PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614988}

Tajemny krąg

The Secret Circle
7,1 20 183
oceny
7,1 10 1 20183
Tajemny krąg
powrót do forum serialu Tajemny krąg

2 sezon

ocenił(a) serial na 10

Czy wiadomo czy będzie 2 sezon serialu? :)

ocenił(a) serial na 8
paula151515

Niestety nie będzie 2 sezonu ;(

ocenił(a) serial na 10
Liv_B

Wie ktoś dlaczego? Dziwnie się skończył 1 sezon , dziwne ,że 2 nie będzie...:(

ocenił(a) serial na 8
nick6

To chyba przez zbyt małą oglądalność :/ A szkoda bo serial zaczął się rozkręcać, a końcówka ostatniego odcinka aż się prosiła o kontynuację wątku Blackwellów w 2 sezonie. No ale niestety, serial został anulowany ;c

ocenił(a) serial na 10
Liv_B

Dokładnie końcowe odcinki zaczęły wkręcać nieźle. Szkoda , szkoda...

ocenił(a) serial na 10
nick6

bardzo szkoda...

megaami

a jak sie skonczyl 1 sezon ? bo nie d otrwalem do konca, i kto sie okazal 2gim dzieckiem ojca cassie

ocenił(a) serial na 6
sparda1804

Diana

ocenił(a) serial na 10
sparda1804

plus ojciec miał 4 innych dzieci i chcial znich zrobic krag ale cassie i diana go zabily xdd

ocenił(a) serial na 8
Liv_B

Telewizja ABC potwierdziła że nie planują drugiego sezonu ( i to ponad rok temu ), ze względu na duże wydatki i zbyt małą oglądalność ... Porażka jakaś :c

marvelmylife

Nie dziwie się, że mała oglądalnośc. Oglądałam to z nudów.

ocenił(a) serial na 8
_Hungry_

Jednym się podobało, a innym nie. Ja osobiście byłam wielką fanką, zarówno serialu jak i książek także wiesz :)

marvelmylife

Dla fanow ksiazek serial to na pewno byla radocha. Dla mnie serial byl sredni. Nie zaciekawil mnie az tak bardzo,zeby caly dzien sleczec przed telewizorem i ze znieciepliwieniem czekac co sie wydazy. NAWET nie bylo zadnych przystojnych chlopakow. No... ten jeden Jake(brat tego, co mieszkal obok Cassie, nie wiem,czy dobre imie dalam) byl znosny.
Najbardziej podobala mi sie Phoebe Tonkin i jej akcent, i to chyba jedyna rzecz, ktora byla plusem tego serialu.
Po obejrzeniu chyba 16 odcinkow poddalam sie,bo znalazlam lepszy serial.

ocenił(a) serial na 8
_Hungry_

Masz racje, dla mnie nawet Jakie nie byl niewiadomo jakim ciachem, i tak jak ty ogladalam ten serial tylko dla Phoebe i Britt. Czytalam ksiazki, i calkowicie roznia sie od serialu. Jedynym powiazaniem miedzy nimi sa nazwiska bohaterow, nic wiecej. W sumie zaluje ze nie bedzie 2 sezonu, ale jakos nie jestem niewiadomo jak zalamana z tego powodu :)

ocenił(a) serial na 7
paula151515

Tu podają, że drugi sezon ma być 1 czerwca 2014!!

http://www.imdb.com/title/tt1837654/episodes?season=2&ref_=tt_eps_sn_2

Ktoś coś wie na ten temat więcej?

ocenił(a) serial na 7
LunaAmelia

Wow Całkiem fajnie by było gdyby stworzyli 2 sezon. Pierwszy nawet nie miał zakończenia.

ocenił(a) serial na 10
LunaAmelia

Super..! 2 sezon musi być ! przeczytałam książkę i momo, że różni się od serialu to uważam,że jest świetny :)

ocenił(a) serial na 10
LunaAmelia

Tak się cieszę, że jest szansa na 2 sezon. Piszcie jeśli ktoś wie coś więcej na ten temat :)

ocenił(a) serial na 10
LunaAmelia

Na tej stronie podają date Jan. 1, 2014. Jest to 1 stycznia, a nie czerwca . :)
Czyli niby zostały 2 dni. :>

LunaAmelia

Chcę!!!! <3 Obejrzałam sezon w ciągu tygodnia i niesamowicie się wciągnęłam. Poszukałam nieco w necie, raczej nie będzie 2 sezonu. Nawet na fb Save Circle nikt nic nie wie.Każdy tylko pisze, że fajnie by było, że może jednak, ale producenci zrezygnowali.

LunaAmelia

No i mamy 1 styczen i jak wiecie cos na temat 2-giego sezonu ???

ocenił(a) serial na 10
Moridin_3

maja zacząć kręcić 1 czerwca ;)

użytkownik usunięty
Aniek_xd

Skąd to info???

ocenił(a) serial na 10

http://www.imdb.com/title/tt1837654/episodes?season=2&ref_=tt_eps_sn_2 <3

użytkownik usunięty
Aniek_xd

Jeżeli to jedyne źródło, to w takim razie ktoś sobie zażartował. Poza tym pytałam skąd wiesz o dacie kręcenia.

ocenił(a) serial na 10

ja o niczym nie wiem.. przekazuję Ci tylko inf. z góry. -.- ogar. popytaj tych na górze, może Ci coś powiedzą. ;d

użytkownik usunięty
Aniek_xd

http://media.tumblr.com/6a3e068656a2bbc448fd3218000422fb/tumblr_inline_mgp6hxFV3 61raqsyv.gif
Ogarnij swoje wypowiedzi.

ocenił(a) serial na 10

mówię co jest na gorze. jak nie umiesz czytać to twó problem.
gimbaza -.-

użytkownik usunięty
Aniek_xd

Dziewczyno, jaki masz problem? Info z góry? Na górze jest podana data PREMIERY z imdb, nie data kręcenia serialu. Naucz się korzystać z imdb, czytać ze zrozumieniem posty i pisać (wyluzuj trochę i sprawdzaj literówki), dopiero potem się wypowiadaj. Po słowie "gimbaza" widzę z kim mam do czynienia, więc rezygnuję z jałowej dyskusji. Bez pozdrowień.

ocenił(a) serial na 10
LunaAmelia

o mój boże dzięki ci za wysłuchanie mych modlitw teraz wiem że istniejesz

paula151515

Będzie na 100 ;)

ocenił(a) serial na 10
klauduss10

potwierdzone? :D

ocenił(a) serial na 10
klauduss10

Skąd wiesz?

ocenił(a) serial na 10
klauduss10

No właśnie skąd wiesz ? Potwierdza to ktoś ?
Bo jak na razie widzę same ploty krążą, a szkoda bo serial bardzo fajny !

ocenił(a) serial na 9
Renata_Polek

oglądałam chyba każdy serial młodzieżowy, uwielbiam świat seriali ale są takie w których się po prostu zakochuje jak ten i nie rozumiem jest tyle chłamowatych seriali które mają po 5 sezonów a ten skończył sie po 1 ! SZKODA ŻE TO TYLKO PLOTKI :'(

ocenił(a) serial na 8
Magda_1_2

zgadzam się w 100 % z twoją wypowiedzią.Jakieś szmiry wytrzymują ileś sezonów a serial który tak mnie wciągnął , zakończyli bezsensownie ... było by super gdyby się okazało że to nie tylko plotki

ocenił(a) serial na 10
paula151515

Ma być 2 sezon tylko ma go zrobić podobno BBC

ocenił(a) serial na 7
elena17g

skąd te informacje

ocenił(a) serial na 7
theszymonfilipiak

Wiadomo coś o 2 sezonie??

ocenił(a) serial na 7
elena17g

Kiedy?

ocenił(a) serial na 10
Filmomaniaczka15

No i co jest 2015r. i 2 sezonu nie ma a taki genialny tak mnie wciągnęło ostatni odcinek 1 sezony skończył sie bezsensownie. To skoro 2 sezon miał byś 1 czerwcza 2014r. a jest 13 sierpnia 2015r. to chyba juz nie bedzie

ocenił(a) serial na 8
amelapamela

Jest 2016 i wciąż nic ?

ocenił(a) serial na 10
JohnyBravo_filmweb

Jest 2017 październik i nadal nic

ocenił(a) serial na 9
dzelkaaaa

nadal nie ma...

ocenił(a) serial na 10
amelapamela

Thomas Dekker dodał na instagrama zdjęcie dotyczące serialu, może jest nadzieja na nowy sezon.. zobaczcie ostatnie zdjęcie:)

paula151515

Jest już sezon 2 obejrzałem wszystko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones