PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 522
oceny
7,8 10 1 46522
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Na plus, że jednak Derek nam żyje :) Dla mnie to ważna postać i źle by mi było na sercu jakby go
uśmiercili. Doczekałam się walki Peter'a i Scotta :)
Natomiast na minus jest scena "Derek umiera" bo nawet nie zdążyłam się porządnie rozpłakać gdy
już rozśmieszyła mnie następna scena jak tatko Stilesa rzucił berserkerowi "granat" a ten jak ten
idiota złapa.

Pytanko do ostatniej sceny, czemu Peter aż tak bardzo przeżywa tego co ma troje oczu? Co z nim
jest? On w ogóle jest nadnaturalny czy coś? Było coś wspomniane? bo chyba przeoczyłam :(

ocenił(a) serial na 9
rebelliousxx33

W sumie to on dobrze nie umarł bo za chwilę go nie było xD Nie nie było wspomniane czym jest, ale był w tym odcinku co Deaton przyszedł do niego po odpowiedzi. Zapewne jest nadnaturalny bo jest na oddziale dla nadnaturalnych istot :) Pewnie dowiemy się czym jest w kolejnym sezonie :)

ocenił(a) serial na 9
rebelliousxx33

temat o finałowym odcinku już jest, nie było potrzeby zakładać nowego - http://www.filmweb.pl/serial/Teen+Wolf%3A+Nastoletni+Wilko%C5%82ak-2011-558695/d iscussion/Fina%C5%82owy+odcinek+4+sezon.,2507781
o trójokim również - http://www.filmweb.pl/serial/Teen+Wolf%3A+Nastoletni+Wilko%C5%82ak-2011-558695/d iscussion/Facet+z+okiem+w+czole,2507105

69cmponadchodnikami

Przeszkadza ci dodatkowy temat? Może ja po prostu chciałam ogólnie wyrazić swoje odczucia na temat ostatniego odcinka we własnym temacie? Nie mam zamiaru szukać wkoło szukać postu. Nie chciałam się wtrącać w czyjeś dyskusje.

ocenił(a) serial na 9
rebelliousxx33

przeszkadza, bo się robi syf jak jest milion tematów o tym samym.

69cmponadchodnikami

Forum jest od tego by na nim pisać.

ocenił(a) serial na 8
rebelliousxx33

W sumie Peter wielki paker wyglądał w tej scenie jak mały chudy wiezien niewinnie skazany i bezbronny osadzony w celi z wielkim zboczonym murzynem ktory go bedzie gwałcił jak to w wiezieniach w amerykanskich filmach... głupie ale fajne... ale głupie;/

czaro2435

No dokładnie to samo mi się wyobraziło hahahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones