PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 525
ocen
7,8 10 1 46525
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
użytkownik usunięty
paperflowers_2

Nie ma jeszcze żadnych informacji odnośnie 5 sezonu. Widziałam tylko jedną rzecz na twitterze, mianowicie Jeff planuje przywrócić 1-2 former characters czyli byłe postaci, ktore nie występowały w 4 sezonie. Plotki mówią, że chodzi tu o Deucaliona dla którego to Jeff zostawił otwarty wątek. Teraz moje myśli kręcą się wokół postaci Jennifer/Daracha, ze względu na to, że obsada chce powrotu Haley Webb bo wszyscy ją pokochali. reszta sam Jeff wspominał coś o tym w jednym z dawnych wywiadów.

Co do fabuły 5 sezonu to scenarzyści i Davis są w toku jej tworzenia. Sam Jeff mówił, że coś mu już chodziło po głowie od emisji ostatnich odcinków 4 sezonu (pomysł na 5 sezon). Także moim zdaniem są w bardzo wstępnej fazie tworzenia całej historii (szkice, ustalanie miejsc kręcenia, kto będzie głównym złym itp.) lub Davis sporządza notatki ze swoich myśli :)

ocenił(a) serial na 7

Jak dla mnie Alison mogłaby z martwych wstać. Było by fajnie. Brakuje jej w show.

przecież na koniec 12odc s3 Peter pod Nemetonem dobił Daracha i nagle z martwych stanie to już lepiej żeby Ali wstała tak jak Kate ale jako dobra taka jak była wcześniej dla mnie sezon4 był najsłabszy sezon1 był zdecydowanie the best

paperflowers_2

słyszałam, że fabuła ma się skupić na Desert Wolf, czyli prawdziwej matce Malii. ale choć tumblr od tego huczy (niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu), to informacje te nie są potwierdzone, Jeff jedynie powiedział, że rozwinie ten wątek.

ocenił(a) serial na 8
fucking_positive

Oby nie. Wystarczy, że i tak ten sezon był sporo o Malii, a przecież była nową postacią. To jakby kolejny miał być o jej matce i o niej samej... never.

ocenił(a) serial na 8
aga160233

Never!

Ja liczę na wątek Parrish&Lydia i żeby było go dużo :)

ocenił(a) serial na 8
aneant89

Ja też. Ludzie mówili, że to dobrze, iż Lydia w 4 sezonie nie będzie z nikim i skupią się na jej mocach, a z tego wyszła taka chała, że lepsze były właśnie te wątki, gdy z kimś bajerowała ;P Poza tym Ryan jest fajniutki, więc będzie miło patrzeć na takowe sceny ;>

ocenił(a) serial na 8
aga160233

Podoba mi się jak oni ze sobą przebywali w tym sezonie, nie miało to podtekstu romantycznego. Ale zwrócili na siebie uwagę. Parrish uratował Lydii życie, wierzył jej i ufał. Chyba jako jedynej z całej ekipy. I ta scena z Argentem w kanale 11 odcinku jak mówił, że go nie zna, ale Lydia opowiedziała mu o Alison a to znaczy, że spędzali ze sobą czas gdy my tego nie widzieliśmy. Na końcu jak L przyniosła mu bestiariusz i powiedziała takim lekko niepewnym głosem, że chciałaby mu pomóc dowiedzieć się kim jest. Było w tym coś takiego fajnego. Wszystkie jej dotychczasowe związki były skupione na seksie nawet ten z Jaksonem, wszystko kręciło się wokół miłości fizycznej a tutaj widać zaczyna się od przyjaźni, od zaufania. Bardzo mi się ten pomysł podoba. W ogóle jestem zwolenniczką tego, żeby ich relacje rozwijały się trochę poza kadrem, żebyśmy mogli z ich gestów czy słów wywnioskować, że spędzają razem czas i rozmawiają.

ocenił(a) serial na 8
aneant89

Ładnie to napisałaś. Mam nadzieję, że Jeff też będzie tego zdania ;)
Aaaa i byłoby dobrze, jakby zgrabnie poprowadzili dalszy wątek Petera. Akurat lubię jego postać i najciekawsze sceny to dla mnie właśnie z Lydią i Peterem, czy razem, czy osobno ;D

ocenił(a) serial na 9
aga160233

A wiadomo kiedy mniej więcej rusza 5 sezon?

ocenił(a) serial na 8
sailorjupiter

W czerwcu 2015 ;)

użytkownik usunięty
aga160233

O to to to :) Peter powinien uciec z Eichen House razem z innymi "pacjentami" i nękać Lydię w koszmarach sennych ;)

ocenił(a) serial na 5

To by zrobiło z Petera jakieś realne zagrożenie, a on przecież nim nie jest od pierwszego sezonu. W zasadzie już sama nie wiem po kiego wała Peter w ogóle jeszcze jest w tym serialu :D

użytkownik usunięty
deathmaster

Właśnie dobrze jakby był takim zagrożeniem, jakby więcej działał niż siedział w mroku i snuł swoje złowieszcze plany. Pewnie dlatego, że Jeff chce nam jeszcze bardziej pokomplikować jego postać ;p

ocenił(a) serial na 5

Peter to powinien być zagrożeniem już od dawna i przez to ciągłe zwlekanie nawet jeśli zostanie głównym przeciwnikiem sezonu, to nie zrobi to na mnie żadnego wrażenia.
Jeff chciał nas zaskoczyć, skłonić nas do zastanowienia się, co takiego Peter knuje i kiedy ta bomba wypali. No i wypaliła. Niczym kukurydza na rozgrzanej patelni :D
Wuja mnie już obchodzą plany Petera, bo za długo kazali mi na nie czekać :D

ocenił(a) serial na 8
deathmaster

Bo ma czarujący uśmiech! To proste przecież xD

ocenił(a) serial na 5
aga160233

Fajnie jest popatrzeć, ale trochę szkoda potencjału postaci :D

ocenił(a) serial na 8
deathmaster

A to to racja. W 1 i 2 sezonie jego postać wydawała się strasznie ciekawa, bo realizował konsekwentnie swoje plany. Przez resztę sezonów tak się pałętał i dopiero w tym wyskoczył nagle z mega pomysłem podkradnięcia mocy Scottowi. A to takie wszystko było naciągane. Zwłaszcza ta współpraca z Kate i jej kościami. Nudy xd

użytkownik usunięty
aga160233

On powinien niby "zauroczyć" Kate, przekonać ją żeby mu pomogla (dobra, zrobił to) a później ją nagle zabić np. w ostatnim odcinku 4 sezonu. Spoko mógł powiedzieć jej, że chce zabić Scotta i ona by się tym zajęła, wszyscy włącznie z Peterem ruszyliby na ratunek i Peter zamiast usilować zabić Scotta z dziwnych pobudek powinien sam albo z nie wiem, Malią znaleźć Kate i ją utłuc na oczach watahy Scotta i byłby happy ending ze śmiercią jednej z najbardziej - o ile nie najbardziej - wkurzających postaci.

ocenił(a) serial na 8

Ale plush bombki strzelił i tak nie jest xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones