PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 124
oceny
8,0 10 1 168124
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Dla mnie istna kpina z widza.No chyba ze nagle zmieniaja docelowa grupe wiekowa.

ocenił(a) serial na 10
grzesiekpl3

słaby. Odgrzali kotlet z flagami :/ malo zabawnych scen. Szkoda.

ocenił(a) serial na 10
grzesiekpl3

Chodzi Ci o te sceny z kostiumami? Trochę dziwne, ale dla mnie i tak najgorszy był wątek Penny i Bernadette. Straszna nuda i tak w ogóle z dupy, że się tak wyrażę. Nie wiadomo co, gdzie, jak i po co. Nie oglądałam tego serialu przez klika tygodni i teraz obejrzałam kilka ostatnich odcinków hurtem i tylko poprzedni z operacją Leonarda był śmieszny. Reszta to katastrofa. Naprawdę już dawno nie widziałam tak słabego scenariusza. Wszystko jest na siłę i totalnie wymuszone. Jaki ma sens dalsze kręcenie tego serialu? Czy oni nie widzą, że to już jest po prostu gówno? Nie może być jednego dobrego odcinka na pięć, których nawet nie da się obejrzeć bez totalnego zażenowania i poczucia straconego czasu...

ocenił(a) serial na 9
pitoresk

Wszedłem tutaj całkiem przypadkiem i czuję się zaskoczony Waszymi opiniami. Oglądam 8-my sezon z żoną i uważamy zgodnie, że ciągle trzyma świetny poziom (o co się nieco obawialiśmy), a tutaj takie narzekanie. Po oglądnięciu wszystkich 7-miu sezonów (zaczęliśmy w lutym 2014), oglądamy wszystko od początku, bo to obecnie najlepszy serial komediowy (wcześniej oglądaliśmy tylko Przyjaciół dwa razy z rzędu wszystkie odcinki - też świetny serial). Skoro ten serial to taki syf, to pytam - czy jest coś lepszego ? Tak wiem, nie ma, ale ponarzekać zawsze można, prawda ?

ocenił(a) serial na 5
Tymoteusz81

Oczywiscie ze jest."Its always summy in Philadelphia".Z tym ze nie wiem czy zona nie bedzie miala nic przeciwko bo ow serial nie jest taki grzeczniutki i niewinny.

ocenił(a) serial na 4
Tymoteusz81

Wg was serial trzyma poziom, wg mnie nie trzyma. Większości 7 i 8 sezon w niczym nie przypomina pierwszych, mniej zabawnych sytuacji, dramaty, wymuszone i mało śmieszne gagi... To już nie ten sam serial.

"Skoro ten serial to taki syf, to pytam - czy jest coś lepszego ?"

Nie serial jest syf tylko ósmy sezon to syf. Czy jest coś lepszego? Owszem, sezony 1-6 i połowa 7... Oraz przytoczeni przez ciebie Przyjaciele. Ale to dwa zupełnie inne seriale, przyjaciele są na zdecydowanie wyższym poziomie.

ocenił(a) serial na 2
grzesiekpl3

Zgadzam się, żenujący serial, nie wiem wgl. jak ktoś wytrzymuje cały odcinek tego gniotu.

użytkownik usunięty
Apolllonia

Pierwsze 2 sezony mógłbym oglądać w kółko. Kapitalne odcinki. Nie dość że trochę widzę tam siebie to utrzymana konwencja, to jest klucz.
Ósmego jeszcze nie oglądałem.

Problem w tym ze po ogladnieciu ich z 3 razy już ogladajac znowu wiem dokładnie co bedzie w danym odcinku.

Inaczej mam z Friends gdzie moge ogladac od nowa i nadal nie wiem co bedzie bo odcinki sa mega zróznicowane.

ocenił(a) serial na 6
grzesiekpl3

powinni już przestać to robić, a podobo mają być jeszcze 3 sezony. ja sobie już daruję dalsze oglądanie

ocenił(a) serial na 6
grzesiekpl3

tez jestem zawiedziona poziomem ostatnich odcinków 8. sezonu, ogólnie serial ma tendencję spadkową, a wszystko przez to, że źle poprowadzona została postać Howarda (zbyt szybki ślub itp.), przez co nie ma pomysłów na prowadzenie wątków związanych z rajem. serial był najlepszy gdy 4 panów była sama sobie :D

użytkownik usunięty
makoto_kino

wydaje mi się, ze ten serial byłby do odratowania, gdyby twórcy bardziej skupili się na życiu akademickim, naukowym a nie głownie na relacjach osobistych, wg mnie ten serial ciągnie postać Sheldona Coopera...

ocenił(a) serial na 7

Fajny masz nick :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones