PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 078
ocen
8,0 10 1 168078
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Unaired Pilot!!!

ocenił(a) serial na 10

W sieci można znaleźć pilota serialu, który nie załapał się do TV. Jest ciut inny ale dla fanów must see!

ocenił(a) serial na 10
Wojtek_dpo

jakieś źródło tytuł albo coś:)?

ocenił(a) serial na 10
palkens1989

http://www.rlslog.net/the-big-bang-theory-s01e00-unaired-pilot-xvid-p2p/

Tylko Sheldon i Lenard są z całej paczki. I co najlepsze Sheldon...ach nie spojleruje. Nawet ok odcinek ale wygląda jak beta testowy vzy coś..

ocenił(a) serial na 10
Wojtek_dpo

Całe szczęście że się nie załapał. To co poszło do emisji jest zdecydowanie lepsze.

ocenił(a) serial na 5
wierzcho

To prawda, takie BBT raczej byłoby mało ciekawe. Ale jako taka ciekawostka, to naprawdę wart jest obejrzenia :)

wierzcho

racja przedwszystki dobrze że zmienili obsade roli żeńskie , ta wogóle jakaś nie teges

ocenił(a) serial na 9
LeeHarveyOswald1986

Hehe, nie był taki zły ten pilot, szczególnie taniec Leonarda i Sheldona:-) Ta aktorka to Amanda Walsh, nie jest zła, ale miny Penny są lepsze:-)

ocenił(a) serial na 8
Wojtek_dpo

Właśnie obejrzałam, jestem w szoku, chyba bede musiała obejrzeć jeszcze raz. Naprawde ciesze się ze nie poszli tą drogą. Pilot może funkcjonować jako ciekawostka, no a poza tym troche pokazuje jak powstają sitcomy - mieli pomysł, zrealizowali go, wyszło kiepsko, wiec przerobili najwazniejsze rzeczy i puścili ponownie. Wiekszość żartów pojawia się w normalnej serii, jeśli nie w drugim, "właściwym" pilocie to w późniejszych odcinkach. Jestem pewna ze wole Sheldona jakim jest teraz - (możliwy spojler), w pilocie za dużo było odniesien do seksu - Sheldon jest tu po prostu wkurzającym kujonem, nie mogącym nawiązać relacji z ludźmi, ale jak widać nie miał nic przeciwko kobietom. Teraz jest na swój sposób oryginalny. Zresztą Sheldon majcy życie erotyczne - nawet taką nędzną wersję, jakoś mnnie nie przekonuje, pewnie dlatego, że teraz po trzech seriach ta postać jest bardzo charakterystyczna i wyrazista, i to w określony sposób, wiec trudno wyobrazić sobie, żeby było inaczej. Postać Katie wydaje się być niesympatyczna, może początkowo chciano zestawić przeciwieństwa imprezowiczka - kujony, ale wyszło zbyt sztucznie (nawet jak na sitcom), Penny wygrywa:) No i zdecydowanie lepiej z duetem Raj - Howard, niż Gildą.

ocenił(a) serial na 9
royen

zgadzam się ze wszystkim. Mnie nawet wynudził ten odcinek, musiałam sobie trochę przeskoczyć bo bym nie dała rady:P no i te ich mieszkanie wyglądało jak z pogromców duchów ;)

Wojtek_dpo

Nie podszedlem do tego odcinka sceptycznie, nie trzeba bylo. Dzieki Bogu, ze zmienili obsade, nie obejrzalbym nastepnych odcinkow po takim wstepie. Postacie kobiet wydawaly sie bezbarwne, nudne i monotonne. I najwazniejsze: jak serial wygladalby bez Howarda Wolowitz-a? :)
"See the Penny, pick her up, and all the day, you'll have good luck" :D

ocenił(a) serial na 9
ScoobyDoooo

No, you wouldn`t:-)

ocenił(a) serial na 8
Wojtek_dpo

coś strasznego :/ dzięki Bogu, że darowali sobie tą wersję, w ogóle nie czułam tam klimatu TBBT
postaci żeńskie jakieś takie nie ciekawe i to zarówno Katie, którą Penny pobija na każdym względzie, a już ta Gilda to w ogóle :/ nie dorasta nawet do pięt Howardowi i Raj'owi :) Wolowitz jest jaki jest, odrażający chwilami, ale jednak bez niego nie byłoby to samo ;)
zdecydowanie wolę też obecnego Sheldona, tamtemu też COŚ brakowało
obecne mieszkanie te mają lepsze, tamto było jakieś takie strasznie zagracone :/
innymi słowy cieszę się, że nie poszli tamtą drogą, bo dzięki temu mamy świetny serial :D

ocenił(a) serial na 8
Karola

Są polskie napisy?

ocenił(a) serial na 10
Calypsett

tak są na napiprojekt

Wojtek_dpo


Totalny nieład i śmietnik w mieszkaniu, Sheldon uprawiający seks i trzymający w szufladzie czasopisma erotyczne z kobietami o dużych pośladkach, Sheldon pozwalający na jedzenie z jego talerza, "spot" Sheldona w restauracji a w mieszkaniu brak, jakaś wariatka zamiast drugiego motoru napędowego serialu, zaraz po Sheldonie - Howarda Wolowitza, kolejna wulgarna wariatka zamiast uroczej Penny, toż to jakiś koszmar.

Jake_Boe

Ten odcinek jest jakiś psychodeliczny... Ciemne barwy, wstawiki dźwiękowe gdzie głos przypominający starego dziada krzyczy "SCIENCE!" przy akompaniamencie muzyki, która brzmi jakby skomponował ją jakiś szalony naukowiec. Mieszkanie, w którym nie ma żadnego gadżetu filmowego, szare smutne, bez tego czegoś co można odczuć w teraźniejszym mieszkaniu. Sheldon będący zwykłym człowiekiem... do tego uprawiającym seks i interesujący się kobietami, taki Sheldon jest nie do przyjęcia, przecież on jest Homo Novus, jednostka wybitna. Oglądając ten odcinek czułem się tak jak za młodu gdy oglądałem odcinki Muminków z Buką. Jeszcze ta czołówka, równiesz bez polotu. Zmiana Gildy na Howarda i Rajesha była dobrym posunięciem. Leslie jest wystarczającym reprezentantem kobiet w świecie nauki. Dobrze, że ten pilot nie przeszedł i teraz możemy oczekiwać na 4 sezon tego świetnego serialu :D

ocenił(a) serial na 6
opopl

ma to jeszcze ktoś? żaden link nie działa :(

użytkownik usunięty
Deddlith

Tak trudno poszukać? Masz szczęście że TBBT to jest mój ulubiony serial. Łap torrenta
http://torrents.thepiratebay.org/5626635/The_Big_Bang_Theory_[1x00]_Unaired_Pilo t_-_x264_-_MKV_by_Riddler.5626635.TPB.torrent

ocenił(a) serial na 6

tak, było bardzo ciężko znaleźć bo nigdzie nie było seedów. ale spoko. poradziłam sobie sama. ściągało się wieki ale już mam

ocenił(a) serial na 8
opopl

dobra dobra i tak wszyscy czekają, aż shelly zamoczy. motyw z konwentem star treka jest tu na całkiem miejscu. reszta OMFG O.o dobrze, ze uratowali tbbt, bo w pierwotnej wersji śsie twarz na lepko.

ocenił(a) serial na 9
neverm0re

ale Katie jest lepsza od Penny,more ruchable :)

ocenił(a) serial na 8
androgenius

ta? klimat zbitej suni. penny ma bardziej opływowe kształty i jest sympatyczniejsza imho. ale co kto lubi. pewnie sie ktoś uprze, że katie to hot femme fatale ;)

neverm0re

przecież ta katie to jakaś tania zdzirka. penny ją bije na łeb. w dodatku penny wydawała się sympatyczniejsza już na 1 rzut oka , a ta babka w ogóle mi nie podeszła.
gilda jest straszna, sheldon mnie niczym nie zachwycił, wręcz rozczarował.
gdyby to był oryginalny pilot to w życiu bym dalej nie oglądała tegon serialu.
zdecydowanie efekt końcowy jest milion razy lepszy od tego nieśmiesznego gówienka. kręcili go w 2006, czyli rok poczekali, nowe pomysły do głowy wpadły i spisali się tak, że naprawdę szczena opada ;)
ciekawe jakim cudem leonard znalazł tę katie w drogerii? skąd wiedział gdzie pracuje ?

mieszkanie okropne, ciuchy okropne (gdzie koszulki shledona). brakuje zboczonego wolowitza w oczojebnych,obcisłych portkach i raja :D o penny nie wspomnę.

ogólnie ten pilot ssie.

użytkownik usunięty
robaczek41

Nie przepadam za aktorką odgrywającą rolę Penny, ale właśnie się przekonałam że mogło być o wieeeeele gorzej...

Obejrzenie tego pilota to jak wgląd w alternatywną rzeczywistość TBBT....
Bardzo nudną, żenującą i nieatrakcyjną.
Ciekawe jakie traumatyczne wydarzenie z równoległego wszechświata mogłoby sprawić że Sheldon zainteresował się w ogóle płcią piękną. Chyba został przemocą zgwałcony przez jakąś niecną samicę o mocno "opływowych kształtach". :'(

ocenił(a) serial na 8

Sama nie wiem co o tym myśleć.

Odcinek wydaje sie być tragiczny... Moze jednak głównie przez pryzmat okoliczności, jak niezwykle genialny jets obecnie Big bang theory?
Shelond nie razi, Leo jest ten sam, zdecydowanie na plus zrobiła zmiana Gildy na Raja i Howarda.

robaczek41

Hahah dokładnie

ocenił(a) serial na 10
Wojtek_dpo

Żebyście tylko wiedzieli z którego roku jest ten pilot ; D

Snack3rS7

Odcinek wygląda jak z serialu z lat 90-tych, ale Sheldon wspomina, że oglądali Władce Pierścieni, także obstawiam, że powstał w 2002-2003?

ocenił(a) serial na 10
piottz

Z tego co pamiętam to był chyba '97 rok

Snack3rS7

Mało prawdopodobne bo Amanda Walsh grająca Katie miała w 1997 roku 15 lat. No i skąd by się wziął żart o oglądaniu Władcy Pierścieni? Raczej wątpię żeby chodziło o animowaną wersje z 78.

ocenił(a) serial na 10
piottz

Muzyka w żadnym wypadku nie wskazuje na 2000 rok, to musiały być lata 90-te

Snack3rS7

No na poczatku pilota pisze ze byl zrobiony w 2006

ocenił(a) serial na 10
piottz

Co ciekawe jest jeszcze jeden nieemitowany pilot, który de facto jest już pilotem emitowanym

ocenił(a) serial na 10
piottz

Po sieci krążą nawet zdjęcia których w pilocie nie widziałem ani razu. Chociaż nie, ja po prostu całego pilota nie oglądałem który trwa 23 min.

ocenił(a) serial na 10
Wojtek_dpo

A ja z chęcią bym obejrzał rozwinięcie przygód Sheldona, Leonarda, Gildy i Katie : ) Fajnie mogłoby to wyglądać, na pewno lepiej niż z głupią Amy i bezpłciowym(teraz) Howardem

Wojtek_dpo

Tu macie ciekawe rozwinięcie przygód Sheldona i Leonarda - prawdziwa historia alternatywna, i do tego bardzo płciowa... ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Wp2aGbJpi7A

ocenił(a) serial na 10
Wojtek_dpo

To było straszne, takie dziwne i "ciemne". Dobrze, że z tego zrezygnowali bo w ogóle nie bawił. Jedyna śmieszna scena to był taniec i dla tej sceny warto było się przemęczyć te 23 minuty.

użytkownik usunięty
Wojtek_dpo

beznadziejne. Sheldon uprawiający seks? Sheldon i magazyn z dużymi tyłkami? cytując naszego ulubionego jajogłowego: "nightmare".
dobrze że nie poszli w tę stronę. Penny jest uroczo niekumająca, Katie od pierwszej sceny mnie wkur*****
no i duet Raj-Howard - całe szczęście że twórcy coś wzięli i ich wymyślili bo ich niepokojąco dziwna przyjacielska relacja tylko dodaje wszystkiemu smaczku ;)

Moze mi ktos podać linka do tego odcinka ? Prosze :)

matbla2000

Dobra.znalazlem. Obejżałdm.
Jestem strasznie rozczarowany! Przywykłej do zupełnie innego sheldona, innej konwencji. Nie oglądajcie go , jesli nie przebrneliscie uprzednio przez cała serie, bo inaczej nie będziecie chcieli jej oglądać. To co ktos wyżej napisał, ze wszystkie żarty z tego unaired pilot zostały i tak użyte w serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones