PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90364}

Tajemnice Smallville

Smallville
7,1 36 041
ocen
7,1 10 1 36041
6,8 4
oceny krytyków
Tajemnice Smallville
powrót do forum serialu Tajemnice Smallville

Nazwa piosenki

ocenił(a) serial na 10

Chyba wrócę do tego serialu ; ) brakuje mi go.... dzisiaj obejrzalem 1 sezon 1 odc i lecial tam
kawalek piosenki w 44 min i 16 sek znam moze ktos jak sie nazywa?

ocenił(a) serial na 9
Salvatore20

Salvatore20, czy chodzi Ci o scenę, w której Clark patrzy przez teleskop? Jeżeli tak to szczerze mówiąc to wydaje mi się, że jest to muzyka skomponowana na potrzeby serialu.

ocenił(a) serial na 10
Katarynka_1

Nie, chodzi mi o scene kiedy Lana wraca z balu a Clark mowi dziekuje za taniec Lana,mowiac te slowa opiera sie ręką,a lana nagle sie obraca.

ocenił(a) serial na 10
Katarynka_1

Everything by Lifehouse chodzilo mi o tą ; ))) w tej piosence jest jeden fajny refren zaczyna sie od 3;55 minuty ; )

użytkownik usunięty
Salvatore20

45:22!! :) A ja sobie myślałem, "o co mu chodzi...?" ;D Może to drobiazg, ale jednak ponad minuta różnicy...

ocenił(a) serial na 8
Salvatore20

Serial fajny jest ale ma braki oglądam 2 sezon właśnie. Clark deszcz meteorytów wszystko ok ale brakuję urywków w serialu np. Jak jego planeta jest niszczona przez bombę chemikalia czy technologię, powinno być pokazane urywki jakieś jak w Supergirl z jakiej planety Krypton co się z nią stało że został wysłany miał być ostatnim władcą swojej planety itd. kolejna rzecz Whitney'a Fordmana ok pojechał na wojnę ale mogli jakieś urywki pokazać go z wojskiem jak walczą jak zostaję ranny postrzlony i umiera może będzie pokazane potem nie wiem jestem przy 2 sezonie odcinka 10 . Gdyby te urywki minutowe pokazane serial był by pełniejszy i na bardzo wysokim poziomie tak to jest na średnim a szkoda bo pomysły dobre tylko niedopracowane do końca kto ze mną się zgadza like łapkę w górę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones