PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614988}

Tajemny krąg

The Secret Circle
7,1 20 183
oceny
7,1 10 1 20183
Tajemny krąg
powrót do forum serialu Tajemny krąg

czy was też tak drażni ta melodia?? nie wiem jak wam ale mi działa masakrycznie na nerwy
mimo, że trwa tylko kilka sekund;/

ocenił(a) serial na 4
nati2140

Popieram! Jest straszna. Brzmi jak z horroru, gdzie głównym bohaterem jest małe dziecko. Kiepsko im to wyszło.

Goszka_

Z horroru? Zabawne. :/ Łatwo się boicie w takim razie.

ocenił(a) serial na 4
wonderful348

Nie powiedziałam czy z dobrego horroru.

ocenił(a) serial na 7
Goszka_

właśnie z jak z takiego niskobudżetowego horroru który nie jest wart nawet uznania jako coś choćby odrobine strasznego. Takiego bardziej bawiącego niż zalatującego lekką grozą

Goszka_

przypomina te dwie śpiewające dziewczynki z koszmaru z ulicy wiązów :P

nati2140

Jest okropna. Specjalnie wyłączam dźwięk żeby tego nie słyszeć. Ale w sumie nie wiem czemu, coś w niej jest takiego wnerwiającego. A u was jak to jest?

ocenił(a) serial na 10
smietanazla

Fajna jest. Taka magiczna :-)

slonko95

Mnie jakoś mega wkurzała, nie potrafię wyjaśnić przyczyny xD

nati2140

Ta nuta jest super

nati2140

TAK! Nie lubię, bardzo! Wcale nie robi wrażenia horroru, choć taki ma zamiar. Na na na na na~ Głupi głos, bez podkładu, jakoś tak nie na miejscu i w ogóle dajcie spokój, słabe... Poza tym jeszcze strasznie denerwuje mnie ta cała Faye. Wytłumaczę bo zaraz będzie rykoszet argumentów obronnych. Odrzuca mnie ta śliska irytująca pseudo-powabna, na siłę kokieteryjna (choć wcale tak nie jest) narzucająca się osoba; ok, taki ma charakter, ale w połączeniu ze sposobem w jaki aktorka ją gra- nie znoszę tego...

Toshiroyuki

Moim zdanie Cassie też jest irytująca .

nati2140

Na na na na xD haha teraz caly czas mi ta melodia w głowie siedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones