PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 520
ocen
7,8 10 1 46520
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Hej
Obejrzałem 1 sezon i połowę 2. Po tym serial zaczął mnie dość nudzić. Czy jest warto dalej oglądać i akcja dalej się rozwija?

frems

Obejrzyj ostatni odcinek tego 2 seznu(bo już mniej -więcej wiesz o co c'mon) i skacz na trzeci ;)
Ja osobiście drugi obejrzałam chyba tylko dla postaci Stilesa, który ratuje bardzo ten serial :) A potem już serial ratuje się w miarę sam :)

użytkownik usunięty
hordra

Mnie tez nudził wlasnie w tym momencie, ale wytrwałem i wg mnie 3b najlepszy, Stiles tam jest główna gwiazda.

ocenił(a) serial na 10
frems

zdecydowanie warto :)

ocenił(a) serial na 8
frems

Właśnie zaczęłam oglądać 3 sezon i muszę przyznać, że jest MEGA...po prostu wow :D Jak dotąd najlepszy. Akcja rozkręca się praktycznie od samego początku. Zdecydowanie warte dalszego oglądania :)

frems

TAK.

ocenił(a) serial na 8
frems

lol xD no pewnie 3 sezon jest najlepszy , najwięcej krwi , alf , akcji najmroczniejszy ! MUSISZ TO ZOBACZYĆ :)

nea_filmweb

A mi 1 sezon średnio się podobał. Dopiero od 2 jest dobrze(jest po 8 odcinkach). Skoro w 3 jest dużo lepiej to nic tylko dalej oglądać.

ocenił(a) serial na 10
kamilx98

Według mnie 1 sezon był trochę do dupy... gdyby nie to, że uparłam się, iż obejrzę do końca, to dawno bym już skończyła. I cieszę się, że nie przerwałam, ponieważ później jest tylko lepiej, choć wkurza to, iż wiele aktorów odchodzi :( Jest to oczywiście tylko moje zdanie.

ocenił(a) serial na 9
frems

warto! według mnie sezon 3 jest najlepszy :)

ocenił(a) serial na 9
frems

nie ma się nad czym zastanawiać OGLĄDAJ
3 sezon WYMIATA, zwłaszcza 3b

ocenił(a) serial na 10
frems

Warto oglądać :)
3 sezon jest naprawdę świetny.

frems

A ja bym powiedziala, ze jezeli 1 i 2 Cie znudzila to nie warto dalej ogladac. Wszystko jest kwestia gustu, mi sie sezon 1 i 2 bardzo podobal. Nie wiem co w 3 mialoby byc na tyle lepszego i innego, zeby ktos komu sie nie podobala 1 i 2 przekonal sie do dalszego ogladania ;)
Mnie znudzila np Gra o Tron, a tez slyszalam takie glosy, zeby dalej ogladac... Ogladalam i nudzilo mnie jeszcze bardziej :P
Ale np w przypadku Dextera odwrotnie, po 5 odcinku wkrecilam sie na maksa ;)

ocenił(a) serial na 10
Krwawa_Orlica

Mi pierwsze 2 sezony się średnio podobały, podczas oglądania 1 raz przerwałem oglądanie, później w przypadku drugiego - to samo, nie trawiłem blondasa który gra teraz w Arrow, do tego bardzo brakowało fajnych postaci - wątek romansu łowczyni i wilkołaka był conajmniej denny i oklepany. Od sezonu 3 wszystko zaczęło się robić coraz ciekawsze i tak w momencie rozpoczęcia 3b zostałem ultra fanem teen wolfa i z odcinka na odcinek serial robił się coraz lepszy aż do początku 4 sezonu (Strata 2 postaci bardzo bolała, nienaturalne wprowadzenie Malii i jej związku bardzo irytujące i wskrzeszenie suczy na minus) ale 4 sezon i tak jest lepszy od 1 i 2.

Pierwsze odcinki z Kirą, Issac - toż to było tak genialne, że masakra. Do tego Derek i Stiles w s3, Trener! xD

Artemisek

No widzisz, wszystko jest kwestia gustu. I jeszcze zalezy dla kogo glownie ten serial ogladasz. Ja uwielbiam postac Dereka. Dlatego mi podobaly sie najbardziej pierwsze 2 sezony (on mi sie najbardziej w nich podobal), a akurat 3b najmniej.
A akurat watki romansowe to ja bym wszystkie najchetniej wyciela, a najchetniej te homoseksualne :P

ocenił(a) serial na 10
Krwawa_Orlica

Pierwsze odcinki 3b były bardzo naładowane humorem, aż dziwi mnie że Ci się nie spodobały - ja za Derekiem nie przepadam dla tego też pewnie 1 i 2 mnie nie zaciekawiły. Zapewne ma to związek z tym, że jestem chłopakiem dla tego siłą rzeczy interesują mnie inne postaci.

Artemisek

Spodobaly mi sie. Mi sie caly serial podoba ;)
Chociaz nie wiem czy bede kontunuowac sezon 5 i dalej, z oczywistyego powodu :P
A ze Tobie inne postaci bardziej sie podobaja o akurat dobrze o Tobie swiadczy :D

ocenił(a) serial na 8
Krwawa_Orlica

Ja jestem w 10 odcinku 2 sezonu i myślę, że faktycznie serial zrobił się troszkę nudnawy. Nie podoba mi się to, że jak na razie ma tylko dwa wątki - Lydii no i tego Jacksona - Kenemy! Jednak myślę że Stiles faktycznie ratuje serial, więc wytrwam już te dwa odcinki i wierzę wam na słowo że 3 jest warty oglądania!

frems

Warto! 3 sezon jest mega. Bardzo mocno wciąga! <3
Muszę jeszcze raz obejrzeć :P

użytkownik usunięty
frems

Warto zobaczyć cały 3 sezon ale 4 juz nie polecam, za bardzo zrąbali w tym sezonie postaci i pomieszali wątki

frems

*** UWAGA SPOJLER ***

Wiem ze na kazdego wplywa to inaczej ale nie widze zeby komukolwiek bylo szkoda ze zginal jeden z blizniakow i Alison.. tak wiem ze to nie byly glowne postacie ale mimo wszystko jakos sie bardzo wkurzylem jak sie to stalo ...co sadzicie?

P.S przestalem ogladac ten serial przez to.

ocenił(a) serial na 7
NyNoJerema

spokojnie Alison zawsze może wrócić jak to powiedział Jeff, a Ethan albo Aiden (chyba nie Aiden bo on zginął, ale nie mam pewności który to) wróci już w pierwszych odcinku 5 sezonu :) oglądaj bo warto

NyNoJerema

Kazdy ma ulubione postacie ;) Ja sie zastanawiam czy bede kontunuowac ogladanie 5 sezonu bez Dereka. Chyba tylko dla Stilesa, ktory jest nieziemski (uwielbialam ich wspolne sceny - kto ich nie lubi...).
Ale akurat Allison nie lubilam, cieszylam sie ze zeszla. Bardziej ucierpialaby fabula bez Lydii moim zdaniem ;)

ocenił(a) serial na 8
frems

Koniecznie kontynuuj. Trzeci i czwarty sezon moim zdaniem miazga ;)

ocenił(a) serial na 5
frems

szkoda czasu...

ocenił(a) serial na 8
frems

Warto kontynuować dla samego sezonu trzeciego.
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
Jak dla mnie po śmierci Alison, odejściu Dereka, braku Petera serial jest całkowicie inny. Teraz brak mi tego starej paczki, chociaż Liama i resztę też całkiem lubię. Teraz jest coś nowego. Wiadomo, ze życie idzie naprzód i lada lecą bohaterom więc musieli wprowadzić młodsze "stado" :)

frems

nie marnuj swojego życia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones