestes idiotą czy nie tego nie powiedziałem i nie mi to oceniać. Bez odbioru.

naserkiciu

robisz gurwe z logiki.

Może gdybyś znał odrobinę historii to wtedy może byś zrozumiał ten film

użytkownik usunięty
kamik1975

Serial historycznie pozostawia sporo do życzenia. Całość opiera się na sprawie wywozu z polski rezerw złota we Wrześniu. Sprawa w sumie dawno już znana - powstał na temat nawet polko-rumuński serial, o niebo lepszy od tej szmiry. Gdy w pierwszy odcinku agentka ginie uduszona przez Niemców w swoim mieszkaniu, inni bohaterowie mówią "Straszna śmierć". Oni chyba nie mają pojęcia, co to znaczy straszna śmierć. Postaci szaty rozdzierają po wydaleniu sowieckiego szpiegu do jego kraju - a co miały zrobić polskie władze, swoich wrogów głaskać po głowie? Ot, i tak spartolili ten serial.

Zaraz, to ogladales film z dubbingiem czy nie? Bo jak oceniasz aktorstwo, to chyba nie mowisz o wersji z dubbingiem?

użytkownik usunięty
gadd

Czy aktorstwo to tylko artykulacja głosowa? Aktorstwo to także warsztat, zachowanie, mimika. A to było po prostu tragiczne.

Aktorstwo to głównie głos. Dopiero do niego dopisuje się całą resztę. W każdej szkole aktorskiej to Ci powiedzą. Dlatego tak bardzo boli dubbing...

Zgodzę się. Serial strasznie nudny, a do tego te okropnie brzydkie angielskie aktorki... Brrr!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones