PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 124
oceny
8,0 10 1 168124
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Tak beznadziejnej postaci w serialach jeszcze nie było chyba

ocenił(a) serial na 10
barney23

jesteś chory?

ocenił(a) serial na 7
barney23

Amy w ogole nie pasuje do tego serialu, szkoda mi sheldona, ze trafila mu sie taka slaba postac jako partnerka serialowa

ocenił(a) serial na 10
barney23

W sumie jest jeszcze jedna gorsza postać. Córka Charliego w sitcomie "Dwóch i pół", gra w tym serialu od ostatniego roku do teraz i jest o wiele gorsza niż Amy w TBBT

ocenił(a) serial na 10
Pijany_Mistrz

Zgadzam się - Jenny jest wręcz żenująca. 'Dwóch i pół" od dłuższego czasu jest mocno średni jak dla mnie, a Jenny tylko pociąga go na dno.

A od Amy się odczepcie, bo daje dziewczyna radę :P

ocenił(a) serial na 10
barney23

Jak dla mnie idealnie tam pasuje.

ocenił(a) serial na 8
barney23

To jedyna naturalna postać w tym serialu. Jako jedyna faktycznie ma doktorat z neurobiologii i od pierwszego sezonu była doradcą i najprawdopodobniej autorką wielu tekstów Sheldona. Mi całkowicie pasuje.

ocenił(a) serial na 10
Lordnar

Ty mówisz o aktorce, która odgrywa postać Amy. Może ma doktorat, ale to nie świadczy o tym, że postać przez nią grana jest super.

ocenił(a) serial na 8
Demotrix

Moim zdaniem jest odpowiednia. Bardziej boję się Emily. Amy jest dziwna, ale w dość pozytywny sposób.

ocenił(a) serial na 10
Lordnar

Wyżej komentującym chyba bardziej chodzi o to, że ona odstaje od reszty, bo reprezentuje trochę inny, słabszy humor, a nie to że jest negatywna/pozytywna.

ocenił(a) serial na 8
Demotrix

Odebrałem to inaczej. W 7 sezonie, od połowy to ona miała moim zdaniem najlepsze momenty, czyli mocniejszy humor, niż reszta. W 8 sezonie jest dużo słabiej, ale ogólnie sama postać wypada lepiej, niż gdyby jej w ogóle nie było, a takie teksty spotkasz wyżej. Wyraziłem swoje zdanie, tyle.

ocenił(a) serial na 10
Lordnar

Czy ja wiem. W sumie każdy ma inne poczucie humoru, więc ciężko to ocenić obiektywnie. :)

ocenił(a) serial na 8
Demotrix

Prawde mówiąc ocena takich rzeczy zawsze będzie subiektywna :)

Lordnar

Moim zdaniem scenarzysci zmarnowali jej potencjal. Początkowo, jako kobiecy odpowiednik Sheldona, była ciekawa i miała wiele fajnych tekstów. Potem, jak się zsocjalizowała i zaczęła te swoje homo i heteroerotyczne wstawki i zachowanie kotki w rui to stała się imo męcząca.

ocenił(a) serial na 9
barney23

Popieram w 100% i podpisuje się rękami i nogami. Razem z Bernadette sprowadziły ten serial do poziomu kupy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones