PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 511
ocen
7,8 10 1 46511
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Witam. Wiem, że to szukanie igły w stogu siana, no ale spróbuję by mieć czyste sumienie.
W którymś odcinku 2 sezonu załapałem się na scenę z muzyką rodem z Incepcji. Bardzo ciekawy kawałek szedł. Matka oglądała odcinek i muzyka wpadła mi w ucho. Niestety później nie była w stanie sprecyzować który to był. I mi w odszukaniu jej nie pomoże. One nie, ale może wy?

BUNCH

Nie mam pojęcia o jaki kawałek chodzi, ale może wpisz na youtubie 'teen wolf season 2 music' i przejrzyj playlisty? Sama tak kilku utworów szukałam :)

radykalny

To już zrobiłem. Najpierw poszukałem na własną rękę jak tylko mogłem i w ostateczności zadałem pytanie tu, na forum. Ale nie spodziewam się odpowiedzi bo bardzo ogólny opis byłem w stanie dać a utworów to co nie miara.

ocenił(a) serial na 8
BUNCH

http://www.youtube.com/watch?v=t-Exvupo2F0

ocenił(a) serial na 8
BUNCH

Proszę http://www.youtube.com/watch?v=t-Exvupo2F0

nea_filmweb

Hej, dzięki wielkie za link. Co ciekawe, już się na to natknąłem szukając. Wpisałem to co mi przyszło do głowy czyli "Inception Teen Wolf" i to się pojawiło. Ale... nie skojarzyłem, że to było to.
I nadal w sumie nie jestem pewny czy o to mi chodzi. Jak pamiętam - brzmiało inaczej. Nie ma więcej takich zapożyczeń w tym serialu z Incepcji?

To jednak chyba nie jest to czego szukam, ale dziękuję za pomoc.

ocenił(a) serial na 8
BUNCH

W tym filmiku są wszystkie rmx które było pojawiły się w serialu , z tego co pamiętam jak i autor filmiku który je umieścił.

ocenił(a) serial na 8
BUNCH

Te rmx wyszły niesamowicie , po prostu łezka same leciała :) najwiekszy + odc. w których pojawiły się te utwory :) oby było więcej ich

ocenił(a) serial na 10
BUNCH

jest stronka z muzyką z seriali: "tunefind.com" - tam poszukaj. mi już nie raz pomogła :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones