PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31781}

Sztorm stulecia

Storm of the Century
7,7 8 509
ocen
7,7 10 1 8509
Sztorm stulecia
powrót do forum serialu Sztorm stulecia

opis spojleruje

ocenił(a) serial na 10

Co za cymbał zrobił opis tego filmu że zdradza cały sens fabuły??????????

ocenił(a) serial na 9
tiglatpilesiar

no dokładnie. Na szczęście ten film oglądałem z 7 lat temu i odświeżyłem go sobie wczoraj na cda. Dzisiaj wchodze na filmweba i cieszy mnie fakt, że tego nie czytałem 7 lat wczesniej przed seansem.

tiglatpilesiar

Zdziwiony??
No, proszę cię. Filmweb przecież bryluje właśnie w takich głupkowatych opisach, które dzielą się na trzy kategorie:
1. Głupkowaty opis składający się z jednego zdania, w którym recenzent chce zawrzeć wszystko.
2. Głupkowaty opis zdradzający fabułę lub zakończenie.
3. Opis właściwy, mający na celu zachęcenie potencjalnego odbiorcy.
UWAGA!!!
Kategoria trzecia bardzo rzadko spotykana, statystycznie mniej niż 1% wszystkich opisów.
p.s. Dobra rada - nie czytaj opisów lub zdaj się na opinię znajomych albo ("nie kcem ale muszem to powiedzieć") czytaj opisy na portalach konkurencji.

ocenił(a) serial na 10
leifysbrutalson

haha :D zgadzam sie z Tobą w 100%

tiglatpilesiar

Oceniłeś na 10.
Mogę wiedzieć, dlaczego??
Film jest rzeczywiście rewelacyjny, ale zgodnie z nomenklaturą FW dziesiątka przysługuje arcydziełom. Na prawdę uważasz, że nie może powstać nic lepszego???

ocenił(a) serial na 10
leifysbrutalson

Wiesz, ocena filmu jest zwykle czyms subiektywnym. Dałem 10 ponieważ niesamowicie oddano tutaj klimat książek S. Kinga - tak w kwestii operatorskiej jak i tempa samej narracji. I tak - uważam ze nie powstanie żadna lepsza wersja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones