PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142447}

Tajemnicze złote miasta

Les Mystérieuses Cités d'Or
7,9 5 184
oceny
7,9 10 1 5184
Tajemnicze złote miasta
powrót do forum serialu Tajemnicze złote miasta

Esteban et Zia ŕ la recherche des 7 Cités d'Or tytuł kontynuacji.Lecz po zobaczeniu tego. http://www.dailymotion.com/video/x1ju7e_esteban-et-zia-et-les-7-cites-dor_shortf ilms .To już nie to samo co kiedyś.Nigdzie nie mogłem rozpoznać Tao.Dla wiadomości zrealizowali to tylko Francuzi.

Satou_Kain

To chyba nie to co zapowiadaja. Na plakacie główne postacie choc w 3d to bardziej przypominały orginal ;]

ocenił(a) serial na 10
estEban_2

To nie jest to co zapowiadają tylko Francuzi zrobili sobie własną kontynuacje.

ocenił(a) serial na 10
Satou_Kain

Och to jest tak okropne, że aż muszę włączyć sobie jakiś normalny odcinek, co by mi to psychiki nie zniszczyło. Co za krzywda i żal, Esteban wygląda tu jakby miał zespół Downa. Jestem bardzo ciekawa, co z pełnometrażowym filmem, bardzo chciałabym to zobaczyć. Niestety w sieci nie ma żadnych konkretnych informacji na ten temat. Mam tylko nadzieję, że jeśli pojawi się w kinach to zachowa urok klasycznej wersji. Jeśli tak, to już nie mogę się doczekać ;3

ocenił(a) serial na 10
whip_zip

Też mam nadzieję,że jak wyjdzie film to żeby zachowali ścieżkę dzwiękową z oryginału bo na prawdę nie widzę innej ścieżki dzwiękowej to tego anime.I żeby następne sezony trzymały ten klimat.Niech nie spieprzą tego i nie sprawią,że Zia będzie cycatą idiotką.Charaktery muszą pozostać te same.

Satou_Kain

najlepiej żeby nic nie zmieniali: kreska, wiek bohaterów, dubbing angielski (jest świetny) no i rozwalająca muzyka :D a najlepiej niech zrobią kontynuację na 346543785693786 odcinków - oczywiście w stylu lat 80. 90. a nie dzisiejszych gówien... pozdrawiam Fanów produkcji :D

użytkownik usunięty
whip_zip

Bo to tak, jak ktoś usiłuje być świętszy od samego papieża - to jest ekranizacja książki.

ocenił(a) serial na 10
Satou_Kain

Witam wszystkich. Powyzsza seria nie ma na szczescie nic wspolnego z oryginalnymi "Zlotymi miastami". Sam oryginalny tworca Jean Chalopin negatywnie wypowiedzial sie na ten temat jako podpiecie sie pod klasyczna serie w celu zarobienia kasy. "Esteban et Zia" bazuje po prostu na ksiazce Scotta O'Della. Na szczescie projekt zostal zawieszony po kilku odcinkach. Oficjalna kontynuacja ma zadebiutowac w 2011 roku w postaci 3 serii po 26 odcinkow (tworzony jest tez film kinowy). Bohaterowie maja podrozowac po azji i prawdopodobnie afryce. Projekt postaci jest ten sam (francuzi wykupili prawa od japonczykow) a seria ma byc bezposrednia kontynuacja, nie jakies xx lat pozniej itp. Po kilku screenach ktore widzialem, musze stwierdzic, ze oddaja klimat starej serii, wiec prawdopodobnie mozna sie spodziewac przyzwoitej kontynuacji. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
Kriss de Bielau

a gdzie można znaleźć te screeny i jakiekolwiek informacje na ten temat?

ocenił(a) serial na 10
Nesca18

http://en.lescitesdor.com/actualite/mco2/mco2japanexpo.php
Na powyzszej stronce jest nieco informacji, screenow i wywiadow nt nowej i starej serii.

ocenił(a) serial na 10
Kriss de Bielau

Ta kontynuacja nazywać się będzie "Mysterious Cities of Gols 2" i ma pojawić sięna wiosnę 2012

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Mysterious_Cities_of_Gold#Sequel

ocenił(a) serial na 10
Wiencor

To wygląda jak kolejna kretyńska bajeczka robiona dla dzisiejszych dzieci. Jak oglądam ten trailer to grupę docelową jeśli chodzi o wiek odbiorcy odebrano w granicach 5 lat. Oryginał jest kreskówką mogącą trafić do człowieka w każdym wieku. W każdym bądź razie jak w tym trailerze usłyszałem jej melodie, a mianowicie te "Esteban u la la la... Zia u la la la" to mam ochotę zapaść się pod ziemię.

KinoManiack

To co widzisz w pierwszym poście to nie jest to co bedzie miec premiere w 2012 roku :) na szczęście...

Wiencor

I jak, jest już zrobiony ten nowy serial i film? :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones