PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 117
ocen
8,0 10 1 168117
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Telewizja CBS zamówiła kolejne 2 sezony serialu. Pytanie, czy aby trochę nie na siłę? Jakość serialu znacznie spadła w porównaniu do pierwszych sezonów.

michaltbg_filmweb

Jakość spadła już dawno, ale oglądalność niekoniecznie. Niestety w telewizji to się głównie liczy.

ocenił(a) serial na 9
gacek870

Mnie dalej ten serial bawi i sprawa niezłą rozrywkę mimo spadku jakości.
Wystarczy potraktować go jako przerywnik, oderwanie się od czegoś innego i będzie dalej sprawiał taką samą. Nie każdy serial musi mieć wybitną historię. Szczerze mówiąc byłbym smutny gdyby TBBT skończyło się w chwili obecnej, przeszłej lub przyszłej (np po 12 sezonach). Ja nie jestem gotowy na koniec tego serialu.

ocenił(a) serial na 10
michaltbg_filmweb

jeśli uśmiercą Amy to nie

ocenił(a) serial na 9
michaltbg_filmweb

Wszystkie sezony mnie bawiły, ale sezon 10 jest zwyczajnie nieciekawy. Żaden z bohaterów już nie jest taki sam, przez co serial stracił swój urok. Chciałam zobaczyć TWP do końca, ale nie wiem czy warto...

ocenił(a) serial na 8
michaltbg_filmweb

Poziom serii może się różnić ale zakończenie dziesiątego sezonu jest naprawdę na plus. Połączono motywy z życia nerdów i problemów w związkach w stylu, który przypominał pierwsze sezony TBBT.

Przy okazji muszę wspomnieć, że dziwią mnie żale na forach nt. tego, że w tym serialu coraz mniej jest rozterek nerdów a więcej problemów natury damsko-męskiej. Serial leci już dziesięć lat, bohaterowie w tym czasie zdążyli dojrzeć. To już nie są kawalerowie świeżo po obronie dyplomów, tylko poważani specjaliści w swej dziedzinie którzy zaczynają już zakładać swoje rodziny. Ot, życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones