PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 511
ocen
7,8 10 1 46511
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Bo wg mnie najlepszym sezonem jak do tej pory był trzeci :)

ocenił(a) serial na 8
baranto

Zdecydowanie trzeci. ;)

ocenił(a) serial na 8
weronikaa144

Tak 3 b najlepszy .

ocenił(a) serial na 8
baranto

1 i 3

baranto

Kolejno: 1, 3b i 5a do tej pory. Sezon 2 mi nie podszedł. Sezon 3a mnie irytował. Sezon 4 mógł na moje nie zaistnieć.

ocenił(a) serial na 10
baranto

Tak , dla mnie 3był zdecydowanie najlepszy, głównie ze wzgłedu na pojawienie się Nogitsune , za którego według mnie Dylan powinien byc obsypywany nagrodami

ocenił(a) serial na 10
justdonothing2

zgadzam się w 100% był to zdecydowanie najlepszy okres w serialu ;)

ocenił(a) serial na 10
justdonothing2

I nagrodę dostał

ocenił(a) serial na 10
baranto

3 i 5 ;)

ocenił(a) serial na 10
baranto

3, 4 i 5 ;) Ale pierwszy dawał radę ;)

ocenił(a) serial na 8
baranto

Zdecydowanie 3 ;) Wszystko było spójne, ciekawe, aktorzy grali super. A Stiles jako Nogitsune to już wgl raj <3

użytkownik usunięty
baranto

Trzeci ale bardzo lubię też pierwsze 2

ocenił(a) serial na 8
baranto

Trzeci a szczególnie postać Decaliona

baranto

Przede wszystkim według mnie z każdym kolejnym sezonem serial staje się coraz bardziej mroczny, do dzisiaj nie jestem pewna ock w 5 sezonie :o

ocenił(a) serial na 8
baranto

3a i 4 - w piątym zaczęły znikać najciekawsze postacie drugoplanowe ;c

ocenił(a) serial na 8
baranto

Najlepszy 3 zdecydowanie, cały. Ale 3B to mistrzostwo <3

baranto

zgadzam się z Tobą. Zdecydowanie 3 :)

Od tego sezonu zaczęło być bardziej mrocznie i nie do końca zawsze wiem o co chodzi (i zanim się skapnę to trochę czasu minie :D), a właśnie 3 sezon (a zwłaszcza 3b) miał najciekawsza historię. Zaczęło się coś nowego i według mnie była to bardzo sensownie opowiedziana historia.
Zgadzam się ze wszystkimi, którzy twierdzą, że D. O'Brien był świetny w swojej roli jako Nogitsune . Do tego czasu postać Stilesa kojarzyła mi się tylko ze śmiechem (w bardzo pozytywnym znaczeniu!). Sam aktor wypadał świetnie, ale miałam wrażenie, że za bardzo się nie wysilał, bo oglądając jakieś materiały spoza planu wyglądał tak samo jak w swojej roli ;) a później? Miał się czym wykazać i zrobił to genialnie. Znaczy, ze nadaje się na do tego zawodu :D chwała scenarzystom za te postać i całą historię :)

apffel

i edytuję swoją odpowiedź o sezon 5B :D też mi się podobał!

baranto

3!
Nogitsune/Dylan O'Brien najlepszy!

ocenił(a) serial na 9
NataDiana01

zgadzam sie w 100%

ocenił(a) serial na 10
baranto

5b jak dla mnie podbija wszystkie poprzednie na głowę. Żaden serial tak mnie nie intryguje jak to co się tam teraz dzieje. Nogitsune przegrał z mocą banshee :)

ocenił(a) serial na 1
mellannie

HAHAHHAHAHAHHHAHHAHAHAHAHHAHHAHHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAH HA nie.

Lady_Gaga2274

+ popieram ;)
Nikt i nic nie przebije Nogitsune...jak dla mnie oczywiscie...:)

ocenił(a) serial na 7
baranto

Dla mnie 3 całość, natomiast najbardziej wymęczył mnie sezon drugi 4 też nie do końca mnie wciągnął, oglądałam z przyzwyczajenia.

baranto

2 i szczególnie 3 naj :) 4 sezon był jeszcze ok, irytowała mnie Malia która w tamtym sezonie była nie do zniesienia. 5 sezon miał super pomysł, ale straszny chaos zapanował, rozbicie bohaterów, powtarzające się wątki z wyprzedzeniem (jak np ucieczka Lydii z Eichen House) i zupełnie inna atmosfera niż w poprzednich sezonach, co gorsza brak Dereka i wielu innych istotnych bohaterów :( mam nadzieje, że 6 sezon będzie super bo odnoszę wrażenie, że im więcej osób z ekipy odchodzi tym gorszy robi się serial mimo fajnych pomysłów ;-;

ocenił(a) serial na 9
baranto

Każdy jest świetny. Każdy ma swoje ale i wielkie plusy.

ocenił(a) serial na 8
baranto

Zdecydowanie 3B i 5 (trudno mi dopisać 5A czy 5B, bo to tak naprawdę ta sama historia).
W 3B najlepsze były:
-Allison jeszcze żyła
-Isaac jeszcze był
-Pojawiła się Kira z rodziną
-Dylan jako Nogitsune
W 5:
-Genialna gra aktorska praktycznie już wszystkich aktorów
-Lydia z jej krzykiem wymiata
-Mega pomysł z doktorami
-Nawiązanie do pierwszego sezonu z La Bete
-Mały powrót Allison
-MEGA KLIMAT
-Pojawia sie Hayden i Corey

Odnośnie pozostałych sezonów to najsłabszy według mnie był sezon 2. Nie podobała mi się fabuła, denerwowały mnie postaci, nie przepadałem za Jacksonem. Sezon pierwszy, nie ukrywajmy, był początkiem i czuć w nim taką amatorszczyznę. Sezon czwarty traci według mnie dużo na wątku Kate Argent, której nienawdzię, nie lubie jej gry aktorskiej i tego, że wróciła, totalnie nie podoba mi się ta postać. Wątek Meredith i Petera jak najbardziej na plus ;)

Rhydian_XCX

katie wszystkich wkurza chyba, odkąd sie pojawiła w 1 sezonie mam jej po dziurki w nosie

ocenił(a) serial na 10
baranto

Wg mnie też

ocenił(a) serial na 8
baranto

Tak jest 3 i to konkretnie

ocenił(a) serial na 8
baranto

Sezon 1 - 10/10 (dla mnie po prostu genialna fabuła oraz postacie)
Sezon 2 - 10/10 (to samo, fabuła i postacie nadal super)
Sezon 3a - 8/10 (pomysł ze stadem alf wg mnie świetny)
Sezon 3b - 5/10 (związki Scotta z Kirą , Allison z Isaaciem, wprowadzenie Kiry, śmierćAllison - to wszystko na minus)
Sezon 4 - 1/10 (wg mnie KATASTROFA, pomysł z zmartwychwstaniem Kate idiotyczny, Isaac wyparował, siostra Dereka też)
Sezon 5 - 5/10 (Derek jako kolejna postać wyparował, nie było bodajże żadnej wzmianki co się z nim stało, N plus jedynie powrót Deucaliona)
Sezon 6 - 5/10 (Brak postaci które lubiłem - Derek, Allison, fabuła mi się nie podoba)

ocenił(a) serial na 9
baranto

Zdecydowanie 3, natomiast 5 najbardziej mnie męczył.

ocenił(a) serial na 10
baranto

Wg mnie też piona.

użytkownik usunięty
baranto

Moim ulubionym jest 3a. Dużo wilkołaków. To mi się podobało. A tak ogólnie uważam, że w TW pierwsze sezony były świetne (do 3, max 4), a później dla mnie teraz to już nie jest ten sam klimat i poziom jak sprzed lat.

ocenił(a) serial na 10

Zgodzę się, najlepszy sezon to 3A i 4. Uwielbiam ten moment gdy pojawia się Liam <3

Lou_5

mnie Liam wkurzał, za toto super że Malia w glównej obsadzie 4 sezonu.

ocenił(a) serial na 10
ThymoRK

Mnie potem w 5 sezonie zaczęła wkurzać Hayden :/ Do teraz jej nie lubię...

Lou_5

mnie bawi to jak pomiata Liamem... :) ale dopiero zaczynam 5 sezon wiec, jeszcze zobacze...

ocenił(a) serial na 10
ThymoRK

Wiesz może czy 6 sezon jest już cały i skończony w sieci? Bo nie wiem czy go zacząć czy może czekać bo jeszcze go kręcą...

Lou_5

aktualnie kończę 5 ale jeżeli sezon 6 ma 10 odcinków to jest już cały.

ocenił(a) serial na 10
ThymoRK

oki, dzięki

Lou_5

Będzie 20 odc. ale po 10 jest ładnie zakończone a 6b bedzie tak jakby osobno

ocenił(a) serial na 10
ThymoRK

Hmmm...właśnie widziałam nowy zwiastun. Zapowiada się gorąco. W każdym razie dzięki :)

Lou_5

s06e10 był jednym z najlepszych odcinków od jakiegoś czasu... wiec 6b może być dobre :)

ocenił(a) serial na 10
ThymoRK

Hah, ja jeszcze 6 sezonu nie zaczęłam. Czekam aż wyjdą wszystkie odcinki. Jak na razie jest ciężko...

Lou_5

w okolicach Sierpnia zdaje się pojawi druga część... więc trzeba poczekać ;)

ocenił(a) serial na 10
ThymoRK

o nieee.... Jak ja to wytrzymam... Jakie jeszcze seriale lub filmy polecasz? :)

Lou_5

Gra o Tron za dwa dni będzie, arrow bardzi fajny (poza 3 sezonem który jest jakąś pomyłką) vikingowie i spartakus też fajne seriale... a ty co polecasz?

ocenił(a) serial na 10
ThymoRK

Z seriali to na 1 miejscu jest Gra o tron i teen wolf, zaczęłam oglądać pamiętniki wampirów, kości, the OA, stranger things a ostatnio szukam jakiś fajnych na nudne wieczory ;)

Lou_5

Sherlock jest świetny, tyle ze krótki bo 4 sezony po 3-4odc... Ja też szukam czegoś fajnego bo niektóre seriale to jedno i to samo przez wszystkie sezony, denerwujące. Gra o Tron juz sie zaczął :)

ocenił(a) serial na 10
ThymoRK

Tylko ciężko jest wytrzymać do poniedziałku na nowe odcinki ;) Twoja ulubiona i znienawidzona postać GoT??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones