PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498821}

Tancerze

6,0 16 435
ocen
6,0 10 1 16435
5,0 3
oceny krytyków
Tancerze
powrót do forum serialu Tancerze

Na początku myślałam, że z Sylwią będą tworzyć ładną parę, nawet w ciszy im kibicowałam choć to tylko serial. Teraz jednak zmieniłam zdanie, Piotrek bezprzerwy gra na dwa fronty i mimo wszystko jest fałszywy. Dorota czuje się zraniona, bo on kocha Sylwię, a Sylwia cały czas żyje w niepewności, a on zamiast ją utwierdzać w swoim uczuciu, nie rezygnuje z Doroty.
Powinien zostać sam. Zarówno Sylwia jak i Dorota zasługują na kogoś lepszego.

AnyaMilton

Piotr Zmienił się w tym sezonie o 180 stopni...
niestety na gorsze. Najpierw był miły szanował dziewczyny i troche niesmiały a teraz ? masakra

ocenił(a) serial na 8
...Misiex...

Według mnie Piotrek to ciepłe kluchy... rzeczywiście zmienił się raz kocha tą raz tamtą a potem powrotem tą ... nigdy go nie lubiłam ;D

ocenił(a) serial na 10
AnyaMilton

może przy Marcie trochę się ustatkuje... a Dorota i Sylwia zasługują na kogoś lepszego niż szkolnego Don Juana...

ocenił(a) serial na 8
AnyaMilton

Dla mnie wraz z odejściem Sebastiana odszedł też "stary" Piotr, a na jego miejsce w 3-cim sezonie przyszedł ktoś zupełnie nowy. To jedyne dla mnie sensowne i wiarygodne wytłumaczenie tego jak ktoś może się zmienić o 180 stopni i być w 150% inną osobą. To jest nie możliwe, człowiek nie zmienia się tak diametralnie, i zawsze wyjdzie jego prawdziwa natura, mimo jak próbuje grać złego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones