PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 135
ocen
8,0 10 1 168135
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Coz, szalu nie ma, glowy nie urywa, but haters gonna hate hate hate hate hate :)

A jak Wasze opinie na teamt nowego odcinka?

ocenił(a) serial na 8
heavyduty

Taki średniak, ale tekst że Amy je banany poziomo bo mama jej powiedziała, że tak banany jedzą grzeczne dziewczynki to mnie rozwalił :)

ocenił(a) serial na 6
heavyduty

Dla mnie w tym odcinku TBBT straciło sens oglądania. Sheldon który jest przedstawiony jako totalny naiwniak, wydaje się jakby przeszedł deewolucję. Śmianie się z Raja było zabawne przez pierwsze 2 minuty, ale rozciąganie tego co cały odcinek - serio?
Kiedyś TBBT było kolebką humoru, teraz to tylko odgrzewany kotlet, w którym każdy "hejtuje" każdego i wszyscy niby mają się z tego cieszyć.

ocenił(a) serial na 10
heavyduty

Howard teraz tylko trzyma poziom, reszta sie robi jakas telenowela. Tekst Sheldona, ze celowal w serce zamiast w balon bylo najlepsze. No i pare tekstow z gry Cynamonki i Emily. Ogolnie na 13 odcinkow 3 dobre ? kpina. R.I.P BBT

ocenił(a) serial na 9
heavyduty

Nie pamiętam kiedy ostatnio na BBT głośno się śmiałam. Wiele odcinków tego sezonu mnie żenowało,
ale stwierdzam scenarzyści wrócili do gry. Rewelacyjny odcinek.

JestemNumerem1

mnie również się bardzo podobał, też miałam napisać, że stare tbbt powraca.
cały wątek gry "emily czy cinnamon" świetny, sheldon i jego naukowe poszukiwania, trochę powtórki z odcinka "einstein..." ale też na plus. żadnych melodramatów, zwłaszcza w wykonaniu penny i leonarda, duuży plus.
już dawno przestałam czekać na nowe odcinki, ale po tym mam ochotę na więcej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones