PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=321638}

Ten sam dzień

Day Break
7,6 1 905
ocen
7,6 10 1 1905
Ten sam dzień
powrót do forum serialu Ten sam dzień

Chciałbym się dowiedzieć czy serial ma jakieś sensowne zakończenie ?. Czy nie jest urwany...niedokończony itp...

ocenił(a) serial na 8
Biogdan

wszystko się wyjaśnia ale wyraźnie zrobili takie zakończenie żeby to pociągnąć dalej w kolejnym sezonie. Z jednej strony szkoda bo mogłaby to być ciekawa historia ale nie wiem czy tytuł Day Break miałby wtedy sens.

ocenił(a) serial na 8
aerosplain

po zastanawieniu uznałem że wyjaśnia się prawie wszystko. Spoiler


nie wyjaśnia się kwestia pętli czasowej. Po co kto, jak itede.

ocenił(a) serial na 9
aerosplain

Jedyne co mnie zastanawia: Czemu miał służyć wizerunek tego świra, który przeżywał ten sam dzień razem z Hopperem, pod koniec ostatniego odcinka? Był odpicowany i w gajerku i obserwował go. Nie ogarniam o co w tym chodziło i jaka w tym logika?

Biogdan

i mnie zastanawia ten swir ktory w ostatnim odcinku obserwuje hopa. a tak poza tym to serial mistrzowski

marcino241984

Wydaje mi się, że albo to był brat, którego ten "czubek" szukał. Albo to był "czubek" we własnej osobie, a cała historia nie była prawdziwa, tylko rozegrała się tylko w jego "pokręconym" umyśle. Albo to był może "Anioł", który odpowiadał za ten cały "czyściec".

derro

Przyszło mi do głowy, że to mógł być jeszcze ktoś z twórców serialu, który chciał się "objawić we własnej osobie" jako stwórca tego świata, motyw Boga (Rob Bowman lub Paul Zbyszewski)

ocenił(a) serial na 9
marcino241984

ten typek to Alberto Garza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones