PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206588}

Teknoman

Uchū no Kishi Tekkaman Blade
7,9 1 637
ocen
7,9 10 1 1637
Teknoman
powrót do forum serialu Teknoman

Cudownie by było gdyby jakiś reżyser postanowił zekranizować Teknomana - tak jak to miało miejsce w przypadku Transformerów. Co o tym sądzicie? Możliwe jest coś takiego?

arrkai

Czy ja wiem ? Jak dla mnie to dobrze gdyby została w takiej formie jaką jest . Nie chcę by taka fajna baja została spartolona . Za dużo bajek tak skończyło ;( .

mudzahedini

Anime to nie jest BAJKA.

ocenił(a) serial na 10
crazy_race

Wg mnie dobry pomysł, ale...
Nie zapominajmy, że głownym tematem anime nie jest walka ze złem, a walka z najbliższymi, poświęcenie, dokonywanie trudnych wyborów. Gdyby to zrobili tak jak miało to miejsce w przypadku Guyver:Dark Hero to byłbym zadowolony. Swoją drogą polecam to anime.

ocenił(a) serial na 10
arrkai

Byłbym za, ale musiałaby to być co najmniej trylogia i musieliby utrzymać mroczy klimat i pełną powagę coś takiego co Nolan zrobił z batmanem. Fabuła jest ciekawa i spójna a postacie mają swój charakter.

arrkai

Zależy od realizacji...z Dragon Ball zrobili straszne i wielkie G.

ocenił(a) serial na 9
arrkai

Jakby zrobili z tego produkcje porównywalną do np. IronMan'a to myślę że mógłby wyjść z tego dobry film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones