PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678841}

Szpital

3,4 4 259
ocen
3,4 10 1 4259
Szpital
powrót do forum serialu Szpital

Skoro to coś ma tak dużą oglądalność, to jak o świadczy o naszym społeczeństwie?

użytkownik usunięty
adam_1909

Dokładnie, oglądają to na odmóżdżenie się

ocenił(a) serial na 1

Mi się wydaje, że te wszystkie seriale oglądają tylko emeryci. Nie wiem jak to jest u innych, ale mnie te seriale po prostu denerwują i nie dałbym rady oglądać dłużej niż 5 minut. Na odmóżdżenie to lepsze są jakieś Wiadomości czy inne serwisy informacyjne.

ocenił(a) serial na 1
vasyl_3

Na odmóżdżenie najlepsze są Fakty TVN. Pranie mózgu gwarantowane.

Na odmóżdżenie sie to bajki można sobie włączyć albo animal planet. Nikt normalny nie ogląda tego syfu, bo to świadczy o braku inteligencji.

ocenił(a) serial na 10
adam_1909

Nie świadczy gorzej, niż kosmicznie wysoka popularność programów z udziałem celebrytów.

@kassssssska, nie ma czegoś takiego jak "brak inteligencji". Inteligencję można opisywać w różny sposób, ale aby mówić o jej braku, czyjś iloraz inteligencji musiałby wynieść 0. Iloraz nie może wynieść 0, skoro mówimy tutaj o wzorze (wiek umysłowy/wiek życia)*100; wiek umysłowy nie może mieć wartości zerowej.

ocenił(a) serial na 1
adam_1909

Oglądalność tego ,,serialu"+ poziom czytelnictwa w Polsce=przyszły dorobek intelektualny tego kraju

adam_1909

witam
w 99 odcinku dziewczyna ta co leci do matki z podpisem o działke
wiem ze to film ale czy zawsze musi byc krzyzyk?
d;a mnie to paranoja
chodzi mi krzyzyk na szyji
nie jestm tak bardzo wierzacym ale dla mnie to paranoja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones